Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ida-2

jak długo macierzynski

Polecane posty

Mam nastepujące pytanie. Urodziłam 8 grudnia i zatsanwiam się do kiedy przysługuje mi urlop macierzyński? Jestem nauczycielką i nurtuje mnie kwestia tego, czy wydłuży mi sie on o czas trwania ferii zimowych i przerwy swiątecznej. Jesli któraś z Was sie orientuje w tych sprawach, to bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop macierzyński trwa 18 tyg, ja niepracuje w twojej branży ale jest tak że zus przysłął mi pismo że mam U.M. do 5 stycznia przedłużony o 2 tyg, czyli na dzień przed końcem nowo przedłużonego urlopu, wiec pewnie u Ciebie bedzie to samo, później wykorzystujesz zaległu urlop jak takowy posiadasz, a dalej to juz twoja decyzja - szczerze to ci zazdroszcze bo nawet jak wrócisz do pracy to i tak bedziesz miała dużó wolnego dla Zuzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tygodni
trzeba policzyc, poprostu 18 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za odpowiedz. Ekinio masz racje, pomimo, ze wroce do pracy bede miala duzo czasu dla malej, mam tylko 13 godzin w tygodniu, no a koniec czerwca to juz wakacje. To sa te plusy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o okres ferii swiatecznych ci sie nie wydluzy ale o wolne za ferie jak najbardziej :) nie bedzie to cale 2 tygdonie ale kilka dni ale zawsze to cos. zadzwon do swojej kadrowej i poda ci dokladnie kiedy wracasz, w sumie to tylko na 2 miesiace wyglada na to ze bys wrocila czyli calkiem niezle :) ja mam termin na poczatek lipca i kadrowa mowila ze jakbym jednak pod koniec czerwca urodzila to moj przyslugujacy mi 20tyg macierzynski (bo to 2 dziecko) wydluzylby sie o conajmniej kolejne 5tygodni dzieki czemu do pracy bym wrocila dopiero w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko to mnie pocieszyłas. Obliczyłam sobie , ze do pracy powinnam wrocic 16 kwietnia, ale jesli wydłuża mi o czas trwania ferii, to faktycznie wroce na 2 miesiace :). Aaaaaaaaaaa potem wakacje :). Do kadrowej nie dzwonie, bo ona chyba wie mniej na ten temat niz ja. Kiedy zalatwialm macierzynski, to ona po wszystko dzwonila do zus-u, bo nie wiedziala. Do tego musialam jeszcze zlatwiac jakies zaswiadczenia od mojego lekarza, ktore potem okazaly sie niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida ale teraz kadrowa juz musi miec to wyliczone skoro urodzilas, trzeba to w papierki zapisac i takie tam. Poza tym powinnas dostac kwitek ze szkoly do kiedy masz wolne, a jak masz watpiwosci co do kadrowej to jeszcze przekrec do zusu bo jak cos namiesza to jeszcze ci wyjdzie ze krocej masz niz powinnas :) gratuluje Zuzi :) u nas jak bedzie dziewcyznka to tez Zuzia wiec podwojny sentyment do tego tematu mam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko masz rację, gdy tylko wroce do domu, to przejde sie do zus-u ( teraz jestem u rodzicow). Gratuluje również dzieciątka i życze powodzenia. Jesli chodzi o Zuzię, to bardzo dobry wybor :) , Zuzie to śliczne i grzeczne dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×