Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciagle zmeczona

Bodymax- stosowal ktos?

Polecane posty

Gość ciagle zmeczona

Mam bardzo niskie cisnienie a co za tym idzie jestem ciagle senna, brakuje mi energi i sily do zycia. Wg lekarza nic mi nie dolega. W koncu lepiej miec niskie cisnienie niz wysokie. Ale to naprawde utrudnia mi zycie. Nie chce pic wciaz kawy i napoi energetycznych bo przeciez kofeina w nadmiarze moze szkodzic. Czy jesli zaczne stosowac bodymax jest szansa ze bede miec wiecej energii i sil? Prosze o porade osoby ktore stosuja ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam kiedyś
i faktycznie jest skuteczny; 1 tabletka dziennie wystarcza, najlepiej rano, bo jak zjesz wieczorem to możesz mieć problemy z zaśnięciem. Ja szczerze mówiąć nie stosowałam się do tej instrukcji, i na początku kuracji jadłam po 3 tabletki rano, i normalnie czuzłam że mi daje kopa :) to jeden z lepszych preparatów tego typu, wypróbowałam wiele, ale ten naprawde jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle zmeczona
Dzieki wielki za odpowiedz! Jutro skocze do apteki i tez sprobuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam 2 razy w podobnej sytuacji, za pierwszym razem mi pomógł, za drugim nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle zmeczona
Zakupilam i wczoraj rano wzielam 2 tabletki. Caly dzien chodzilam jak nakercona!Po wykladach zamiast jechac do domu i wylegiwac sie przed telewizorkiem jak to mam w zwyczaju, wluczylam sie po sklepach przez 4,5h!! Nie wiem czy to sila persfazji czy naprawde to tak dziala ale naprawde sie dobrze czuje po tych proszkach! Haha nawet teraz nie moge wysiedziec przy kompie! Wkladam dresik i lece pobiegac do parku zeby wykorzystac ta energie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie że podziałało
a ile w ogóle kosztuje ten Bodymax?jest w każdej aptece?Sama chętnie go wypróbuję bo ciagle jestem śpiąca i zmęczona:-oAha i czy po nim nie ma żadnych skutków ubocznych np.bólu żoladka itp.? Z góry dzięki za odp.:-)Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertz
No, kupić go mozna raczej w dobrych aptekach. A i to nie w każdej. Ponadto na bazarach, pchlim targu i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×