Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusiaa

kiedy testować??

Polecane posty

Gość lusiaa

w tym miesiący odstawilam tabletki. 5.01 dostalam miesiaczke. w dniach 14, 16, 18, 21 przytulanko wyniki testow owulacyjnych negatywne caly czas od 13.01 do 20.01(jednak w sobote wyrazniejsza kreska testowa, ale nie tak wyrazna jak kontrolna) sluz owulacyjny zaobserwowalam w pt, sb, nd. poza tym bol jajnikow w pt i sobote. kiedy najwczesniej moge zrobic test ciazowy lub ewentualnie badanie bety w laboratorium. tak naprawde nie wiem kiedy dokladnie powinnam dostac miesiaczke, gdyz to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek(bralam prawie 4,5 roku) dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test najlepiej zrobic w każdym kolejnym dniu po spodziewanej miesiaczce,wtedy najbardziej wiarygodne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaa
no wlasnie wiem. ale problem tkwi w tym ze nie wiem kiedy moge sie spodziewać miesiączki biorac pigulki wszystko jak w zegarku a to pierwszy cykl bez tabletek zrobie 1 lutego, zobaczymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam pierwszy test jakos ok 22 dnia cyklu...Wyszedł negatywny. Kolejny test 25 dnia cyklu-jasny zarys drugiej kreski, kolejnego dnia druga kreska już ciemniejsza i beta potwierdziła ciążę:D! Radze robic dopier ok 14 dnia po owulacji, nawet tymi testami, które wykrywaja juz 6dniowa ciąże (bobo test i Quick View)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturday
pomyslalam sobie ze moze ktoras z was tez czeka do konca tygodnia by zrobic test a nie chcialam zakladac nowego tematu ja juz chcialabym zrobic test ale jeszcze za wczesnie i czekam do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×