Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak warszawski

to jest moja laska-najladniejsza w kraju

Polecane posty

Wyglada troche na blachare ale ogolnie nawet ładna. jesli faktycznie to twoja panna..gratuluje. Ciekawe tylko jak ma we łbie poukładane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
wystawcie tu swoje jak macie czym sie pochwalic. Ale watpie ze ktos bedzie mial lepsza od mojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunar
Bardzo przeciętna, uroda dosc prowincjonalna.. POzdrawiam kozaku, widac niewiele ci do szczescia trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
normalna jakich wiekszosc na ulicach...taka przecietna ,widzialam ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee....
a najważniejsze: ta laska w ogóle ne ma tego czegoś, nie ma wniej tajemniczości, błysku w oku, taka jakaś bezpłciowa... eee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
lunar - nie gadaj tylko pokaz co masz ! widze ze sie trzesiesz z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceettt
ona ladna??? do pozazdroszczenia???? no nieeee to gruba przesada -to uroda wiejska i b.pospolita, zupelnie nic ciekawego, brak klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada jak
kopia brutney spears z doda, ale ejsli taki jest twoj idela kobiety to ok! a bez makijazu ja widujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest slodka,bardzo dziewczeca ! ja wygladam podobnie:) no moze jestem ciut szczuplejsza:) daj jeszcze jedna fotke:) pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, chcemy ją widzieć przed farbowaniem włosów, wizytą w solarium, nałożeniem tapety i najlepiej po nieprzespanej nocy :) Prawdziwe piękno to piękno naturalne, a nie \'zrobione\'. Nie, nie jestem zazdrosna, bo nie mam o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie porabani! przeciez ona jest ladna i delikatna! dajcie fotke innej ktora niby ma klase i styl! ta tutaj tez ma klase i styl ale wy tego nie widzicie bo jej zazdroscicie! typowi polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura diaz-- ty jestes prostu z dzungli i pewnie nawet sie nie golisz! natura :) solarium jest dla ludzi! lepiej byc opalona niz wygladac jak sciana! a wloski ma bardo ladne ,tobie pewnie daleko do takiego wygladu.daj fotke madralo to sie posmiejemy! wygladasz jak szara mysza,uciekaj do dziury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naturalnie smierdzaca miotlo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecie mi sie laduje od 5 minut, wiec nie mnie oceniac na razie, ale z pewnoscia powiem, ze oblesna maszkara. To takie trendy na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie możesz dodać bo nie
Barrdzo, bardzo przecietna. Mi sie wcale nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze najladniejsza w kraju
nie jest, ale na pewno atrakcyjna i nie jedna z was chcialaby tak wygladac - to powiedzialam ja jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze najladniejsza w kraju
i wg mnie ladniejsza niz np pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzaca duzo
coz brzydka nie jest-nie zaprzecze ale hmmm troszke ma tandetny styl ubierania, ten zloty pas i ta mini jeansowa figura moze byc, troszke za gruba i krotkie nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kozaka warszawskiego
a ja ją miałem jakieś 2 m-ce temu za 200 zł. Tak ją przerżnąłem, że ledwo zyłem a jej jeszcze było mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dziewczyna jest ładna- no bo brzydka przeciez nie jest... nie za chuda- bardzo ładna figura..nic jej nie brakuje dodam tylko, ze lekka przesadą jest pisanie, ze jest najpiękniejsza- ładna owszem, tu sie zgodze, ale nie najcudniejsza...nie mam w sobie tego czegoś... jeśli jest inteligentna to tylko pozazdrościć jeśli faktycznie to dziewczyna autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocaiz jedna szczera
no pewnie ze tylko zazdrosne pokemony sie tu pluja. ona ma ladne oczy wlosy,figure ,fajny pasek , widac ze ma ladna cere ,fajny make up i ladna opalenizna! ja tez to mowie jako kobieta! przestancie na nia najezddzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22_latka
Nie podnecja się lampucerko:O takie szmatki jak ta na zdjęciu sa zazwyczaj typowymi kurewkami, które interesuje tylko, żeby mieć równomiernie opalona dupę i wystarczajaco jasny blond na głowie:O To nie jest uroda, tylko klon... W dodatku sygnał dla otoczenia- chcę wyglądać i zachowywac się jak te tanie dziwki z mtv. takie laski można co najwyżej pojechac w kakao, gdzie indziej są już za luźne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
ale figury to ona nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak świnka pigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
HAHAHA tak juz mam , wszyscy mi jej zazdroszcza :D niektore komentarze sa zalosne, szczegolnie grubych i brzydkich kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelkoko
Fajna to tylko bluzka co ma na sobie,panienka zupelnie przecietna,raczej nie do zwrocenia uwagi,ogolniej,wlosy oklepane(co 3 -cia w Polsce ma takie),buzia zupelnie przecietna,nic specjalnego,co do figury to trudno powiedziec,raczej szczupla,ale brzydkie lydki,no ale dla kozaka warszawskiego w s-a-m r-a-z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciz jesli ladna
tzn ze glupia-nowa teoria polakow! daleko z nia zajedziecie! niedlugo bedziecie jezdzic do niemiec po laski buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIEJSZA Z TYM
CZY MA FIGURE CZY NIE, CZY JEST LADNA CZY NIE MAM WAZNIEJSZE WNIOSKI: NIE WROZE DLUGIEGO ZWIAZKU, JAKIS KOZAK WARSZAWSKI WKLEJA TU ZDJECIA SWOJEJ PANNY... PORAZKA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KOZAKA
sluchaj brzydka nie jest, jestes szczesliwy z nia to ok ale po cholere wklejasz jej zdjecia??????? ona wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×