Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość innych

DZIEWCZYNY MYŚLICIE, ŻE WARTO KUPIĆ TAKĄ KURTKE?

Polecane posty

Gość ja tez tak
Futerko jest odpinane, więc możesz zdjąć. Dla mnie takie krótkie kurtki zimowe sa nieporozumieniem, ale jeżeli lubisz mieć zmarzniety brzuch, to czemu nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
nie ma zimy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale najlepiej
za 240 zł zdecydowanie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurteczka bardzo fajna bo sama mam podobna:) futerka sa dalej modne i fajnie wygladaja ale jak ci nie bedze pasowalo to mozna odpiac:) tylko powiem tak ja ta kurteczke kupilam za 160 zl wiec ta troszke droga jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciecierzyca
za taką cenę nie warto z krótkimi kurtkami to tak jest , że jak jest zimno , to nie założysz , bo tylek i nerki marzną , a jak się zrobi cieplej , to już kurtki nie potrzeba no chyba że lubisz cierpieć dla pieknosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe warto kupować
bo jest droga, czy sie podoba to inna recz, kwestia gustu, ale cena za wysoka jak na krótka kurteczke i do tego nie wiadomo czy nowa, sprzedawca mowi ze za mala ale moze byc przeciez uzywana a jak za uzywana rzecz to juz naprawde za drogo, wiec namysl sie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za droga i za krótka. Wystarczy że podniesiesz rękę a wszyscy mogą podziwiać niemalże twój dekolt. Warto? IMO nie. Ale teraz podobno modnie jest chodzić z nerkami nie wierzchu, tylko potem się nie dziwcie, jak trzeba będzie latać od nefrologa do nefrologa. Nie warto, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
Juz nie chce tej kurtki. Zamykam dyskusje. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
ehh..podszywacze nie dałabym za nią 180 zł jednak na innej aukcji jest licytacja, i mysle, ze tak do 100 zł ja zalicytuje wiecej nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×