Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralko - loteria

proszę o poradę w sprawie zakupu pralki

Polecane posty

Gość pralko - loteria

bardzo prosze o rade w sprawie zakupu pralki...sami wiecie - z wlasnych doswiadczen lub "ze słyszenia" - jakie marki sa sprawdzone a jakich nalezy unikac....to moj pierwszy zakup takiego urzadzenia! poradzcie na co szczegolnie zwracac uwage. z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferere
Poszukaj - już tu był taki wątek a w nim duuuużo wskazówek i porad na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj
Amici napewno będą w sklepie polecać , bo polska , tanie częście ,bliski serwis i takie trele morele. w ciągu trzech lat serwis u mojej był 4 razy za kazdym razem coś innego się psuło, teraz też nadaje się do wymiany i też poszukuję dobrego modelu. powiem krótko każdy mówi coś innego i sprzecznego, nawet w zakładzie naprawczym specjalista mowił że one wszystkie po jednych pieniądzach, jeśli już będę wymieniać to chyba na boscha - jednak chyba ma najlepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie bosch
może robią dobre elektronarzędzia ale pralki byle jakie moja po 5 latach nie nadawłą sie do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbbb
ariston polecam, supercicha i w ogóle extra!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z popularnych to glownie Bosh i Siemens, jesli chcesz zaszalec to kup Miele - jedyny profesjonalny sprzet na rynku. Natomiast stanowczo odradzam firme Indesit, chyba ze lubisz comiesieczne wizyty serwisantow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABSOLUTNIE NIE KUPIJ AMICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHOCBY CI CHCIELI DOPLACIC-NIE BIERZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, Buldbb -podajcie konkretne modele z ktorych jestescie zadowoleni. Bo bywa tak ze konkterny model jest ok, a inny to zupelne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbb
Moja AVXD 109, super silent załadunek 6kg. Cicho pierze i wiruje. Słychać tylko ubrania uderzające o bęben. Najgłośniej wyciąga wodę ale mam dużą łazienkę i pogłos:-P, poza tym tego chyba nie da się zrobić cicho:) Załadunek 6kg. świetnie się sprawdza, ładuję do pełna pościel, ręczniki, skarpetki, często piorę koce a ostatnio nawet duży cienki dywan:-D Drzwiczki szeroko otwierane, duże, wsad standardowy od przodu. Programator standardowy z nr programów (pokrętło)+elektroniczny , na którym samemu możan zmienić lub wzbogacić parametry programu. Opcje dodatkowe: pranie superczyste, funkcja bez zagnieceń, pranie krótkie, płukanie dodatkowe, krochmalenie, zegar- pokazuje ile minut zostało do końca prania i można ustawić timer, tzn za ile godzin ma się włączyć pralka -jeśli musisz oszczędnie gospodarować czasem i np. chcesz rano wstać i od razu wywiesić pranko. Oprócz tego w każdym programie mozesz regulować temp. i ilość obrotów podczas wirowania. Wyświetlacz przejrzysty, bladoniebieski, na nim zaznaczone wszystkie parametry prania -gdybyś nie była pewna lub chciała coś zmienić. Cena 1800 -2 lata temu. Kupiłam w normalnym sklepie, może w jakimś markecie będzie taniej. Znajoma ma podobną ale jeszcze ze wskaźnikiem twardości wody i czujnikiem detergentu (sprawdza czy pranko się dobrze wypłukało i ew. włącza sama dodatkowe płukanie -dobre przy małych dzieciach). U niej pralka chodzi już 8 lat, 2 razy dziennie:-D, bezawaryjnie. Moja też -2lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Boscha. Mam i sprawdza się. Rodzice mają od ok 8 lat i też ani razu nie trzeba było naprawiać. Szkoda tylko ze nie dostałam z programatorem mechanicznym. Moja nie ma wyświetlacza i nie jestem w stanie sprawdzić kiedy skończy się pranie. Jeszcze jeden minus programatora elektronicznego - pranie od początku jak zabraknie prądu, co u mnie zdarza się niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casdcsd
Ale moi rodzice mają starego Boscha, kolega też, i działają bez zarzutów i bez żadnych napraw! A ja mam Samsunga i jest rewelacyjny, niezawodny, z tym że ma niecały rok więc wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura góra
zwróć uwage na to aby miała kilka dysz wodnych- jedna do proszku a druga do płynu do płukania- niestety mój Wihrpool ma tylko jedną i juz wzywałąm serwisanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoover
ja mam HOOVER , 4 lata temu 1950 zl, ale super klasy AA, teraz są troszkę drozsze ale i jeszcze lepsze, kupowałam w Media, w zamian za starą -dostałam bonus 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAYNE
a ja mam Amicę, pralkę i lodówkę i kuchenkę. I działają bez zarzutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jednak
amica wiem że sa przeciwnicy ale ten sprzet jest najmniej awaryjny a psuje sie każdy z każdej firmy trzeba mieć niestety troche szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od miesiąca mam LG
jak na razie super :) cichutko wiruje i ma gwarancję na silnik 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wysłuzona pralka Polar < gracja > tłucze już 13 rok :)) Marzy mi się Miele :))ale cena jest dośc wysoka .Podejrzewam ,ze ja siądzie zakupię Zanussi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Candy. mam już 6 rok i jest OK - chodzi całe weekendy. ani razu nie wzywałam serwisu (odpukać) a wodę mam fatalną. zdecydowanie Candy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELECTROLUX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmbh
A ja polecam Bosha, mam 6 kg i jestem bardzo zadowolona Amica to najgorszy badziew, znajomy ma serwis i gdy ja kupowałam pralke i pytałam o rade to stanowczo mi odradził właśnie Amice, jest droga w naprawie bo gdy zepsuje się jedna rzecz to cały podzespół trzeba wymienić no i jest bardzo awaryjna Do mojego dużego Bosha wchodzą spokojnie dwa komplety pościeli, pierze bardzo dobrze i ma fajne i przydatne funkcje, z tym że mój ma już kilka lat, teraz pewnie są dużo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
mam polar od 10 lat, ani jednej awarii, dopiero w grudniu wezwałam serwis do wymiany łożysk. Przyszedł mój kolega znający sie na fachu i w szerej rozmowie polecał Boscha, tylko BOSCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
zgadzam się z maxmarą:) mo Polar -Dalia tłucze 11 rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×