Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piąstka

zaciśnięte piąstki

Polecane posty

Gość piąstka

i nadal zaciska piąstki. Jak się go bierze na ręce, to zawsze ma zaciśnięte. Kciuk jest na zewnątrz. Czy Wasze dzieci też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
żaden dzidziuś tak nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piąstki
zalezy który to miesiąc ,na początku pierwsze 2 mies na pewno potem powoli dziecko coraz czesciej prostuje paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
Przepraszam, zmieniałam tekst i wykasowałam to, że ma 7 miesięcy. Ładnie chwyta przedmioty, przekłada z rączki do rączki, a jak tylko biore go na ręce, to ma te piąstki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Cie nie lubi
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
TEŻ O TYM POMYŚLAŁAM ;) I SPODZIEWAŁAM SIĘ TAKIEGO TEKSTU :D, A tak naprawdę, to zaczyna mnie to martwic, a lekarz oczywiście nie widzi problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj pediatre czy to normalne bo moja mala miala tez zacisniete piastki od samego urodzenia i okazalo sie ze ma napiecie miesniowe i od razu byla rehabilitowana teraz ma 5mies i ani sladu napiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
Lekarz ciągle swoje - czekać :( Za tydzień idę na wizytę i niech coś z tym zrobi. Basiu, a na czym polega ta rehabilitacja, jeśli chodzi o zaciśnięte piąstki? Dziękuję za zainteresowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąstka_ Idz do neurologa....zacisniete piąstki w tym \"wieku\" moga ( nie muszą ) swiadczyc o wzmozonym napieciu miesniowym ....co musi zostac \"rozładowane\"rehabilitacją .....Mam córeczke , która ma prwie 8 miesiecy - takze jestem w temacie .....Moja mała nie zaciska piąstek - ale pediatra zawsze na to zwracała uwage ...! Ze gdyby zaniepokoiło mnie czeste zaciskanie piąstek - wizyta u neurologa jest konieczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąstka
Asiu, Lucky 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek też tak miał
lekarze na zmianę polecali czekanie i Vojtę (nieprzyjemna terapia) jedna z neurolog poradziła mi, żebym otwierała mu łapki i delikatnie masowała , głaskając teraz ma 10 lat i jest superchłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×