Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zyrafka

SERUM ANTYCELLULITOWE - 250 ml!!!!!!!!!!!!! 19,90 zł

Polecane posty

Gość zyrafka

SERUM ANTYCELLULITOWE!!!!!!!!!!! Tylko od Ciebie zależy, jak chcesz od dzisiaj wyglądać BĄDŹ PIĘKNA JUŻ TERAZ!!! Preparat stosowany w gabinetach kosmetycznych!!! Po co wydawać aż 70 złotych skoro sama możesz go sobie zrobić kupując u mnie właśnie taki preparat. W dołączonej do niego instrukcji jest dokładnie opisany przebieg zabiegu. Prawie każda kobieta ma cellulit. I tylko niewielki procent z nich tak naprawdę wie jak z nim walczyć. CHCESZ MIEĆ JĘDRNE I GŁADKIE CIAŁO????? Z moim serum na pewno Ci się to uda!!! Mnożą się diety cud, zachwalane niezwykłe wkładki do butów, cudowne pigułki i plastry, natrętnie reklamowane sposoby, które w ciągu kilkunastu dni spowodują natychmiastową utratę kilkudziesięciu kilogramów, a cellulit sam z siebie wchłonięty. Czy zastanawiałaś się co zrobisz z tymi zwiotczałymi mięśniami i skórą po takim odchudzaniu? W salonach kosmetycznych za zabieg z użyciem tego preparatu zapłacisz 70zł, a niektóre salony oferują również inne zabiegi, jak: 1. Laser od 1-3 tysięcy złotych 2. Chemabrazja 400-800 zł 3. Mikrodermabrazja 150-200 zł 4. Peeling ziołowy 200-800 zł 5. Guam 80-100 zł których ceny są szokujące i nie na każdą kieszeń!!!! Wiesz, dlaczego wiem czego Ci potrzeba? Bo też jestem kobietą i mam takie same problemy jak Ty. Tylko kobieta może zrozumieć potrzeby drugiej kobiety. Czas abyś w końcu pozbyła się zbędnych kilogramów i cellulitu. Abyś wreszcie odmłodziła i ujędrniła swoje ciało. Czy nadal chcesz poszukiwać abstrakcyjnych metod i tracić czas, zamiast stosować już od dzisiaj mój preparat. Pomyśl teraz! Serum antycellulitowe wyrównuje strukturę skóry i likwiduje jej szorstkość. Posiada doskonałe walory odżywcze i nawilżające. Łagodzi podrażnienia i przyśpiesza regeneracje skóry. Serum może być stosowane do całego ciała. To co rzuca się w oczy już po pierwszych użyciach, to błyskawiczne wygładzenie i ujędrnienie skóry, wyrównanie jej struktury (także niezbyt głębokich rozstępów) i kolorytu oraz nawilżenie i napięcie. Zakup mniejszych opakowań preparatu nie jest najlepszym rozwiązaniem! Jak każdą kuracje czy terapie należy utrwalać gdyż jednorazowe zastosowanie choć przyniesie rezultaty to niestety zapewne krótkotrwałe ze względu na krótkotrwały czas stosowania. Dlatego też Serum antycellulitowe ma pojemność 250 ml gdyż wystarczy, na co najmniej 2 zabiegi! Po zastosowaniu dłuższej kuracji Twoja skóra jeszcze długo będzie cieszyć się jędrnością, będzie odpowiednio napięta i gładka! Nie traktujcie tego drogie Panie jako nagabywanie do większych zakupów (większej ilości opakowań), ale jako moją cenna sugestie, gdyż pewnie nawet i bez niej w szybkim czasie sięgnęły byście po kolejny słoiczek tego cudownego preparatu. Serum działa dużo szybciej i silniej, jednak po 4 tygodniach niezależnie od uzyskanych efektów należy przerwać kurację i na jakiś czas dać odpocząć skórze, po czym ponownie można przystąpić do powtórkowej kuracji. Powtórzę jeszcze raz co możesz osiągnąć dzięki stosowaniu serum antycellulitowego: 1. Nadaje jedwabistą gładkość, 2. Redukuje cellulit, 3. Działa wyszczuplająco, 4. Poprawia mikrokrążenie. Skład (bez żadnej chemii): CINNAMOMUM ZEYLANICUM, BRASSICA NAPUS L., ZINGIBER ZERUMBET, CEDRUS ATLANTICA, SPIRITUS SALICILATUS, PELARGONUM GRAVEOLENS, KOFFEINUM, POGOSTEMON PATCHOULI, CUPRESSUS SEMPERVIRENS, ROSMARINUS OFFICINALIS Składniki + odpowiednie proporcje + odpowiednie stężenie + właściwy sposób użycia (zawarty w instrukcji) powodują, że preparat jest EFEKTYWNY!!! CENA: 19,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×