Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małakicia

chętnie sobie z kims poflirtuje..... mmmmm..........

Polecane posty

Gość TSKTKT
nie przejmuj się co w tym złego :)TO TYLKO NICKI LICZY SIę OSOBA.... A TY WYDAJESZ SIę FAJNA ... JA TEż PYTAłEM NA POCZąTKU ILE MASZ LAT ... 23 LATA SUPER JA BYM CHCIAł STARSZą KOBIETE.. OD SIEBIE BO ONE Są MąDRE I DOJRZAłEM EMOCJONALNIE ,PSYCHICZNIE ITP HEHE :) SUPER :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
A z jakiego województwa jesteś jak można spytac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Wiesz kicia każdy człowiek ma swoje potrzeby a tutaj można je wyrazić nie krzywdząc nikogo :) Nie robimy nic złego przecież a takie ... flirtowanie jest bardzo przyjemne i rozbudza ....zmysły :Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Nikt cię tutaj nie będzie szykanował za to to raz... pozatym...pozatym każda kobieta.. potrzebuje .. miłości.czułości.. takiego czegośc.. kobieta.. dziewczyna każda ja to wiem i rozumiem :PP tak jak kazdy facet.. udający niewiadomo jakiego twardziela też tak ma tylko siez tym kryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Internet jest spoko.. tu można poznać jego charakter psychike .. marzenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba mogła sie całkiem sporo dowiedziec od ciebie tak anonimowo o \"waszym\" toku rozumowania.... moze wtedy udałoby mi sie zrozumiec pewne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Wiesz każdy jest inny heheheh :P ale taki sam w niektórych kwesita a twój nick małakicia !! to daltego ze masz 169 fajny wzrost sięgała bys mi to szyi hehe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna poznac, jasne ale tylko pod warunkiem ze mówi prawde, bo w necie wiele rzeczy mozna ukryc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
A taka rozmowa uczy :) Wiem na co kobietka patrzy co lubi można jej seksualnośc dobrze opanować :) jest anonimowa nikt niewie kim jest .. więc co jej zależy heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde lubie czuc sie bezpieczna przy facecie.... taka mała i bezbrona momentami ;) mała ze wzgledu na wzrost, poczucie bezpieczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
No ja nie kłamie mówie wszystko jak naprawde jest.. tylko tak przypakowany jak w naszym stosnku internetowym było niema hehe mam mieśnie ale nie jeste szafą :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
no fajnie są takie niewine kobietki nosić na rękach przytulańce opiekowac się nimi hehe lubie takie role :PP A ty małakcia na co patrzysz co musi miec chłopak żebyś z nim byla :PP Jak można wiedziec :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
a kicia bo jestem zodiakalna lwicą Sexi Lwica :PP Ja jestem waga heheh waże mierze wszystko :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...nie do końca mnie zrozumiałes.... nie lubie miesniaków... przypakowanych na sterydach... ble... chodziło mi o wyćwiczone miesnie, sprawne, napiete, nie rozmiarów szafy!!!! :p jest różnica prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pierwsze wrazenie czyli głównie wygląt to : 1 wzrost... musi byc ode mnie wyzszy i to wiecej niz 2 cm bo naprawde lubie szpilki :p 2. oczy... musza miec ta głębie... spojrzenie musi mnie zaintrygować... 3. potem to juz ogólny wygląd...postawa...w końcu mam sie czuc bezpieczna... :p i włosy... normalne a nie ogolone na 0 czy 1mm ... żeby sie przyjemnie głaskało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
No to z tego co mówisz to musze przypakować hehehe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.... no i ZAPACH.... musi mi si e podobac i musze go poczuć, ale nie ze zacznie mnie mdlic :D duuuuzo uwage zwracam czy facet i jak pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Mala kicia ale tak szczerze między nami musi być przystojniaczke co nie hehe bo ty też pewnie ładna jesteś :PP A takie kobiety na to uwage zwaracają heh a z charakteru :Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan z tym pakowaniem! mi poprostu podobaja sie faceci którzy lubią jakas aktywnośc fizyczną... bo to automatycznie po sylwetce widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
no już przestałem tylko mnie nie bij hehe :PP A jakiej muzyki kiciusia słuchasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Małakicia a lubisz się przytulać bo ja bardzo :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniaczek...kwestia gustu.... dla nie moze byc 8 cudem świata a dla innej dziewczyny 7 dzieckiem stróza jesli chodzi o urode... :D :D czy ładna jestem??? czasem słysze ze tak, czasem sie za mna ogladacie na ulicy, ale mam wrazenie ze sie mnie troche boicie :D a ja w srodku jestem naprawde delikatna :( czasem jednak czuje sie kompletnie nie atrakcyjna.... zwłąszcza jak \"ktos\" czyt facet robi mi przykrośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z charakteru.... 1.odpowiedzialny... 2.godny zaufania 3 opiekuńczy 4 żadne ciepłe kluchy!! 5 umiejący rozbawic mnie do łez 6 kochajcy mnie taka jaka jestem, bez ulepszania mnie 7 konkretny ii zdecydowany ale kidy trzeba wrazliwy, uczuciowy i romantyczny---->pokazujacy to tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
No ja się was sie nie boje heheh ale ja widze taką bardzo ladną laseczke to wiem że niemam szans i odpuszczam pozatym ja ta wyrywaczem nie jestem nie narzucam sie kogo poznam to poznam i tyle heh :PP A wiem że kobiety na wygląd patrzą ja cholera.. no ale przecież nie zmienisz się bo tego nie nieda zmienić hehe np dam ci przykład siedzie sobie na rynku .. słucham muzyki podchodzi kobieta. i gapi się na mnie .. przeszła i se poszla łady idijotyzm.. przylazła popatrzyla na mnie x 30 cm i se poszła nawet się nie odezwała hehe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie sie przytulać... nawet nie wiesz jak bardzo mi tego ostatnio brakuje ( notabene stad chyba ten topik tutaj :D hehe :D...tak wiem ze to głupie... ) A muzyka? nastrojowa kiedy jestesmy we dwoje... a głosna i szybka kiedy mam ochote poszalec, bawic sie i wytanczyc bo to tez uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
A mam takie pytanko zdradziłaś kogoś kiedykolwiek to raz.. i czy jakbys miała faceta co te kryteria wymagania spelnia czy zrobiłabys to jakbyś poznala kogoś ładniejszego od niego zewnętrznie np albo mądrzejszego ehh :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×