Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak warszawski

to jest moja laska-najladniejsza w kraju

Polecane posty

Gość a co ta laska moze
za to ze jej koles wstawil jej fote????? prosze was tylko o jedno!!! dajcie fotke super laski ,nie blachary jak wy to ladnie ujmujecie! dajcie fotke kogos ze stylem itd! no juz do dziela! to moze przemaluje sie na inny kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
'' bronia jej urodliwe wiejskie pieknosci'' sam nie wiesz co piszesz ...... ty czasem kobieta nie jestes ...albo pedal no jedno z dwoch.. bo masz taki kobiecy jad w sobie... wiem bo sama kobieta jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
dajcie mi spokoj, cZemu mnie ranicie ? buuu buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Dziewczyna ze zdjecia przedstawia typowa dyskotekowa laske robiaca lody kazdemu kto jej sie nawinie. Zero naturalnosci. Kilogramy tapety, sztuczna opalenizna, zbedne kilkogramy, podwojny podbrodek. To stanowi maske. Z takim przebraniem moze isc na bal przebierancow. W kobiecie ceni sie wyjatkowosc, oryginalna urode, to cos, czego niestety ta laska nie posiada. Przykro mi. To jest moje zdanie na ten temat. No ale jesli kozaku ja kochasz to jest chyba najwazniejsze :D:D:D Wyglad nie ma znaczenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
czytając komentarze, a nie oglądając jeszcze zdjęcia, pomyślałam, że na pewno będzie śliczna a ludzie zazdroszczą... a po oględzinach stwierdzam, że jest ładna, zadbana, ale rzeczywiście przeciętna (bo polki są bardzo ładne) i nie ma się czym podniecać :) dużo dziewczyn się nie maluje, ale gdyby to zrobiły, opaliły się i zadbały o włoski to byłyby takie same ;) za to w ogóle nie rozumiem komentarzy, że jest brzydka! jestem hetero, ale lubie oglądać piekne kobiety. ona nie jest w moim typie bo wolę brunetki, ale nie twierdzę, że jest brzydka. jest ładna, nie ma się czego wstydzić i mieć jakichkolwiek kompleksów - po prostu nie w moim typie. jakbym była facetem nie poleciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
HAHAHAHAAHA wiem ze kazdy facet o niej marzy, ale nie macie szans! za 2 godziny mam z nia spotkanie, szykuje sie goracy seks :D fajnie poczytac sobie komentarze desperatow, brzydali i pedalow :D HAHAAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Nie jest ani ladna ani brzydak. Jest zadbana, ale zwykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem ladna by byla
gdyby nie zrobila sobie krzywdy na solarium i nie wytlenila wlosow-przez to wyglada nijako, banalnie i plastikowo no i ten zloty pasek ktory poszerza ja w i tak nie najszczuplejszych biodrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
do kreatora mody :/ weż koleś nie przesadzaj... wygląda na taką co robi lody????? dlatego bo się maluje? bo ma zadbane włosy? bo chodzi na solarium? człowieku!!! ile ty masz lat!! nie znasz jej!! więc nie oceniaj w ten sposób!! masz jakies komopleksy? dostałes kosza od podobnej dziewczyny i chcesz się teraz zrewanżować na innej tego typu? dziecinada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
goracy seks SADO MASO!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..
kozak -> jak to twoja laska ma na imie?? bo wyglada centralnie jak moja kumpela z podstawowki.. ale jakos nie jetem pewna.. i w ogole skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Sex... No wlasnie tylko do tego sa takie laski stworzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha
to umyj dupe , myslisz ze pojdzie z toba do lozka jak bedziesz smierdzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
do: hahha --->pojdzie pojdzie, ja podnieca moja nieumyta dupa - wieciej feromonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
czepiacie się laski a ona niczemu winna .... zjedźcie lepiej głupkowatego gościa co wkleja zdjęcia swojej panny nie wiem po co... skoro jest dla niego piekna to po cholerę to robi? nie ejst pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
zazdroscicie jej bo jest ladna? bo ma piekna twarz, zajebista figure i cudne oczy??????? wiedzialem ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergent
laska normalna....ale aparat to dopiero tragedia, albo fotograf taki dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
a pozatym to i tak pewnie nie jego laska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
a wjleilem zdjecie bo mam sie czym pochwalic!!!!!!!!!!!rzadko widac na ulicy takie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
i jestem sczesliwy bo malo jest tak pieknych kobiet wpolsce i jedna jest moja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grubaska z niej niesamowita... buahahahahaha a Wy wszystkie takie szczuplutkie .. tylko zobaczcie ile wpisow na \'\'Diety\'\' ladna dziewczyna ... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
kreatorze.. sex? do tego takie laski są stworzone? co ty wygadujesz? a do domu dla męża do wychowywania dzieci to jakie? zaniedbane? latające w dresach po chacie? potargane? z nijakimi włosami? jak mają coś co je szpeci to, żeby tego nie maskowały? bo to niby tylko co naturalne to piękne? nieapetyczne blade ciała? a potem uciekacie do tych zadbanych bo nie mozecie patrzec na swoje kobiety.... a jak jakaś o siebie zadba to juz blachara i tylko do wyra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Agaaaaaaa, znam się na tym. Mam do czynienia z dziewczynami-modelkami. To ja wybieram modelki do moich pokazów i uwierz, że nie żadna choć trochę nie była nie jest i nie będzie choć troche podobna do tej:) Kobieta, w której można dostrzec piękno nie zawarte w sztucznej opaleniznie, tlenionych wlosach, tonach zle dobranego podkladu, oblednie mocno podkreslonych oczach, skopiowanym ubiorze w podrzednym butiku to już jest piękną kobietą:) jestem w temacie wiec wiem:) Mam 29 lat i żadnych kompleksów. No może jedna fałdka piwna na brzuszku, którą likwiduję na siłowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mam rozumieć, że w Twoim mniemaniu zadbana kobieta wygląda tak jak ta na zdjęciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
zazdrosc w was przemawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Nie zazdrość tylko świadomość tego co piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×