Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOM Sem Ja

Proponuje pobiegać niż tu siedzieć bo nie warto

Polecane posty

Gość TOM Sem Ja

kto pokona dystans .. 4 km bez przerwy.. w jedym rytmnie niema znaczenia szybkośc poruszania się .. a dystatns pokonany bez przerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
było użyć mocnej taśmy - np. Scotcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
myśle, że oboje powinniśmy się przebiec. ja 4, ty z 10km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOM Sem Ja
Właśnie dlatego tak mysle patrząć na te nędzne małe .. słabe.. podszywki . które siedzą przed monitorem i nic wiećej nie umią nie potrafią... prócz na kogoś najeżadzać za monitora a w realu .. chowają dupe w piasek jak przyjdzie co to czego .... łajzy i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
jestem tu od niedawna i też się zastanwiam kim są ci ludzie. fakt, 5% podszywów jest śmieszna, a reszta? przegrali życie jak to mawiają poeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOM Sem Ja
ide z tego forum to tylko rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOM Sem Ja
Lecz przed póściem dodam tyle na tym forum planuje system .. dresiarski i dresiarzy inaczej debilów i materialistów .. oczywiście nie wszscy są tu pożadni ludzie ale to wyjątki od reguły .. Bababki są puste dowartościowują się .. ubliżaniem komuś lecząc se kompleksy.. typ blondyki A faceci kolesie zakompleksieni..... przegrancy i tyle ... wszedłem ale żal dupe ściska .. siedzą tacy w dresikach.. i nagadują na drugiego bez.. zasad nie honorowe .łazjy i frajerzy , debilus kretinus matolus .. teraz się żegnam pozdro dla normalnych.. tytko tych prawdziwych... cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×