Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola1122233

wypowiedzenie a zwolnienie chorobowe

Polecane posty

Gość ola1122233

witam mam pytanie, jak wyglada prawnie sytuacja, w ktorej pracownik zwalnia sie z pracy z 2 tygodniowym wypowiedzeniam i i chce dac zwolnienie chorobowe? czy pracodawca ma prawo nie przyjac zwolnienia chorobowego wtakiej sytuacji??z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11222333
bardzo prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawa
zwolnienie lakarskie musi przyjac w kazdej sytuacji, w razie ewentualnej dlugiej chirby moze spreawdzic pracownika, ale to raczej robi juz ZUS i to w wyjakowych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11222333
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1122333
a co zrobic w wypadku kiedy szefowa/szef drze na twpoich oczach takie zwolnienie??gdzie zglosic sie w wypadku kiedy pracowadwa odmawia przyjecia zwolnienia??do sadu p[racy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka111
ZUS ZLA wystawiane jest w dwóch kopiach i oryginale, więc wszystko s=jest do udowodnienia o odzyskania. Lekarz wystawi duplikat, jesli zwolnienie lek zostało zniszczone, bądź zawieruszyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ..
sąd pracy. ja bym tam sie nie cackała, tylko od razu poszła do sądu. albo jeszcze lepiej, trzeba było wysłac pocztą, za potwierdzeniem odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11222333
pytam poniewaz aktualnie jestem w okresie wypowiedzenia 3 tygodniowym!!!bo ponoc wypowiedzenie dziala cyt."od piatku do piatku" mam juz dosyc tej pracy i wygodnictwa szefowej dlatego chce jej dac zwolnienie do 02.02.2007 czyli do czasu konca mojego wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taka wlasnie sytuacje
zwolnilam sie z pracy w sobote-13, wypowiedzenie biegnie od poniedzialku-15 i w ten tez poniedzialek zanioslam l4 na 2 tygodnie:)I już-po co sie męczyc, wole pracy szukac przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11222333
witam dzisiaj dostalam zwolnienie na 14 dni:P jutro daje szefowej i w nogi:) jak nie bedzie chciala przyjac to do zus-u mam niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×