Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bizuuuu

czy na wychowawczym można pracować w innej firmie?

Polecane posty

Gość bizuuuu

Witam. mam pytanko: Jestem na urlopie wychowawczym i chciałabym się dowiedzieć czy mogę znaleźć sobie pracę, którą mogłabym wykonywać w domu? Dodam że jestem zatrudniona w aptece na pół etatu. Bardzo proszę o porady. Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuuu
hej ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuuu
haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zgodnie z art. 1862 k.p., w czasie urlopu wychowawczego pracownik ma prawo podjąć pracę zarobkową u dotychczasowego lub innego pracodawcy albo inną działalność, a także naukę lub szkolenie, jeżeli nie wyłącza to możliwości sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem. W razie ustalenia, że pracownik trwale zaprzestał sprawowania osobistej opieki, pracodawca wzywa go do stawienia się do pracy w terminie przez siebie wskazanym, nie później jednak niż w ciągu 30 dni od dnia powzięcia takiej wiadomości i nie wcześniej niż po upływie 3 dni od dnia wezwania. Przepis ten stosuje się także w razie stwierdzenia przez pracodawcę, że z urlopu wychowawczego korzystają w tym samym czasie oboje rodzice lub opiekunowie dziecka. Nie dotyczy to przypadku określonego w art. 186 § 3 k.p. (możliwość jednoczesnego korzystania z urlopu przez obydwoje rodziców przez 3 miesiące). "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuuu
dzięęęęęękiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz oile
nie przeszkodzi to w sprawowaniu opieki nad dzieckiem, np umowa zlecenie tak, jesli umowa o prace i bys miala gdzies jezdzic to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×