Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taitaka

co potrzeba do szpitala?

Polecane posty

Gość taitaka

dla dziecka i dla matki! dokladnie ... ile sztuk czego. Ile koszul ile majtek jednorazowych ile paczek podkładów tak zeby starczyło w szpitalu i przez pierwszy tydzien pobytu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam do szpitala dwie koszule do karmienia i dwie koszulki bawełniane XXL. Użyłam te koszulki i jedną koszulę, druga jest do tej pory nie używana. Majtki miałam kupione jednorazowe, ale też ich nie zakładałam, miałam takie zwykłe bawełniane, tylko większe niż zwykle, żeby zmieściły się te wielkie podpaski. Podkładów tych dużych miałam trzy paczki, w szpitalu poszły dwie, trzecia w domu, potem przeszłam na zwykłe podpaski Bella. Dla dziecka u mnie w szpitalu były potrzebne tylko pieluchy jednorazowe, oliwka i chusteczki nawilżane. Ubranka tylko na wyjście do domu,. Ale lepiej zadzwoń do swojego szpitala i dowiedz się, co może być potrzebne, bo podobno w każdym szpitalu jest inaczej. W niektórych np. wymagają ręczników do wycierania dziecka po kąpieli i ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cc i mogła urzywac majtki normalne ale bawełniane wziełam na każdy dzień po 1 sztuce+1 na zapas gdyby coś się stało,leżałam 5 dni i zużyłam niecałe 2 op.podkładów,codziennie miałam dostarczaną koszule gdyż non stop mi leciało z cyców a wkładki przeciekały (wkładek urzywałam bella i 1 op mi starczyło na cąły pobyt w szpitalu),kapcie + klapki pod prysznic,przybory toaletowe,wszystkie badania które robiłam w czasie ciązy+karta przebiegu ciązy. Dla dziecka : pampersy,mydło i szampon się nie rpzydały bo mały dostał uczulenia więc był maczany w ziołach,czapeczka,śpioszki, kaftanik,pieluszki tetrowe (z ciuszków wziełam 1 sztuka na jeden dzień) wszystkiego tyle nie brałam gdyż codziennie był mąz a do szpitala mam jak żut beretem więc zawsze ktoś mógł mi dostarczyć co potrzebuje.Jeśli Ty masz taką sytuacje że rzadko będa ciebie odiwedzać bo szpital jest np w innym mieście to spakój wszystko byś się później nie stresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×