Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość projektDARTFORD

DARTFORD, Blue Water i okolice Polacy laczcie sie

Polecane posty

Gość kolorowiusienka
niebieska13 - pociąg na Charling cross bądź na Victroia. Kate2030 niestety nie. Ja z Dartford. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesk13
Dzięki za odpowiedź. A czy ktoś się orientuje, czy karta Oyster działa już z Crayford (według mapy crayford jest w 6 strefie Londynu, natomiast Dartford strefy oysterki nie obejmują). Dojeżdżał ktoś pociągiem z crayford płacąc oysterką? Pozdrawiam N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate2013
kolorowiusienka:szkoda, nie mam tu nikogo znajomego:( nie ma tu nikogo z Welling:( a moze ktos z Erith lub bexlyheath??:) mam 3 miesieczna coreczke i myslalam ze moze kogos poznamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia30
hej Kate2013. jestem z Belvedere i mam 2 miesieczna coreczke i milo by bylo Cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2013
zosia30: mi rowniez bedzie milo:) w koncu kogos poznamy:) moj kontakt sylwiamikolajczuk@wp.pl czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a ja jestem z Thamesmead...:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2013
gosc: jesli mialabys ochote mozemy sie spotkac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izapiper
Czesc, kilka miesiecy temu przeprowadzilismy sie do Wilmington (okolice Dartford). Jestesmy rodzicami 7 miesiecznej Millie. Bardzo chetnie poznam mamy (i nie tylko )ktore maja ochote na spacer & kawe od czasu do czasu. Czekam na maile: izapiper@outlook.com serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Millie? - co za pretensjonalne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izapiper
Jakie to chamskie i smutne... Drogi gosciu ktory nie masz odwagi podpisac sie imieniem i nazwiskiem: Millie to zdrobnienie od Emilia, naszej polskiej Emiliki. Moj maz tak nazywal nasza corke od samego poczatku jak jeszcze bylam w ciazy a nasza fasolka miala niewiele ponad kilka centymetrow. Na drugi raz zastanow sie co piszesz i pomysl, ze dotyczy to malej istotki ktora jeszcze nie wie co to zawisc i prostactwo. Serdecznie pozdawiamy! Iza, Tim & Millie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszkaMJ
Hej, mam na imię Marta i niedawno z chłopakiem przeprowadziłam się do Dartford i chętnie bym tutaj kogoś poznała aby czasem wyjść gdzieś na jakąś kawę czy ciacho :) Liczę na odpowiedź, pozdrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola2013
Cześć wszystkim, szukam pracy? szłyszał ktoś o jakiejś wolnej posadzie? Praca w restauracji, w magazynie lub inna? Bedę Bardzo wdzieczna za pomoc, Pozdro Mariolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola2013
Cześć Marta :) a gdzie pracujesz? słyszałałaś o jakiejs pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariola to moze zamiast siedzenia na kafe , ruszysz d*pke i sie przejdziesz po dartford bo ja tam od miesiecy widze ze w greckiej restauracji kolo tkmaxx potrzebuja kelnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka2013
Gościu? Jak tak dobrze ruszasz d*pka, to gdzie widziałes jeszcze jakieś ciekawe oferty pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erithka
Hej Marta! Ja mieszkam w Erith. Mam 27 lat, nie mam dzieci ani chlopaka i chetnie poznam kogos z tej okolicy. napisz do mnie : domyna malpa interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izapiper Jakie to chamskie i smutne... Drogi gosciu ktory nie masz odwagi podpisac sie imieniem i nazwiskiem: Millie to zdrobnienie od Emilia, naszej polskiej Emiliki. Moj maz tak nazywal nasza corke od samego poczatku jak jeszcze bylam w ciazy a nasza fasolka miala niewiele ponad kilka centymetrow. Na drugi raz zastanow sie co piszesz i pomysl, ze dotyczy to malej istotki ktora jeszcze nie wie co to zawisc i prostactwo. Serdecznie pozdawiamy! Iza, Tim & Millie xxxxxxxxxxxxxxx dopisz jeszcze adres i telefon!!! Millie, fasolka - co za idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mariola2013, ja pracuję dość daleko, bo w Tunbridge Wells, zależy jeszcze co chciałabyś robić. Słyszałam, że jest praca przy pakowaniu owoców w Prufleet/West Thurrock i całkiem nieźle tam płacą. A jeśli interesują Cię jakieś restauracje itp. to już właśnie trzeba się przejść po mieście i popytać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za zainteresowanie, a wiesz moze jak wkrecic sie na te magazyny w Prufleet? gdzie sie skłąda CV? a moze masz znajomego który mógłby mnie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola2013
*Dzieki za zainteresowanie, a wiesz moze jak wkrecic sie na te magazyny w Prufleet? gdzie sie skłąda CV? a moze masz znajomego który mógłby mnie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę Ci podać nr, który niedawno mój chłopak dostał od znajomego, który tam pracuje. Mówi, że praca jest w porządku. Jeśli chcesz to jest pakowanie kiełbasek w Belvedere, z tego co wiem to moja agencja wysyła tam ludzi, nazywa się 725 limited. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej napisz od razu, że szukasz takiej co ci da za darmo i jeszcze michę ugotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDartford
gosc zal mi takich jak ty. Tylko forum zasmiecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda zabolała, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy polski sklep - bajka 215 bexleyheath broadway da6 7er na przeciwko job centre plus niedaleko asdy godziny otwarcia pon.-sob. 9-20 niedziela 10-18 serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem mloda mama(25lat) 6 miesdziewczynki, chetnie poznam kogos z kim mozna wyjsc razem na zakupy czy na kawe. Troche smutno mi samej petac sie po Dartford na spacerach z mala. Jesli znajdzie sie tutaj jakas bratnia dusza.moj email sylwiamaciejewska@vp.pl mozesz mnie tez nalezc ns faceboku( nazwa tak hak w emailu).pozdrawiam wszystkich samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, jestem Oliwia. Od 4 mies. mieszkam w Dartford z chlopkiem i 6 mies.synkiem. Nie znamy tutaj nikogo i fajnie byloby nawiazac nowe znajomosci:-) Moj emaile to Oliw86@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? nie ma kto oprać i michy ugotować? taka z dziećmi lepsza, bo dużo benefitów dostaje - można z niej doić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek z Belvedere
Pajacu zalatuje od ciebie ze jestes albo niepelnosprytny albo nie dojrzaly.Albo to i to.Nie potrzebuje benefitow,ani niczyjej kasy,ani praczki ani michy.Czytaj ze zrozumieniem a jak tego nie potrafisz to nie udzielaj sie na publicznym forum. Ja nikogo nie obrazam ani nie ponizam i tego samego oczekuje a jak masz jakis problem to zadzwon na tel.zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi333
Czy ktoś wie o której odbywa się święcenie pokarmów w Erith? Proszę o informacje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×