Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Tralalala123456
Wokalistka 90 czytasz co tu piszemy bo sprawdzasz czy ciebie ktos nie osmarowal.widocznie masz cos na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk z branzy.
Tralalala123456. A ty pewnie jestes z tych co obsmarowują. Tu siedza tacy "fachowcy" którzy pokazują swoja głupotę, Lepiej niech kazdy zajmie sie sobą. Rada dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Baba
Oj Ewa , znowu odwracasz uwagę od siebie. Słaby był weekendy czy jak? A może siedziało się na tyłeczku przed tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Stara ale jara.
PAMIETAJ!!! Darmowe rady i opinie otrzymane w internecie,sa warte tyle ile za nie zaplaciles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Stara ale jara.
PAMIETAJ!!! Darmowe rady i opinie otrzymane w internecie, sa warte tyle ile za nie zaplaciles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokalistka 90
@ Tralalala123456: cóż jeśli tak uwazasz, to Twoje zdanie. Ja weszłam tu z zupełnie innego powodu, natknęłam się na "obsmarowujące wypowiedzi" i zaciekawiło mnie jak daleko można się posunąć... Branża muzyczna to wyścig szczurów, toteż nie dziwię się, że tak się tu wzajemnie obrażacie. Pozdrawiam wszystkich (zarówno tych obsmarowujących jak również, a nawet bardziej tych obsmarowywanych. Miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już EURO..
Jak zespol jest dobry to będzie miał i na forach i poza forum dobre opinie.. I nawet " łysy" tego nie zmieni. Daremny trud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamera i fotograf.
Poszukuje dobrego fotografa i kamerztste na wesele, jak macie jakies propozycje to pproszę pisac. zalezy mi aby nie byli zbyt drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła zona
Ty nie pytaj na tym forum bo tu siedzia tacy którzy, albo sami sie reklamuja albo kogos perfidnie oczerniaja bez umiaru. TO FORUM JEST PRZEKŁAMANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 waza
Ewa 3 waza taką masz ksywkę na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska W. 25
A ja polecam zespół MAX. To nowy zespół muzyczny w Białym. Grali na moim weselu. Rewelacja.!!! Wokalistka i gitarzysta - rewelka.Nie maja jeszcze stronki, ale jak ktos chce namiary wysle na emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 waza a to ty !
Wszystkie twoje posty probujące skłocic zespoły z dj ,dj z fotografami i kamerzystami są zarchiwizowane. Sprawa zgłoszona na policję , oczekuj w napięciu na rozwoj sytuacji .Potrwa to około 6 do 8 miesięcy kiedy spotkamy się w sądzie. Tymczasem pisz dalej, już niedługo.Ugody z tobą nie będzie . Włącz tv trwam w głupocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe Wilki -polecam
Polecam z całego serca zespół Białe Wilki.Zespół grał na weselu w 2010 roku u mojej siostry . Dzisiaj właśnie zamówiłam go na swoje wesele. Gość wymiata na organach i extra śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacko Placko
A ja polecam Zespol Jacko I Placko. grali u mego tescia,potem grali u mnie,grali też u mojej ciotki ze strony ciotecznego wujka a potem zagraja u mojej tesciowej.......ahaaa jeszcze sasiad Henia wezmie ich na swoje wesele w lipcu 2030 r Chyba juz nie maja terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacko i Placko
Mają właśnie termin , wiem bo dzwoniłam. I co ty na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaceka z plackiem polecam
o kurcze to chyba coś sie zwolniło, moze jakas sroda popielcowa, albo w poscie w 2021r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jacka i placka
A ja odradzam Placka bo ten gosc delikatnie fałszuje, wole Jacka.szkoda ze nie maja terminów, zaklepał bym dla moich przyszłych wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatka.20
Potrzebuje opini o sali Niagara lub Trio. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juytrak3
Czy ty myslisz ze na tym forum znajdziesz obiektywne i uczciwe opinie. Nie bądz smieszna. Chociaz w Niagarze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala z hotelem bialystok
Jakie znacie sale weselne w Białymstoku lub w okolicach ktore mają Hotel. Moja rodzina jest z Gdanska wiec potrzebuje noclegu po weselu. Jakie macie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka. ruda.
Zobacz Hotel w Turkusie jest niedrogi, ale nie wiem czy tam robia wesela.Kiedys były, ale jak jest dzisiajto musisz sama do nich zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary prosty ale człowiek.
Nie wiem czy na was jakiej zarazy trzeba abyscie sie opamietali w swoich czynach. Jutro pora grzsznikom!!!! kłamcom!!!!! i oszustom!!!!!!! którzy wyrzadzja tu krzywfę swoim bliznim pójsc na obchody Bozego Ciała i z pochylonym czołem zastanowić sie nad tym co czynią. albowiem pamietajcie!!!!!! - złe uczynki wracają !!!!!! A wtedy? zastanówcie sie, dlaczego? ile zła siejecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abta.cc
Z tego co wiem to Hotel ma knieja i Trio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt121314
co się dzieje z zespołem heven z hajnówki? dzwonie i dzwonie i nikt sie nie zgłasza? czy oni jeszcze grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina09873
Bawiłam się z Heven w tamtym roku na weselu , ale w tym roku siostra dzwoniła do nich i telefon milczy . Jak widać zespół chyba ma przerwę albo się rozpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna waniewczuk
Witam wszystkich, poszukuję równie dobrego zespołu jak Heven do poprowadzenia wesela w stylu białoruskim . Termin 21.09.2013. Niestety Heven nie odpowiada na telefony a musimy mieć równie dobrą kapelę na nasze wesele. Wszelkie informacje proszę wysyłać na maila. anna.waniewczuk@onet.pl Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna waniewczuk
Sorry żle podałam maila. Właściwy to tu jest anna.waniewczuk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Waniewczuk
Jestem tego samego zdania.Dziękuję za informacje o zespole i życzę wszystkiego dobrego. Anna Waniewczuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli potrzebujesz zespolu na bialoruskie wesele to sprobuj z Bielska Podlaskiego Mirage albo Time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×