Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaksiostra

4,5 mca- czy da sie utrzymać CIĄŻĘ.....?????????????????

Polecane posty

Gość jaksiostra

Może, któraś z Was była, albo zna takie sytuacje, kiedy w tym okresie zaczynają odchodzić wody..? Lekarze dają 50%... Może ktoś może dać więcej...!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana to zalezy jak odchodza
jesli calkiem wyglada to niestety bardzo zle, jednak jesli tylko troszke siapia, mozna zalozyc szew, nakazac rygorystyczne lezenie na plasko i wtedy można przedluzyc czas trwania ciazy o kilka tygodni. Nie jestem pewna tych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiostra
ja się bardzo martwię-lekarze powiedzieli, że może udaloby sięutzymać do 6 mca i urodzic... Bylo krwawienie, no i te wody.. Teraz kroplowka..Cos mowią o "zaszyciu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia...
ja sie nie znam,ale 3mam kciuki zeby bylo w pozadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiostra
nie chodzi o mnie- tylko o sistrę męża. Dzis w nocy dostała krwotoku i zabrali ją- nie mówią konkretnie, tylko, że coś ("jakiś korek") wyskoczyło, no i teraz leży z nogami do gory i czeka..a my z nią.. Boję się bo to jej 1. ciąża-czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi
niestety nie wyglada to dobrze,bo zbyt wczesna ciaza,mam jednak nadzieje,ze uda sie uratowac to malenstwo,trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana to zalezy jak odchodza
Nie to nie ma znaczenia ktora ciaza. zawsze jest ryzyko. Pewnie pecherz jest caly ale odszedl czop sluzowy. to zalezy kiedy odszedl i z jakiego powodu. gdyby mialy pojawic sie skurcze, nie uratowanoby maluszka. Ja przesylam wam mnostwo dobrej energii!!! 50% to duzo w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiostra
Dziękuję Wam wszystkim! Mam nadzieję,że będzie dobrze! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×