Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yenke

O matko swięta! Rachunek za gaz!!!

Polecane posty

Gość Yenke

zawsze około 70 - 80 złotych, a w tym miesiącu ponad 100...??? czy były juz jakies podwyżki...? A moze ma z tym cos wspólnego fakt że nie wylączałam junkersa na noc..? Ale powiedziano mi że junkers samym płomyczkiem nie wypali duzo.. Kto się zna?? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tredzik
Junkers tez wypala i to duzo, ja gasze po rannym myciu a potem wlaczam i wylączam, podwyzka byla od 1/07, ja placilam 130 zl a teraz... 188zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenke
Czyli wylączac na noc, tak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenke
no to bomba, a mi wyraźnie powiedzieli że ten płomyczek w junkersie to tak maluuuutkoo pali... akurat! kłamole jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugeruję
to sparwdzić w taki sposób: wyłącz w domu wsztystko co pobiera gaz , spisz dokładnie licznik, po godzinie zrób odczyt i zobaczysz ile spala ta świeczka w junkersie,następnie pomnóż przez 24/dobę i razy ile dni w miesiącu:) łatwo obliczyć ile świeca spala na miesiąc-znajoma tak sparwdzała u siebie, bo tez miała jakieś zawyżone rachunki. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugeruję
akurat tego nie bierze się pod uwagę, bo nie o liczebnośc rodziny chodzi chodzi o to ile gazu spala świeca w piecyku.i kropka. zmierzysz ile spala przez godzinę, pomnożysz i wyjdzie ile taka świeca spala gazu na miesiąc-proste jak konstrukcja cepa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
zainwestować w termę gazową jest oszczędniejsza. Płomyczek też się pali , ale przy włączeniu wody nie zapala się całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratkanka
gzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssu
No a ile Wam wychodzi po tych przeliczeniach na godzine - ile uciśgnie kasy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tredzik
to chyba niemozliwe. Nas jest 4, gotuję w domu, myję talerze , kąpiemy sie... oszczędzamy jak sie da, a rachunek rośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAYNE
u mnie też, a Junkersa mam beż świeczki. tzn jak się odkręca wodę to jest iskra która zapala gaz... i co, myjemy sie i gotujemy ciągle tak samo a rachunek 2 razy większy. Policzyliśmy i okazuje sie, że drozsza od gazu jest jego dystrybucja i jakieś koszty pośrednie, płacimy za jego dostawę a nie za produkt. Tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×