Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia 111

ŁAPÓWKI - ILE DAĆ, ŻEBY DOSTAĆ PRACĘ?

Polecane posty

zn co jest ze mna nie tak moze laskwie podasz np to,ze jakos probuje nawiazac rozmowe,nie rozumiem na zym moj albo moze twoj problem polega??. Moze wyjasni pani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ja ci wyjaśnię
Trzeba wziąć ze sobą 940 złotych. Tyle to kosztuje. To teraz już masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ze to zart tak??. Moze ktos bardziej kompetentny sie wypowie,ktory juz mial do czynienia z posrednictwem pracy??. Ile sobie zycza za znalezienie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ja ci wyjaśnię
Pytałeś - nie odpowiadali ci - miałeś pretensje. Ja ci odpowiedziałam - masz pretensje. To o co ci w końcu człowieku chodzi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam do paani pretensji chce jak i inni uzytkownicy dowiedziec sie ile takie posrednictwo kosztuje zgoda powiedziala pani 940 zlotych,ale czy to czasem nie byl zart,dlatego ciagne ten temat dalej. Chyba pani zle zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ja ci wyjaśnię
Każdemu piszesz "chyba pani źle zrozumiała". A ty w ogóle coś rozumiesz? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem tak do pani powiedzialem,poniewaz do konca nie jestem przekonany,ze tyle to kosztuje i tyle, tylko o to sie przyczepilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się odczep
i nie zapomnij wziąć leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze bardzo ladnie pani odpowiedziala :(. No coz sa ludzie i .... prosze sobie dalej dokonczyc. Moze ktos kompetentny i w kulturalny sposob wyjasni ile kosztuje posrednictwo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 940 złotych
ile razy trzeba powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wchodzi za ta kwote tzn co mozna za ta kwote zrobic daje ja posrednikowi tak??.. I nie wiem pani lub pan kieruje mnie na badania,czy moze od razu jest oferta pracy??. Najakiej to jest zasadzie orientuje sie pani moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle wynosi łapówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze potrzebne kwalifikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze wiec tak place pieniazki tak??. I co dlalej ktos sie ze mna kontaktuje nie wiem odbywa sie rozmowa czy inaczej jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynka kontaktowa jest...
...na peronie we Włoszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ze pania to bawi :(. Prosze mi wieryc mi nie jest do smiechu,moze osoba,ktora sledzi to forum odpowie na moje i nie tylko moje watpliwosci. Osoba rzecz jasna,ktora ma jakies pojecie o tym?? Ok 940 zlotych,ale co dlaej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to 940zł
to Twoim zdaniem duzo czy mało? a bardziej zorientowani w temacie? tylko jak to trzeba dac i komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek dajesz koperte
następnie zza szafy wyskakuyje Cebula z "Uwagi" i jestes sławny na cała Polskę świrku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale dlaczego .. .. ...
najezdzacie na Piotrka ??? On chce sie kulturalnie dowiedziec a Wy zaraz "swirku" i "wez lekarstwa". Troche kultury moze co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest niekulturalnego
w przypominaniu o łykaniu leków? To zwykła ludzka życzliwość i troska o drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piotrka
Piotr, za pracę się nie placi - jak jestes dobry i/lub masz szczescie to ja znajdujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff i znowu byla runda po miescie od Janek po Targowek, no coz znowu bez rezultatu no nic. Nie bylem jeszcze w biurze posrednictwa pracy wacham sie czy to pomoe,a moga przeciez pieniadze przepasc no coz jest jak jest jutro znowu od 8 do 23 trzeba szukac innego wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa pa pa
798zł50gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek1985 jeśli już
to waHać się robisz blędy na poziomie 12 latka więc nie dziwie się że nie możesz znaleźć pracy - poszukaj w skupie butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle sie tu dowiaduje! Ja mieszkam na śląsku i żeby dostać się na kopalnie chcą 10tyś, ale to tylkojednorazowa opłata! Umowa zawsze zostanie podpisana na czas nieokreślony :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pamiętam
Kasę musisz zanieść do pokoju numer 11. Wchodzisz i mówisz "przysyła mnie krawiec męski Tadeusz". To ważne. Bez hasła cię przegonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w butonierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
dziekuje Wam za rozmowe. Iloniczek ciesze sie ze chociaz Ty mni teraz rozumiesz, bo juz ta rozmowa zaczela krecic sie wokol posrednikow pracy. a mnie wlasnie o taka jak Twoja odp. chodzilo, bo juz odnioslam wrazenie ze jestem nie z twgo swiata. u nas wlsnie tez tak jest: okreslona kwota za jakies stanowisko. tylko komu i jak to dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wy świecie żyjecie
W życiu nie słyszałam o przyjmowaniu do pracy za kasę. Nie przydarzyło się to ani mnie ani znajomym, ani nikomu z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×