Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Jaświłł
Co prawda bal i wesele to dwie różne bajki ale....? Bawiłem się na balu Andrzejkowym, i jedzeniem nie byliśmy zachwyceni.A pozatym zespoł przy którym mielismy się bawić okazał sie totalnym nieporozumieniem.Wychodziliśmy calą paczką na drugą salę na dj. Trudno powiedzieć jak Santana karmi na weselach, ale ogólnie na dzień dzisiejszy tego lokalu nie polecam, i radzę z dala trzymać sie od zespołu 3 Bit,bo tej żenady nie da się słuchać.Czy mój post pozwoli tobie w podjeciu decyzji co do lokalu, tego nie wiem.Ale raczej postarałbym sie pogadać z kierowniczką i zapytac konkretnie o menu.Żeby potem nie było,, niespodzianek,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boan
Czarnecki nie pasi?, w santanie glodowa?, a przy ognisku w lesie robcie se wesela.Kawal kielbasy na ognisko, musztarda i chleb, i bedzie cacy okey.Wszystko wam, zle wszystko nie dobrze;) Kto wam dogodzi? ,juz pany zapomnieli jak chleb ze smalcem wpiernikali, a kore z drzew wam jadac;) i deszczowa zapijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz zx
Na pewno kiełbasa w lesie lepiej smakuje niz ta w Czarneckim, a smalczyk tylko palce lizać to jest naprawdę dobre. a nie wedliny wykręcone ze sklepu te na w pseudo-dworkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna012
a Capitol? Bo znalazłam na stronie www.salenawesela.pl/miejsca/miasto_Bia%C5%82ystok Capitol i nie wiem, czy mam szukać jakiegoś innego domu weselnego, czy może uderzać do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioo123
Hej - powiem tak w Capitolu kiedys mialam praktyki , obsluga jest swietna naprawde !! jedzenie tez maja smaczne :) takze z czystym sumieniem POLECAM Capitol jesli oczywiscie sala tez odpowiada :) Może ktoś polecić fryzjera ? i kwiaciarnie ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
Gramy na: Koncertach Festynach Weselach Studniówkach Zabawach karnawałowych Imprezach firmowych Uroczystościach okolicznościowych Całość jest świetnie nagłośniona niezależnie od sali. Zespół BLUE BIRD kieruje swoją ofertę do tych Państwa, którzy cenią sobie wysoki profesjonalizm wykonawczy (gra na żywo), ruch na scenie oraz znakomite utwory muzyki rozrywkowej. Repertuar jest bardzo bogaty i urozmaicony: Począwszy od hitów z lat 60-tych, po przez lata 70-te, 80-te, 90-te oraz najnowsze przeboje. Dzięki temu zawsze trafiamy w gusta naszych gości http://www.zespol.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hena s..7
No ladnie gracie,ale zapewne nie tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hipcia
Hipciu odezwij sie do mnie na maila w sprawie kwiaciarni :) Polecam siebie bo wiem ze Bialystok cenowo szaleje .Moj mail tojaona32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
lwica,jak wywalicie tę laskę w koszuli nocnej to będziecie mieli wzięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskawkoszuli
sama siebie nie wywale ty pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci
Czy miał ktos moze przyjemność bycia na weselu w Dworze Czarneckiego na tej najwiekszej sali? Jaka jest minimalna liczba osób zeby bylo wporzadku (zbyt duzo miejsca i rozproszeni goscie to tez zle wyglada), ciekawe opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci
dzieki za opinie o tej firmie, my tez szukamy kamerzysty wiec raczej nie skorzystamy z oferty tej firmy. Ponowie pytanie Czy ktos bawil sie na weselu w Dworku Czarneckiego,opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioo123
moja mama byla ok rok temu na weselu w dworku i wrocila glodna i zla. mowila ze jedzenie bylo straszne.... i ze to nie jest tylko jej opinia ale wiekszosci ludzi na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia,n
W Dworku miejsce i sala owszem ładne, ale jezeli chodzi o jedzenie to zdecydowanie wiele sal białostockich bije na głowę ten Dworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka Malinka i Rafal.L
Tutaj nic nie mozna sie dowiedziec.Na kazde zapytanie w dowolnym temacie, sa zawsze sprzeczne odpowiedzi.Jednym Czarnecki to primo sort, a zas innym wielka miernota.No i tak jest ze wszystkim.Najlepiej to zaufac swojemu nosowi.Ja wybralam ze swoim m. wlasnie Dworek Cz. no i zobaczymy?!?!? na razie nie zaluje,a i nawet te nie pochlebne wpisy nie robia na mnie zadnego wrazenie.Poprostu ufam sobie ,swojej intuicji,a jak bedzie to sie okaze.Dziewczyny zycze i wam trafnych decyzji,nie zaesze sugerowanych internetem{:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka15_12@tlen.pl
bardzo dobrze ujęte słowa, i tak każdy mądry człowiek wie że na tym forum siedzą tylko osoby z branży i każdy robi swojej konkurencji koło pióra. Jedyne co można zrobić to stawiać na sprawdzone, doświadczone marki które pracowały na swój prestiż kilkanaście lat. Nie PR a kompetencje są najważniejsze. Pisząc na tego typu forach można kogoś wylansować (tak jak to robiła żona jednego z przeciętnych a nawet miernych dj-ów) , jak również próbować pogrążyć konkurencję, myśląc że słowo jest najsilniejsze ale to tylko sprawdza się przez pewien czas. Tak więc nie ma co sugerować się tego typu forami bo to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie mi troche
nie wazne jak pisza ,wazne ze pisza,wtedy jest lans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwarssa
milutka15. A ty z jakiej jesteś branży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka Malinka i Rafal L.: a kiedy jest Wasz ślub? bo ja tez wybralam Dworek Czarneckiego, wesele jest w sierpniu i chciałabym uslyszec od kogos takie bieżące wiadomosci na temat tego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci
My tez wybralismy Dworek :) przyłaczamy sie do pytania, jakies aktualne wiesci odnosnie tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;';lkjhgfxcvbn
jak niby wybrales????????????????? to po co tu sciemniasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci
jak to jak wybralam??? wstepnie mamy zaerezerwowany termin, masz z tym problem??? chce wiedziec czy ktos byl zadowolony lub nie z imprezy tam a jezeli nie byl to dlaczego??? cyrografu nie podpisalismy:) wyluzujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci
a post sprzed kilku dni dotyczyl fimy foto paka czy jaos tak ale zostal usuniety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rcvghjhf678vfd
wkrecasz tu dworek!!!!!!!!!!!!!!!!! niby pytasz a zaraz niby ktos dworkowi dowali.powiedz lepiej jaka knajpe reprezentujesz??????????? I nie sciemniaj parchu jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtyuewa
A ty pewnie dworek - Dorośnij głupcze niech inni sie wypowiadaja, bronisz albo santany albo dworku cz.albo sam innych oczerniasz i po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grerhyhjhgda
oczerniasz parchu i dworek i santane i innych... zajmij sie swoja robota, chyba ze jej nie masz????????? i pierdoly wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grerhyhjhgda
jak te lokale dowiedza sie kto je oczernia- A DOWIEDZA, OJ BNEDZIE NIE WESOLO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DworekiSantan
Jeden i drugi lokal ma od lat bardzo dobre opinie, poparte jakością usług. Jak widać innym w oczy to kole i za wszelką cenę starają się zrównać z ziemią te restauracje. Ale one same się obronią dobrym jedzeniem i podejściem do ludzi jakie mają.Dlatego inne knajpy niech się uczą i wyciągają wnioski,bo pisanie takich głupot szybko obróci się przeciwko piszącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfgyujo;lkbh5jm
oczywiscie ze tak!!!!!!!!!!!!!! bo sa to dobre lokale ,zreszta jak i wiele innych. tylko po co pisac jakies pierdoly????????/ jak sie nie wie w tym temacie nic!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DworekiSantan
Do tyciego-czy tyciej, jak już wybrałaś ,zrobiłaś rezerwację to po co zamieszczasz posty na wabia? Przecież czymś się kierowałaś. To się nazywa trolowanie, może ktoś przywali knajpie , amoże sama za kilka dni nasmarujesz coś z innego nika? Normalny człowiek po rezerwacji lokalu to zajmuje się suknią,kapelą , tortem,foto, itp.Podaj termin swojego wesela ,albo ucisz się, bo zalatuje mi to konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×