Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Saraoo no mojego maila masz jak tylko klikniesz w nick heheh ja Twojego nie mam więc na co mam wysłać???:):):) jak mi podasz to wyślę coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że pasuje.... czarny podobno wyszczupla ) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saraoo to juz kliknąłem i wysyłam Ci coś ;);) Lilkianko no podobno wyszczupla heheh i w ogóle czarny jest sexowny heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz wystarczy kliknąć żeby to hasło zostało zapamiętane przez przeglądarkę której używasz i nie będziesz musiała cały czas go wpisywać samo się będzie ładowało.... Saraoo cierpliwości ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saraoo za kogo Ty mnie masz ?? oczywiście że moja...trzy nawet dostaniesz heheh sprawdź sobie pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilkianko pewnie hehe jak każdy to każdy ;) po wczorajszej popijawie mogę wam dać fotki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawaaa!!! Herbatkaaaa!!!!:D jak mnie wkurza ten pieroński net sara00 przytulanko;)👄 Lilkianka wyglądasz bardzo ładnie;)👄 A pwenie, że będzie coś monniejszego zapas jest u mnie:D Mnie tez moze czasem nie być bo jakach lampucera na lini siedzi i kiepsko chodzi komp:) Dida 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida kawka dla ciebie mówisz masz, stawiam więc pij!!:) sara00 ja tez chce twoją fotke:) lilkianka o mnie też nie zapomnij co do fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida ja też lubie spać w poprzek, ale żeby tak się rozpychać to ty niezły zbereźnik nocny jesteś hihi.....:) Może szukają fotek lub komp kiepsko chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saraoo proszę bardzo... tylko mówiłem już Papużce z fotogenicznością u mnie na bakier heheheh mam nadzieję że przyślesz mi coś od siebie ;) Papużko pyszna kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dida, dzięki za fotki....superowe:) ja tez wam poślę tylko cholera muszę coś znależć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida jesteś bardzo fotogeniczny!! znasz moje zdanie bo ci pisałam na GG Jak jest kawka to i trocik też jest:D prosze się częstować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×