Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellinka

Ile wydajecie na obiad w pracy?

Polecane posty

Gość bellinka

U mnie w firmie jest barek ,gdzie można kupić obiady za ok.10-15 zł z drugie danie i 2.50 za zupę. Niby tanio, ale jak miałabym się stołować codziennie, to wychodzi dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo
spozywam kanapke z pasztetem zawinieta w gazete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście za dużo! Zupa to jeszcze w cenie rozsądnej. I uważam, że śmiało możesz na niej w pracy pozostać, a drugie danie tanim kosztem przygotować sobie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo rzadko jadam obiady w pracy - czasem cos zamówię z knajpy (zupa ok. 5 zł., drugie - ok. 15 zł.), bo mój żołądek średnio trawi \"niedomowe\" jedzonko no i szkoda mi kasy ;) Zabieram ze soba kanapki, serki, jogurty, sałatki warzywne lub owocowe :) Obiad zjadam po powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśśśśśśśka
a ja nic :) szefowa sponsoruje :) codziennie dostajemy 10zł na obiad :) kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellinka
te 15 zł to jeszcze nieduzo, bo jakbym miała wyskoczyc do okolicznego baru to wyszłoby ze 30 zł minimum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahhahaha
a co to znaczy 'roztywacie' ????????? :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejadek
do "dlatego wlasnie tak sie " - a ty beiedna niedozywiona chudzinko chyba nigdy nie jesz co? nawet twoj mozg jest niedozywiony ale przynajmniej ty sie nie roztywasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bar mleczny niedaleko
i za parę zł można się dobrze najeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśśśśśśśka
"roztywacie" -> nabieramy większej masy tłuszczowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 zł na Chinola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbiegacie od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×