Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darek

tylko do kobiet

Polecane posty

tyle mówi sie,ze dla dziewczyn wielkosc penisa ma znaczenie lub go nie ma. Mam w związku z tym dwa pytania: 1. czy kobieca pochwa rozciąga sie wraz z trwaniem zycia sexualnego i po pewnym czasie czujecie sie tam luzniejsze i czy jest tak zwłaszcza gdy macie partnera ze sporo mniejszym penisem niz poprzedni partner ? 2. moj penis ma 19 cm. długości i 16 cm. obwodu - to waszym zdaniem duzo czy mało, do jakich pozycji taki penis jest najlepszy a do jakich sie mniej nadaje ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Najlepszy do wiązania supełków. Hey hey i jazdy na koniu hey hey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek non logged
czy taki penis nadaje sie do penetracji meskiego personelu lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi dziadku
nie ma znaczenia jakiego masz kutasa, a kobieca pochwa przyjmie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambolka
nawet arbuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Zwariowałeś? Takim kutasem powinieneś rąbać drewno, a nie rżnąć kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehesfds
no jasne ze zamaly, zadnej kobiecie takim nie dogodzisz musisz go obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehihihihi
o rany!!! co za temat!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehihihihi
o rany!!! co za temat!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darku
Jeżeli masz 19 cm, to powinienes ze 2 cm przyciąć, bo możesz sprawiać ból zamiast przyjemności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darku
Jeżeli masz 19 cm, to powinienes ze 2 cm przyciąć, bo możesz sprawiać ból zamiast przyjemności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo za maly. moj chlop to ma 35 cm - do przepychania rur pod wanna jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
14:00 normalna typowa cipa ma około 10 cm tak jak istnieja wieksze pałki tak samo istnieja większe cipy (dlatego czesc kobiet MUSI miec faceta z wieksza pła by cokolwiek czuc) ciało jest dosyc elastyczne, zeby c*pa miała sie rozciagnąc musiałby przyjmowac duze ilosci duzych człoków albo czesto rodzic dzieci. 14:03 twoj penisek jest sredni Ale my nie stawiamy na ilosc ,ale na jakosc .Co do pochwy to napewno po porodach sie rozciaga,u mnie jest taka sama Jakos nie zauwazyłam by cos sie zmieniło Jak juz wspomniano pochwa dostosowuje sie do rozmiaru czlonka jest rozciagliwa i elastyczna .Srednie peniski sa najfajniejsze za duze jakos mnie nie kreca,a nawet bywaja bolesne Wole srednie a dobre 14:13 darek czyli moj penis by ci sie spodobał 14:17 do darka jesli jestem dobrym kochankiem to mysle ze by sie spodobał pamietaj słodziutki liczy sie jakość !!! 14:24 darek ja tez uwazam,ze liczy sie jakosc I nie wiem czemu ale od zawsze mam zakodowane ze w łózku najwazniejsza jest dla mnie przyjemnosc kobiety to chyba dlatego moje dziewczyny były i sz zachwycone sexem mysle więc ze bym sie spodobał Tobie 14:26 do darka no widzisz? to po co te pytania? Sam znasz odpowiedz I tak 3maj,skoro jestes zadowolony i twoje partnerki rowniez czego chcec wicej? Nic tylko oby tak dalej Wbrew pozorom seks a zwlaszcza DOBRY seks jest wazny w zyciu nie tylko dla facetow PS. pewnie i tak ,ale jestes dla mnie ciut za młody Buziaki,pozdro 14:30 darek a ile lat masz jesli wolno zapytac? 14:31 do darka ja wiekszosc tutaj kobietek - 26 14:35 darek a ja 28 czy to dla Ciebie za mało? bo po tym jak piszesz to fajna z Ciebie dziewczyna i chętnie bym z Tobą porozmawiał dłuzej 14:36 do darka hehhe zasugerowalam sie data w mailu Wybacz Ze tak powiem pewnie dlatego,ze mam odwage wprost rozmawiac na tematy,ktore czesto sa wstydliwe dla kobiet ,pewnie dlatego sie milo rozmawia 14:42 darek bardzo miła jestes o czym chciałabys pogadać tu na kafe a moze napiszesz do mnie na maila darov@inteira.pl proszę ja juz Cie lubię 14:47 darek odpis zaraz albo ok. 17 tej 14:48 do darka czy miła? nie mnie to oceniac,raczej otwarta i normalna Ty rowniez wydajesz sie sympatycznym i otwartym facetem Dzieki za maila,bede miała dłuzszą chwilke to skrobnę pare słowek Jak juz wolisz,ja moge rozmawiac na kafe, na mailu - bez roznicy pozdrowki 15:14 moj facet mawiekszego 19cm i gruby do pupy -boli ; w buzi sie caly nie miesci a niektore pozycje tez sa b.bolesne dla kobiety....raczej zero "ostrej jazdy" 16:42 darek do " do darka " jesteś jak masz na imię ? napisz do mnie obojętnie gdzei, moze byc tez gg jesli chcesz numer oczywiscie czekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×