Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze odpowiedzcie........

DRESZCZE....pomocy..... wejdzcie, prosze...

Polecane posty

Gość prosze odpowiedzcie........

Witam, jestem juz na koncowce ciazy, za 2 tygodnie mam termin. Wczoraj polozylam sie spac, czulam sie bardzo dobrze, zadnych mdlosci, bolu glowy ani objawow zatrucia pokarmowego. Zasypialam juz, gdy zaczal mnie bolec brzuch ale tak jakby zoladek. W pewnym momencie zaczely sie dreszcze i poczulam, ze dostane biegunke. Polecialam do kibelka, iegunke dostalam, posiedzialam w tych dreszczach z 5 minut, po czym wszystko przeszlo. Czulam sie znowu bardzo dobrze i poszlam spac. Czyktoras z WAs miala cos takiego? W ksiazce przeczytalam, ze dreszcze to symptom zablizajacego sie porodu. Ale moze tez byc objawem zatrucia ciazowego. Ale ja sie dobrze czuje..... Mialyscie podobnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegunka to też sympton porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia83
moze lepiej do lekarza zadzwonic,bez paniki...Nic zlego napewno sie nie dzieje skoro dobrze sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blech..ale pitolicie
zbliza to Jej sie od 9 miesiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia83
o ile pamietam biegunki nie mialam ale dreszcze byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
porod Ci sie zbliza ja mialam biegunke i dreszcze na okolo 10 godzin przed porodem urodzilam o 16 dni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie........
dzieki dziewczyny.... uspokoilyscie mnie i zestresowalyscie jednoczesnie ;-) Segda...na 10 godzin przed? o kurcze, czyzby to bylo juz tak blisko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze odpowiedzcie........ i czym się stresujesz? Myśl tylko o tym, że nic już nie będzie Cię uwierało, nie będziesz miała ciągle pełnego pęcherza i innych stresów. Przytulisz w końcu swoje dziecię i zaczniecie nowy rozdział życia. Teraz to już nie masz się czym stresować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×