Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeee....

Ile procent waszej wypłaty idzie na opłaty...?

Polecane posty

Gość eeee....

Ja wyliczyłam..... 61 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takaka
ja nie wiem ile procent ale jakies 1200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytraahgfjgfjdgjgj
72%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sie pytam kochani
tak malo zarabiacie czy takie duze oplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee....
ja nie policzyłam telefonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytraahgfjgfjdgjgj
ja zarabiam 900 zł juz po 2 podwykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika gąska
zarabiam 1300, opłaty 700-800. Kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niestety
zarabiam 900zł. z opłaty wynosza mnie ok.600zł. 😭:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze, ze mieszkam z teściami, bo to mnie przeraża co piszecie. Mój mąż zarabia 1800zł.... + 200 zł talon na żywność, nie nażekamy. Ale te opłaty? Dobrze ze mam z tym spokój :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafney
zarobek 1400, oplaty 900 zł. Jestesmy mistrzami świata, kochani, że za te kase zyjemy, jemy , jestesmy ubrani i jeszcze nas nawet czasem na piwo stac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatyraczka
MI po opłaceniu rachunków i kredytu zastaje miesięcznie 120zł. na życie szerokopojęte. Jeszcze tylko 18miesięcy! :-D Kur...!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety taka rzeczywistość
ja zarabiam 800 ,mieszkam sama i mam to szczęście że rodzice płacą mi czynsz i czesne za studia. bo potrzebowałabym dokładnie drugie tyle. płacę za prąd i gaz (100+100) ale to nie co miesiąc, za komórkę ok 60 zł, ze stacjonarnego i z kablówki zrezygnowałam, za internet 40. Bilet miesięczny 20. Oprócz tego stałe wydatki takie jak pigułki(40) i karnet na siłownię(130). Na jedzenie przeznaczam 150-200 miesięcznie. Zostawiam sobie 50 zł w portfelu na jakieś "luźne" wydatki, W tym miesiącu płaciłam i prąd i gaz i po odłożeniu kasy na jedzenie zostało mi 150 zł. Staram się odkładać chociaż po stówce z pensji, czasem wpadnie mi jakaś dodatkowa kasa to albo odkładam albo robie zapas pigułek, albo wydaje na korepetycje z matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety taka rzeczywistość
w lutym po zapłaceniu wszystkiego zostanie mi 355 zł, ale są walentynki i urodziny taty, no i potrzebuję kupić sobie już jakieś spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
tak ok. 10%, to opłaty, czasem mniej, a czasem więcej, jak np. muszę zapłacić za światło (rachunek raz na 2 m-ce), albo gaz (rachunek raz na pół roku). Ale zazwyczaj to jest 10%. Najniezbędniejsze opłaty, typu czynsz, telefon stacjonarny, i TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaa
zarabiam 2 tys i nie przesadzam -cała moja wypłata idzie na opłaty: 600 dajemy mamie na utrzymanie, 450 kredyt na dom w budowie, 200 telefony, 130 -3 filar męża, 400 opiekunka dla dziecka, 400-benzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarabiam 1300 zł, mieszkam z rodzicami i na szczęście nie mam żadnych opłat, jedyne to płace sobie za bilet i reszta idzie na moje potrzeby, nie wyobraża sobie, zebym mogła się fizycznie sama utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
Ja już "zjechałam" prawie ze wszystkich kredytów, został mi jeden. Kredyty fajna rzecz, byle by ich za dużo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie mysle o kredycie miwszkaniowym,ale troche mnie to przeraza, bo przy tych pieprzonych zarobkach.. ale skoro tylu ludzi sobie jakoś radzi to chyba ja sobie tez jakos tam poradze... tak mysle..? zarabiam ok 1500 zł, mysłicie że mam jakies szanse..? dodam ze sama wychowuje dziecko, i teraz wynajmuje mieszkanie, wiez w sumie teraz tez lekko nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
ikebana - nie wiem, czy masz szanse, wszystko zależy ile chcesz tego kredytu i ile kosztują mieszkania w Twoim mieście. Jak ja bym chciała zbudować dom (bo mieszkanie własne już mam), to musiałabym wziąć kredyt na minimum 700 tys. - a i nie wiem, czy by mi starczyło, pewnie nie, bo w Warszawie dobre działki są cholernie drogie. I teraz pytanie czy przy moich zarobkach byłoby mnie na to stać ?? Ikebana 0 wybierz się do doradcy finansowego/kredytowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już w PKO i w Banku spóldzielczym, tam jestem bez szans... gdzie powinnam pójsc..? moze ktos wie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
Ikebana - do doradców finansowych, typu Xelion, bądź Open Finance, a nie do samych banków. Doradca Ci sprawdza zdolność kredytową u wszystkich banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
Jezuuu, Ikebana, sprawdź sobie na ich stronach ile sobie życzą za doradztwo. O ile się orientuję, to nic nie kosztuje, ale głowy za to sobie nie dam uciąć, jak i nie dam sobie uciąć, że jak już tam pójdziesz, to oni Ci wskażą bank, który Ci da kredyt. Może nie wskażą, bo rzeczywiście nie masz zdolności kredytowej ?? Ale przynajmniej sprawdzą za Ciebie we wszystkich bankach, a tak to sama będziesz latac od oddziału do oddziału. Poza tym, na stronach banków są kalkulatory, na których możesz wstępnie obliczyć, czy dostaniesz kredyt, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejeku, a co ty się tak na mnie denerwujesz...??? mimo wszystko dzieki, to cenna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
No bo skoro masz dostęp do netu, i tutaj jesteś, to jaki problem sprawdzić w necie oferty i doradców i banków ? :-) Po co się pytać ? Najlepiej samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do IF YOU WANT
I Tobie nie jest głupio, że zarabiasz tyle i nie dzielisz sie tymi pieniędzmi z rodziną?? Przecież w równym stopniu zużywasz wodę, prąd, gaz, porażka... Normalnie oczy mi wyszły na wierzch :O Mi by było się wstyd wogóle przyznać, że tyle mam i że to wszystko wydaję na siebie. Żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikebana, idz do Expandera, oni ci doradza bezplatnie bo ich wynagrodzenie placi bank \"od złapanego dla nich klienta\", napewno lepiej ci doradza niz forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
O własnie, jeszcze jest trzeci doradca - Expander :-) Po wizycie u nich powinnaś juz wiedzieć, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×