Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna bezrobotna

ile wynosi zasiłek

Polecane posty

Gość biedna bezrobotna

mam 3-letni staż pracy, w mieście o 18% - owym bezrobociu? Podobno u nas dają go przez rok, tylko ile to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
około 300, 360 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bezrobotna
nie żartuj, tyle to wydaję na telefon i internet, narzędzia do poszukiwania pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
nie zartuje, do 5 lat zasiłek wynosi 80% czyli jakies maskymalnie 400 zł! Jak przez rok to i tak duzo, ja mam przez pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja w chwili obecnej pobieram zasiłek i wynosi on 392 zł i jest wydawany przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
na rok???!!!! Hmmm to czemu ja mam na poł roku, i to raz mi sie zdazyło dostac 392 zł, a tak to roznie, raz 320, raz 370???!!! I czy zalezy to od wojewodztwa ile sie dostaje i na ile czy od lat pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bezrobotna
zależy od powiatu, czy przez ostatnie pół roku czy rok mieli wysokie bezrobocie. 392 to bardziej pocieszające niż 300. U mnie od roku bezrobocie wynosi około 17-18 %, to chyba na rok przyznają zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. To zależy zapewne od powiatu albo województwa ja mieszkam w mazowieckim pow. ostrołęcki i u mnie w chwili obecnej wynosi tyle, wcześniej otrzymywałam 370 ale w chwili obecnej wzrosła średnia krajowa więc i zasiłki wzrosły.U mnie jest doś duże bezrobocie i z tego względu zasiłek przyznawany jest na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×