Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynowa_

trójkąty

Polecane posty

Gość cytrynowa_

mój chłopak ostatnio zapytał mnie czy nie chciałabym seksu z inną parą albo z inną kobiętą, albo z facetem - w trójkącie.jestesmy ze sobą 2 lata, nasze zycie seksualne jest udane.natomiast mam złe doświadczenia z poprzedniego związku - zostałam zdradzona i nie mogę myśleć o tym, ze moj facet ma się kochać z inną. rozmawialam z nim o tym i mowi ze to rozumie. ale mi chodzi o to, ze on tego chce - czy to ma oznaczac ze znudzil mu sie seks ze mna? mieliscie takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_
namawia mnie także na scat i womit. to ja już wolę zjeśćjego kupę niżby miał mnie zdradzać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys rozmawialam z kumplem na ten temat.kiedys spotykal sie z pewna dziewczyna dla seksu,sprobowali trojkata.tlumaczyl ze chcial czegos nowego,zobaczyc jak to jest.zapytalam czy jakby mial dziewczyne czy tezby ja na to namowil.powiedzial ze nigdy! bo nie lubi dzielic sie z kims kogo kocha! Twoj facet chce sprobowac czegos nowego.fajnie ze Cie rozumie.moze zrob mu niespodzianke i przebiez mu sie za kogos np za pielegniarke, za czirliderke, prostytutke.takie przebieranki sa naprawde ok ! to urozmaici wasz seksik!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_
za prostytutkę nie musze się przebierać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna dziwuszka1
ja może i bym chciała ale też nie wyobrażam sobie żeby mój facet dotykła inną i ona jego,dlatego nigdy na to się nie zgodze, achociaż on by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_
podszywacze - jestescie beznadziejni. chcialam sie poradzic. nie wiem dlaczego niektorzy musza sie zgrywac i dopiero kiedy wysmiewaja sie z problemow innych to sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_
sram sobie do pyska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×