Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietaprac

mam jutro rozmowę i ...

Polecane posty

Gość kobietaprac

i ide na nią z mieszanymi uczuciami: firma szukała pracownika od 2 mies.(tyle czasu minelo od czasu gdy do mnie pierwszy raz zadzwoniono) . Wtedy zadzwonil posrednil, który powiedzial mi przez telefon na czym polega praca, a na rozmowe umówil mnie facet juz z firmy. Nie wiem, ale jakoś dziwnie się czuję - nie podoba mi się ta firma...ech i ten facet z głosu. Eeeee nie będę juz o tym myśleć. Mam pytanie tak a propos: Czy Was często zawodzi intuicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaprac
bo ja się boję tam iść...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaga
idącna rozmowe chyba niczym nie ryzykujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaprac
To prawda, nie ryzykuję. Pewnie wymyślam, ale głod tego faceta mi się nie podobał. Zabijcie mnie, ale mi się nie podobał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaprac
*głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
No cóż, mnie intuicja jak dotąd nie zawiodła... Ale tak jak pisze agagaga: sama rozmowa to nie ryzyko. Idź, rozejrzyj się. Najwyżej potwierdzą się Twoje obawy. Ale przynajmniej się upewnisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaa
witam mam 23 l;ata i problem,, co mam mówic jeżeli na rozmowie zapytają mnie o najwiekszy sukces?? ja dopiero w tym roku koncze studia, nie pracuje i jaki ja moglam sukces osiagnąć??? prosze o popmoc co wy w takich sytuacjach mówiliście:)) studentka V roku ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×