Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaalinka

ciezarowki duze i male wklejamy zdjecia swoich brzuszkow?

Polecane posty

Gość malaalinka

tak dla porownania ... fajnie by bylo porownac swoje brzuchole:) W zasadzie to taki temat o samych brzuszkach, ich ksztaltach, obwodzie itd. Tylko nie wiem czy temat wypali bo chyba malo dziewczyn by sie odwazylo wkleic fote:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz ty babo
lepiej jakis obiad zmajstruj facetowi jak z roboty sie przywlecze a nie tutaj takie glupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiiiiiiiiiiii
autorko tpo wklejswoja fote pirwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie????? przecież masz brzucho wklejac a nie od razu siebie nagą całą!!! autorko, skoro poddałaś temat to w dobrym smaku jest, żebyś to ty pierwsza wkleiła swój brzuch ja też z chęcia wkleje swój jak coś bedzie widać, bo w 3 miesiącu jestem jeszcze płaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej wielkie mi co :D ja moge być pierwsza...zaraz wkleje fotki mojego brzuchola od 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy fotki są w pierwszym linku- siwek_21 aktualna jeszcze nie ma-bo to juz 35 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne to jest
obrzydzacie ciaze normalnym kobietom... "Ciezarowki" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea ideal revolution
siwek a ile masz latek? ladne zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa- dzięki ;) troche juz z nim cięzko-ale da sie zyć :D w drugim linku są tez zdjęcia ciązowe-ale juz w całej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaha
obrzydzasz to Ty bycie kobieta transseksualistom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siewk no nie watpie ze ciezko:) ja jestem w 22 tc a z moim sie dziwnie czuje juz:) wkleilabym swoje ale nigdy przedtem tego nie robilam i nie wiem gdzie to sie wrzuca zeby potem ewentualnie w kazdej chwili mozna bylo skasowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne to jest
ulzylo ci? jeszcze wklejacie zdjecia cip i porownujcie ktora ma jakie rozwrcie :D zenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea ideal revolution
fajne zdiatka siwek a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
siwek, sympatyczna z ciebie młoda, przyszła mama:) gratuluję odwagi wklejenia swoich zdjęć , no i oczywiście gratuluję Natalki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivea--->> termin mam na 19-20 lutego...czyli juz tuz tuz :D moja dzidzia ma juz 2kg :) kolorowa ja mam profil na gronie i tam moge wklejac fotki i kasować kiedy chce. ale tak to tez nie wiem gdzie mozna wklejac foty, więc nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz siwek
ale na zdjeciach z pierwszego linku Twoj brzuch wyglada jakbys miala miec blizniaki i byla tuz przed porodem. Nie mowil Ci lekarz, ze w ciazy nie je sie za dwoch a dla dwoch? widzac takie foty odechciewa sie zachodzic w ciaze:( W tak mlodym wieku doprowadzic sie do takiego stanu:(, takiego brzuchola nigdy nie zrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ASIU-jesteś moją imienniczką i śliczną młodą mamusią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysaaaa
a ty przestań pierdoły opowidać i po chamsku krytykować......po pierwsze brzuch nie jest duzy, a po drugie kobiety wracaja po o wiele wiekszych brzuszkach do normy..... jesli ci żal dupe ściska bo nie jestes w ciązy to idź gdzie indziej wylewać żale :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale to ze się ma duzy brzuch to raczej znaczy ze rośnie dziecko- lepiej miec duzy brzuch niz wielkią pupe w ciązy :P zresztą do tej pory moj lekarz mowił ze mam maly brzuszek wiec jak chcesz dogryzc to czep sie raczej czegos innego :P:P:P olewam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz siwek
ja po prostu nie rozumiem po co robicie sobie takie obrzydliwe zdjecia, chcecie wspominac jak fatalnie wygladalyscie? dziwne maja ludzie upodobania.Patrzac na ten brzuch oddycham z ulga, ze nie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem czemu niektore dziewczyny wstydza sie wkleic zdjecia:O co by sie nie zrobilo, jak by sie nie wygladalo to i tak zmieszaja z blotem:O moj brzuch wyglada troche dziwnie - od jakiegos czasu zaczely mi na nim rosnac wlosy:) od pipki do pepka mam ciemna kreche ...wlochow:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łechtogładon
stała spiewka - zal dupe sciska, bo ktostam nie jest w ciazy... tez [powod do zalu :O stuknij sie w leb siwek - fajny figura jak na ciążę, naprawdę, ale uwaga o tyłkach (tak samo jak kogostam o obzeraniu sie w ciazy) jest nie na miejscu... zauwazylam, ze niektore babeczki w ciazy nie tyja prawie w ogole, a niektorym niestety idzie w tylek :( kwestia genow. widac, ze tobie "wyrosl" fajny brzuch ;0 fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska 22
Siwek bardzo ladna dziewczyna z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz siwek_ a skad TY to mozesz wiedziec ??? Czy Jej brzuch zostanie czy nie ?? przeciez piszesz tak ze wiadomo iz dzieci nie posiadasz - wiec skad ta wiedza ? :classic_cool: Ja przytyłam w ciazy 23 kg :O i po 3 miesiacach sladu nie było :) Nie jesz dla 2 a za 2-oje !! Oj teorie masz obstukana - zobaczymy zobaczymy jak sama w ciazy bedziesz ;) No cghyba,ze figura bedzie dla Ciebie naj naj naj i w duchu bedziesz marzyc o wilkich lodach ale z kwasna mina bedziesz jesc marchewke i udawac ze jest SUPER ! :D Siwa-Asiu nie przejmuj sie - widac ze super laska z Ciebie - zdjecia z przed ciazy ...!!ze slubu ...nie banalna uroda .... szybko zrzucisz te kg + bo TY do tych szczupłych nalezysz :)🌻 Bedziesz miała małego Wodniczka :) jak ja - tzn mój znak zoodiaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×