Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milena28

JAKA SPACERóWKA - POLECAM-ODRADZAM-OPINIE O WóZKACH

Polecane posty

Gość gość
Ja mam optimo i jestem mega zadowolona. W odpowiedzi na temat nie ma pompowanych kół, ale ja na taki nie mogłam sobie pozwolić, bo wnoszę wózek codziennie na 5 piętro, więc musiał być mały, poręczny i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blika8
Sprawdźcie sobie ten wózek http://lionelo.com/shop/wozek-spacerowy-emma/ . Moim zdaniem naprawdę jest super. Lekka, ale bardzo solidna konstrukcja. Poza tym łatwo się go składa. Jest niedrogi, ale bardzo funkcjonalny. Fajnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chchromka
Ważne, aby była lekka i praktyczna, dobrze się składała i mieściła powiedzmy w sredniej wielkości samochodzie. Używam Euro-Cart Mori, bez trudu można znaleźć tę spacerówkę w sieci. Swoją opinię piszę na podstawie praktyki z synkiem, który się dobrze w tym wózku czuł. Plus też dla producenta za za dodatkowe wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my dla naszego dziecka też kupowaliśmy nową spacerówkę jak miał 6 miesięcy bo w ta z zestawu była za mała. Kupiliśmy na electro.pl Caretero i szczerze to nie wyobrażam sobie innego wózka. teraz synek ma już 1,5 roku i nadal go używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaKotoska
Ja użytkuję wózek wielofunkcyjny z możliwością zmiany z wersji głębokiej na spacerową i to nam wystarcza. Super sprawa, wózek wcale nie jest ciężki, wygodnie się go prowadzi, można nim pokonywać nawet wysokie krawężniki i nierówne chodniki, chodzi mi o model Vicco od polskiego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam wózka, który będzie lekki i zwrotny. Z poprzednim dzieckiem dałam się namówić na wózek dość drogi a czasem wydawało mi si, że to on mnie prowadzi a nie ja jego . Wózek był ciężki - terenowy. Teraz kupiliśmy wózek z Polskiej firmy tutek - model timer. Dla mnie wózek idealny taki jaki chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moaaaa
Jeżeli lekka i przyjemna spacerówka to Euro-Cart Crossline. Przyjemny wózek, dobry dla mamy i taty, którzy sporo spacerują. Do tego też nasz synek w tym wózku bardzo dobrze się czuje, jest mu wygodnie, ma solidne oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikanna1231
Jak wózek dziecięcy spacerowy to polecam od nich http://tutek.pl/. Mam już jeden przy drugim dziecku, porządny sprzęt, widać, że z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledda
Najlepsza spacerówka jaką znam to amelis super six, szukałam lekkiej i łatwej w składaniu i rozkładaniu spacerówki na wyjazd i tą właśnie poleciła mi sprzedawczyni. Jest idealna bo bezpieczna nawet dla noworodka kiedy jednym ruchem zamieniasz ją w gondolę, daje radę nawet na plaży, wystarczy wziąć maluszka na ręce a spacerówkę złożyć i prowadzić za sobą, to bardzo ułatwia sprawę :) polecam zwłaszcza na wakacyjne wyjazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam maxi cosi mura.... I nie kupujcie tego szajs... Firma ylta jedzie od lat na swej renomie ale wózek nie fu kcjonalny... Siedzisko małe a kosz na zakupy śmiechu warty... Mały nisko i tylko na kolanach można coś do niego upchnac... Na pewno nie kupiłbym ponownie tego przestarzałego szajs... Jak widzę wózki innych mam zduzym wygodnym koszem to aż mnie skręca że dałam się zwieść opiniom o ty. Drogim a jak głupim wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakaluk
Też kupiłam od http://tutek.pl/ wózek dziecięcy spacerowy, bardzo fajne mają i jeden postanowiliśmy wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza spacerówka na wyjazdy, lekka i łatwa w składaniu i rozkładaniu to amelis super six, jest o wiele lepsza niż zwykła parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam baby joggera city mini, ale z zakupem poczekam do 1.12 i podjadę do Łodzi bo jest otwarcie nowego sklepu Bobowózki, mają być eksperci z wielu firm i rabaty - więc może ceny pójdą w dół a wózek nie jest za tania ale opinie ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kupujcie spacerówki cuggl hawthorn! Kupiłam go oglądając bez wkładania do niego dziecka i to był błąd. Koła się buntują i nie jada w tą stronę co trzeba i sztywność konstrukcji na wertepach to coś strasznego.Przestrzegam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
my mamy ezzo z euro cartu i jestem bardzo zadowolona :) lekki, ale stabilny. z dużym koszem. to typowa parasolka, ale u nas już tylko takiej potrzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam właśnie świetną spacerówkę na wyjazd i muszę powiedzieć że to jest to czego szukałam, x -go jest leciutka, waży ok 9 kg łatwo się składa,, ale ma też w przeciwieństwie do innych tego typu spacerówek ma dużą budę i rozkładane prawie całkiem na płasko siedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Lionelo, mieliśmy ich spacerówkę przez parę lat i nic się z nią nie działo, porządny wózek, praktycznie – nie do zajechania. Też mają w fajnym standardzie zrobione nosidełka, ogólnie specjalizują się w asortymencie dla mniejszych dzieciątek, mają rzeczy atestowane, bezpieczne. https://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało fajnie kupić wózek Dorjan – http://dorjan.com.pl. Warto u nich sprawdzić sobie konkretne modele, nasz nazywa się Quick, rzeczywiście jest szybki w całym przygotowaniu do wyjścia, rozłożeniu, złożeniu, nie ma tu większej zabawy, prosta ale funkcjonalna konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest anex cross city . Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolkka90
No ja jeszcze korzystam z gondoli, ale zastanawiam się kiedy jest najlepszy moment żeby zacząć korzystać ze spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dziecko stablinie siedzi to zmieniasz na spacerówkę, wczesniej nie polecam, w wózku anex masz akurat dużo miejsca i w gondoli i w spacerówce, aczkolwiek chodzi o kręgosłup dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, my mamy wózek sport z anexa w wersji 3w1, ale córcia do spacerówki siadła jak już dobrze siedziała, miała 8 miesiecy, akurat zima minęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdusska88
Ja kupowałam wersję 3 w 1 i polecam spacerówkę anexa, wszystko ok, wygodnie się młodej siedzi, lubi ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greentom, zdecydowanie polecam. Dwie najważniejsze cechy, lekki wygodny. Czego chcieć więcej. :) Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

A ja polecam zerknąć na nową propozycję anexa air-x 😉 Mnie się bardzo podoba i sama skłaniam się do zamówienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ila

Kupiłam tydzień temu wózek anex x-air i jestem mega zachwycona . Wózek lekko , zwrotny i do tego świetnie wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryssia88

Też się zastawiam właśnie nad tą nową spacerówką z Anexa. A jak z pakowaniem, jak się składa, sporo podróżujemy i zależałoby mi na takim wózku który zajmuje naprawdę mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

waży malutko, cos koło 8kg i skłąda sie bardzo łatwo, posiadamy air od 2 dni 🙂 prezentuje sie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ka

Też mam leciutką spacerówkę X-lander x-fly, kupiłam ją na wyjazd ale używam na co dzień bo okazała się bardzo wygodna i zwrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Jeśli chodzi o spacerówki to mogę polecić anex air-x. Łatwa w obsłudze, szybko się składa a przy tym wygodna. Pasy trzymają pewnie a maluch ma sporo miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×