Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majua

Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska

Polecane posty

Gość tosia222
Łoojej oglądałam dziś DDTVN i zwątpiłam... Te sztuczne uśmieszki i żarciki obu pań są nie do zniesienia. I ciekawe kto je ubiera, bo wyglądają zawsze fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaja
kiedy te panie w koncu wymienią. One się naprawde nie nadaja do prowadzenia tego programu. I to ich wszolne zaczynanie i przepraszanie. Tego sie nie da sluchac a i ogladac sie nie da , bo ubrane tak bez gustu. Czekam na Kinge i Marcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na wczorajsza fioletową bluzeczkę Mołkowej - wyglądała k.o.s.z. m.a.r.n.i.e Ja tak sobie myslę, że musiały się obie tej ich stylistce czymś narazic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia222
Albo dzisiejsze spodnie Pieńkowskiej! Góra nawet fajna ale spodnie porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie tez ich nie lubie, ale nie przesadzajcie. Ubieraja sie elegancko, wiedza co jest na czasie ( tu mowie glownie o Mołek) To chyba Wy sie nie znacie.. :) Dzisiaj Mołek miała sliczne buciki peep-toe, eleganckie :) Slicznie wygladala:) Pienkowskiej fakt-spodnie nie pasowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia222
Wiesz, mi to wisi, co jest modne a co nie jak mi się nie podoba. Ale co do stroju obu pań, to zwykle ubrane są zbyt sztywno jak na luźny, poranny program. W tych swoich strojach mogłyby co najwyżej czytać wiadomości w serwisach informacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×