Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krwawa Mary

Czy to może być grzybek?

Polecane posty

Gość Krwawa Mary

Proszę o rade bo umieram z niepokoju.Mojej córce zrobiła się we włosach taka twarda gulka wyglądało to na podskórną ropną krostkę .Po kilku dniach wyroił się ropny łebek,nie wyciskałam tego bo się bałam niestety na głowie pozostał strup ,który jest tam już od ponad miesiąca dookoła nie ma włosów taka obwódka bez włosów wygląda to na łysa plamke a wśrodku ten strup .Wiem że grzybek objawia się trochę inaczej ,łysienie plackowate też ,nei wiem co to moze byc .Wiem ,że powinnam pójśc do dermatologa i wybieram się ale mam jeszce maulszka ,którego nie mam z kim zostawić liczyłam się się to wyrobi ale nie mam wyjścia musze jakoś pojść .Córka ma 9 lat może ktoś rozwieje moje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_16tc
raczej nikt nie rozwieje, przeceiż nikt nie wie co to może być, chyba ze uwierzysz na słowo, to trzeba przeciez zobaczyć, a kto sie na tym zna lepiej niż dermatolog, weź lepiej w takim razie maluszka ze sobą i idz z córą, zanim to się jej zacznie powiększać, 15 minut wizyty i będziesz miała problem z głowy i spokojne sumienie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_16tc
umierasz ze strachu i czekasz już miesiac??????? ty chyba nie wiesz co znaczy umierać ze strachu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek srybek
grzybica jak już, co to za idiotyczne zdrobienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×