Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiikunia

Filmować wesele czy nie? - ZA i PRZECIW

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem na nie. Kamera stresuje gości, film obejrzy się potem dwa razy i rzuci w kąt (zwłaszcza takie staroświeckie filmidła gdzie cztery godziny kamerzysta jeździ po stołach), zwykle takie filmy to kilka godzin błądzenia kamery i tańczących ludzi a ciekawe i warte zapamiętania akcje można byłoby streścić w kilkunastominutowym filmiku. Już lepiej postawić na piękne zdjęcia i krótki teledysk weselny który może zrobić też fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDECYDOWANIE WOLĘ ZDJĘCIA Zwłaszcza po tym jak obejrzałam zdjęcia z sesji ślubnej moje koleżanki. Zrobiła ja Pani Kasia z Ocal Chwile http://ocalchwile.pl SĄ SUPER! WSPANIALE ODDAJĄ ŁĄCZĄCE ICH UCZUCIE Kiedy na mnie przyjdzie kolej też zdecydowanie zrobię zdjęcia tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×