Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia20

Ksiażeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość Marcia20

hej mam pytanko czy moga mnie zlapac z nielegalna ksiazeczka sanepidowska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
co to znaczy nie legalna?? ze masz podrobione badania? generalnie to w to watpie... zeby ktos cie mial zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
tzn ze sie placi znajomemu lekarzowi i on w ksiazeczce wpisuje ze sie mialo robione badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bardzo ciekawe jest
bo oprócz wpisow w książeczce trzeba pracodawcy dać pozwolenie na pracę na specjalnym druku,a takie druki mają tylko lekarze specjaliści medycyny pracy i nie można ich wystawiać tak sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
ja juz pracuje tam gdzie mam dostarczyc ksiazeczke i o takim zaswiadczeniu mi nie mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bardzo ciekawe jest
to co piszesz jest jeszcze ciekawsze ,chyba ktoś czegoś nie dopatrzył ale PIP przy okazji kontroli może zauważyć braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
ale mi chyba nic nie zrobia bo to z winy pracodawcy a pozatym tam duzo osob pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bardzo ciekawe jest
muszę cie zmartwić bo za niedociągniecia w tym wzgledzie płaci karę pracownik i to niemałą bo 5000 zł a tak w ogóle to widać ,że młoda jesteś bo o takich rzeczach jak podrobione dokumenty -nieważne jakie-na forum ogólnodostępnym nie pisze się.Rada na przyszłość-dowiedz się jakie badania i zaswiadczenia musisz dostarczyc pracodawcy bo w razie kontroli PIP-u ty a nie pracodawca płacisz a na dodatek pracodawca ma obowiązek nie dopuścić cię do pracy bez ważnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
marcia a to jest praca na umowe zlecnie czy umowa o prace? bo w przypadku umowy zlecenia jest zupelnie inna bajka niz w umowie o prace z badaniami lekarskimi o ktorych mowi osoba pod nickiem " no to bardzo ciekawe jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
no to bardzo ciekawe jest-> zapomnialas dodac ze to pracodawca wysyla pracownika na badania dajac mu skierowanie do lekarza medycyny pracy, wiec to wina jest pracodawcy a nie pracownika ze nie dopelnil swojego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak788
moga zlapac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
z tej pracy rezygnowalam bo jednak troche sie boje. to praca byla na umowe zlecenie a pracodawca nie dal mi skierowanie do lekarza medycyny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×