Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama*

16 miesięczne dziecko śpi jak noworodek

Polecane posty

Gość mama*

Witam wszystkie mamy. Wiem, że problem snu u dzieci jest bardzo złożony i u każdego dziecka przebiega inaczej. Mój synek skończył 16 miesięcy i jak dotąd nie przespał żadnej nocy, ba nie przespał nawet 4 godzin w jednym ciągu. budzi się co godzinę lub dwie płacze i po 5-10 min zasypia. Jestem już strasznie wypompowana bo rano wstaję do pracy a taka pobudka co godzinę lub dwie sprawia, że chodzę jak pijana. Jeżeli znacie sposób na takiego smyka ratujcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam.I musze przyznac że zapamietam datę kiedy przespi całą noc.A może synkowi ząbki wychodzą,jest za ciepło lub zimno,chce pić lub jeśc a może poprostu taki jego urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Przerabiam to samo z moją Natalką od urodzenia,a ma ona 17 miesięcy.Kiedyś biegałam po lekarzach,a teraz spasowałam i czekam,aż ,,wyrośnie,,.Czasem mam już dość,aż mi się krew puszcza w nocy z nosa z przemęczenia.Teraz przynajmniej w dzień ma jedną drzemkę dwugodzinną,a kiedyś spała po kilkanaście minut.Nie przespała też kilku godzin ciągiem.Głupio to może zabrzmi,ale dobrze wiedzieć,że są takie dzieci.Pozdrawiam! Życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej ja wstawałam do małego do 3lat i miałam dosyć tez pracowałam no i juz mineło 8 lat i zdecydowaliśmy sie na 2 bobasa no i znuw nocne pobudki za 7miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wierze chyba we wszystko
Tez tak mialam tyle ze moj synek ma 7 miesiecy! Nie wiedomo dlaczego ale nagle zaczal mi sie wybudzac ze snu co 30-60min gora.. nawet nie mialam niekiedy czasu zasnac! Siostra moja spytala sie mnie czy moze go ktos lub cos nie wystraszylo albo ktos urzkl? Zaczelam sie z niej smiac bo ja nie wierze w takiego rodzaju glupoty i zabobony, ale juz dla swietego spokoju poprosilam ja aby wpadla do nas i odczynila te czary mary-wszystko byle pomoglo! O dziwo nie wiem czy to za sprawa tych cudow czy nie ale moje dziecko tej samej nocy przespalo jednym ciagiem 5 godzin! Jeszcze nigdy nie bylam tak wypoczeta jak tamtej nocy! Teraz maly spi juz normalnie wtedy wybudzal mi sie z placzem! Sadzilam z poczatku ze to moze zabki ale jednak nie bo nie bylo widac nawet najmniejszej oznaki i teraz tez ich nie ma! Ale KANGUREK ma racje moze to wina byc tego ze dziecku goaco (na mojego rozebranie go nie pomoglo) albo sucho (za suche powietrz w domu i obsusza nosek i gardelko) mam nadzieje ze wasze dzieciaczki zaczna lepiej sypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja się już przyzwyczaiłam.Może dlatego że nawet jak synka nie było to późno chodziłam spać a wczesnie wstawałam.Dlatego cieszy mnie nawet to jak w ciągu dnia ma drzemkę 30-minutową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×