Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak warszawski

to jest moja laska-najladniejsza w kraju

Polecane posty

Gość kozak jeśli ty rzadko
widujesz takie na ulicach to leć do okulisty, ta twoja laska to taka klasa średnia, zwyklaczek, gustu nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co tyle hałasu
??????????????????????????? całkiem przeciętna dziunia jakich wiele, poza tym jak już ktoś wcześniej zauważył nie ma tego czegoś w oku ament:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
ppppppppprzeciez to prowokacja pewnie go ta laska rzucila i koles teraz sie msci pokazujac zdjecie calej Polsce i prowokujac do klotni nie zauwazyliscie jes on na kazda z waszych odpowiedzi ma jakis jadowity komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta twoja laska
jest rzeczywiście przecietna, chociaż sądzę ,że ten twój wpis jest prowokacją - Polaków łatwo podpuścić kiedy chodzi o ocenę czegokolwiek. Nie sądzę żebys zamieszczał tu fotę swojej dziewczyny. Jeżeli jednak to zrobiłeś, to raczej nie masz warszawskiego gustu - jak wielu innym kojarzy mi się ona z prowincjonalną gąską o z góry wiadomych upodobaniach (mieszkanie w którym zrobiono fotę też trąca wiochą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
ppppppppprzeciez to prowokacja pewnie go ta laska rzucila i koles teraz sie msci pokazujac zdjecie calej Polsce i prowokujac do klotni nie zauwazyliscie jes on na kazda z waszych odpowiedzi ma jakis jadowity komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
ppppppppprzeciez to prowokacja pewnie go ta laska rzucila i koles teraz sie msci pokazujac zdjecie calej Polsce i prowokujac do klotni nie zauwazyliscie jes on na kazda z waszych odpowiedzi ma jakis jadowity komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
ppppppppprzeciez to prowokacja pewnie go ta laska rzucila i koles teraz sie msci pokazujac zdjecie calej Polsce i prowokujac do klotni nie zauwazyliscie jes on na kazda z waszych odpowiedzi ma jakis jadowity komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
ppppppppprzeciez to prowokacja pewnie go ta laska rzucila i koles teraz sie msci pokazujac zdjecie calej Polsce i prowokujac do klotni nie zauwazyliscie jes on na kazda z waszych odpowiedzi ma jakis jadowity komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mózyniątka wy
ale z was debile ,widziałem już te zdjęcia w necie ,nawet mi nie gadajcie że uwierzyliście że jakiś facet wklejałby na forum fotki swojej dziewczyny tak z odkryta twarzą żeby sobie o niej pogadać :D móżyny wy a ten dupek to pewnie ciota z marsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusja jest bez sensu
po co wklejałeś to zdjęcie, narażasz się, a właściwie tą dziewczynę, na niemiłe komentarze, wiadomo,laska nie jest na pewno brzydka, ma przeciętną urodę,na pewno nie jest najładniejsza w kraju, dla ciebie może być najpiękniejsza, o.k., ale dla innych niekoniecznie, po co prowokujesz ludzi. Może to całkiem miła i inteligentna dziewczyna, która nie chce, by publikowano jej zdjęcie na forum. A może to właśnie ona wkleiła link..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzu z Konina
Jak sie przyjrzec dupie dokladnie to za duza i cyce za plaskie ogolnie ładna ale budowa ciała nieproporcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konin Jerzu
Ładna ale ma za duza dupe i za plaskie piersi, widuje ładniejsze na codzien, w autobusach i tramwajach. Nie masz sie gosciu czym chwalic, bo laska jest przeciętna. Uwazam za głupote publikacje zdjec swojej laski w necie bez jej zgody, po prostu musi miec kolesia brzydkiego, ktory leczy swoje kompleksy publikujac foty laski i liczac na to, ze swiat pęknie nad nią z zachwytu. Nic bardziej załosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny bezsensownie ciągnięty temat zmierzający do nikąd. O gustach się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palanty
kozak jest prymitywny ale że wy sie na to nabieracie!!!! to na pewno nie jest jego dziewczyna, palant wkleił jakąś fotke a wy ją jedziecie!!! biedna dziewczyna... ten dupek ma niezły ubaw. odpuście temat..kretyni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ładna
ale bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wygląda kozaczenie
w wawie....hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjjffdsrtyukhjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeEEEE
wiejska plaska dziewucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka1
dziewczyna bardzo ladna - chcialabym taka byc , ale , byc moze Ty autorze, dales to zdjecie , bez jej zgody-jezeli tak , to nie chcialabym byc Twoja dziewczyna, lub moze Ona sama , je dala , aby sie dowartosciowac, jednak jak widzisz , sa gusta i gusciki, jednym sie podoba , innym nie ,mnie sie podoba ,choc wole mezczyzn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
dziewczyna przecietna, ladna ,ale nic specjalnego, male piersi i troche przy kosci (szerokie biodra) ale fakt ze od takiej pozdro na pewno ladniejsza (przynajmniej nie ma takich wystajacych kroliczych zebow...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...........
Ile to dzecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie...
w wieku Pozdroo to 3 razy szersza będzie, już ma zadatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itusia 20
Nie wiem co oni od Ciebie chcą.To miłe jak chłopak chce siępochwalić swoją dziewczyną,nie wstydzi się jej i uważa ją za najpiękniejszą na świecie.Ładna dziewczyna,nie jest przesadnie wychudzona,ma kobiece kształty i potrafi o siebie zadbać tzn,makijaż,fryzura.Sama jestem przeciętnej urody,nie wstydze siętego ale też nikogo nie krytykuje,jak ktoś jest ładny to jest i oczym tu dyskutować?Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej dziewczyn y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Moim skromnym zdaniem bardzo ładna i też chciałabym wyglądać tak jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna z tłumu
FOTOMONTARZ to jest, głowa przeklejona skądś( nie pisze tak, dlatego, że tak ekstra ta dziewczyna wygląda, bo jak na mój gust to przecietna i do tego sztuczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozak ! zanim zobaczylam fotke,przeczytalam kilka wypowiedzi.spodziewalam sie ze bedzie na nim jakas babka o szmaciarskim wygladzie i koscistej budowie.a tu mila niespodzianka,ladna kobietka,sympatyczna buzia,idealny wzrost i figurka.gratuluje dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja podsumuję
fajna pupa, twarz pewnie lepsza na realu bo tutaj to mętny wzrok jak dwudniowe otwarte piwo, fajnie by się ją bzykało więc jak idziesz do niej to masz oka wieczór; ubiera się faktycznie trochę dupnie no ale do posuwania akurat panne masz;ciesz sie ze nie jestem z warszawy-wyrwałbym ci ją na raz i byłby koniec... ja bym wkleił zdjęcie mojej bo jest lepsza tylko nie wiem jak...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×