Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Słoneczko**

Jak mam to rozumieć??

Polecane posty

Ostatnio na imprezie poznałam fajnego kolesia. wpadłam mu w oko więc wymieniliśmy się numerami. Na drugi dzień (niedziela) umówiliśmy się znowu w tym samym klubie. Mówił że barrdzo chciał się ze mną zobaczyć i czy miałby jakieś szanse u mnie. Powiedziałam że tak. Później jeszcze kilka razy w ciągu tygodnia do mnie zadzwonił a teraz nagle cisza. Co to może oznaczać ?? Faceci dlaczego wy tak dziwnie się zachowujecie?? Ja was kompletnie nie umiem zrozumieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadcsdac
heh, z tego co wiem, jeden drugiego nakręca że kobiecie nie można dać do zrozumienia że jemu na niej zależy a bywa jeszcze inaczej, może ma jakąś inną a może liczył na szybki seks gratis, po zorientowaniu że z tobą to nie tak, umilkł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllly
nie daje sie facetowi tak szybko numeru, bo rezultaty są takie jak opisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie próbuj ich
rozumieć im tylko o jedno chodzi!!! Mówią o nas,że my jesteśmy trudne,bzdura,chyba,że oni o innej trudności mówią.Mężczyźni to erotomani!Nie rozumieją nas,tego że łakniemy bliskości.Oni tylko seks i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
ja jestem facetem i też łaknę bliskości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie jeśli mu tylko o jedno chodziło to mógł się zniechęcić bo nie dałam się nawet pocałować. Wiedział że nie należę do tzw. \"łatwych\" panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollly a jak go znajdziesz
jak mu nie dasz numeru telefonu ?? jak on cie znajdzie ?? rozłozysdz namiot p0od pubem i bedziesz na niego czatowac ? jak zaczniesz chodzic na randki toi sie sama przekonasz jak jest i ze sie numer telefonu daje zawsze kiedy facet wydaje sie tego wart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie próbuj
FACET NIE WIERZE Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×