Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

costerco

Podkład mus - porównanie

Polecane posty

Rok temy maybeline jako piewrsze wprowadziłi podkład matt muss, ale przeznam szczerze, że nie miałą okazji go wypróbować. Jakis miesiąc temu skusiłam sie na Air muss z Astora i powiem szczerze, że jest do niczego, wcale nie kryje, mało utrzymuje sie na buzi a dotego gama kolorów jest tylko jasna. Poza tym nie jest wydajny. Ostatnio dostałam próbke rimmel cool matt i byłam nim zadziwiona, ładnie lezy na buzi i widocznie wygładza cere. A wy jakie macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADO MACHO
ja właście wczoraj wzięłam próbke tego z Maybeline i podobnie jak Astor-do niczego!Zero krycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam
Maybelline i jest genialny - świetnie kryje, nie świecę się (dopiero po jakichś 6 godz) a nie jak po wszystkich których używałam wcześniej - max po godzinie był "wysoki połysk" astora też próbowałam - beznadzieja, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowalam koelzanke na studniowke i uzywalam musu maybelline.. sama tego nie uzywam ale swietnie kryl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrucieństwo
Ten podkład z Astora to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten maybeline jest super tylko ze bardzo jasno wypada ja mam srednia karnacje a mam numer 048 najciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaybeeeelllllllllliiiiine
kupilam sobie maybeline i jestem srednio zadowolona, bo na mojej bialej kurtce zostawia slady ale ogolnie co do krycia jest w porzadku choc nie wydaje mi sie zeby dlugo sie utrzymywal na twarzy, ale kazdy jest inny i to zalezy od rodzaju cery ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C9nfOd3QBUGxfIJFovCZtc5b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×