Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telekamery

TELEKAMERY 2007 ...znajdzie sie ktos kto bedzie zdawal relacje

Polecane posty

Gość na żywo
telekamera a teraz do pracy myk....a reszta do łóżeczka Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekamery
dziekuej Wam-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia222
Osiem telekamer dla tvn-u! I prawidłowo! Najlepsza stacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
OKROPNA STYYLIZACJA BOHATEROW NA TELEKAMERACH !! ----------------------------------------------------------------------- 09:50 empatia Np. KOrzuchowska i jej nowa fryzura, włosy juz troszke zapuszczone..wstretnie wygladała jak pijaczka Drzyga tez fryzura okropna i ten niebieski gajer.....nie do twarzy jej 09:55 forum Gwiazdy 10:02 foleta A mnie się właśnie bardzo podobała fryzura Drzyzgi. Za to zwrócilam uwagę na koszmarną sukienkę żony Małaszyńskiego.Okropnie wyglądała na tle tych wszystkich gwiazd.I te "odkryte"plecy Brodzik-błłłłłeeeeeeeee kocham i jestem kochana-życie jest piękne 10:04 empatia Jeśli chodzi o sukienke żony Małaszyńskiego to rzeczywiście porażka...plecy brodzik tez nieprzypadły mi do gustu..łanie wyglądała Ania Mucha..moim zdanie bardzo dziewczęco 10:05 turkus_ulubiony Tak, Ewa super wygladała. Kocham Cię...Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
.01] 10:06 empatia a Dygant...sukienke miała w miare...ale te zaczesane włoski nie bardzo jej pasuja 10:07 za to Małaszyński prezentował się rewelacyjnie 10:08 Lusesita de Milagros Dolores podobała mi się fryzura Brodzikowej grzywka plus kucyk 10:09 Małaczarna ciekawe kiedy powtórzenie, bo nie oglądałam.. "Jeżeli wszystko jest stracone prócz miłości - nic nie jest stracone..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
Pazura i Torbicka - fajnie się spisali jako prowadzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście żona małaszyńskiego miała okropną sukienkę,zupełnie jakby w lustrze sie nie widziała.Te okropne bufony............jak dla mnie zero stylu i wyczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam mile zaskoczona widokiem Dody. Doda widocznie schudła, nogi ma zgrabne, ładna twarz, fajne włosy- wreszcie wygląda jak człowiek. Brodzik rzeczywiście jest z Wilczakiem, zanim poszła odebrać Telekamerę, czule pocałowała go w usta. Kasia Cerekwicka zrobiła się szalenie monotematyczna, ciągle śpiewa te same piosenki: \"Na kolana\", \"Potrafię kochać\". Rozumiem, że te piosenki są hitami, ale to powoli staje się nudne. Nawet Rubik na tę uroczystość wymyślił coś innego. Lubię głos nowej wokalistki Blue Cafe, już za tę jedną piosenkę należy im się Telekamera. Rubik moim zdaniem niesłusznie wygrał. Przecież to nie on śpiewa te piosenki, on jest tylko kompozytorem. Nie lubię tego gościa, jego blond czupryna i sposób bycia działają mi na nerwy. Ziewałam w czasie jego występu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynieczka
a torbicka ma wadę wymowy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgssg
Mi wystep Dody podobał sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz o telekamerach
A zwrócił ktoś uwagę, na tych dwóch starych buców? Oni wręczali telekamerę chyba dla Andie. I jeden z nich wyskoczył z jakimś hasłem "no to przynieśliśmy telekamerę. Ja mówię tak jak Zagłoba mówił że uciekliśmy Bohuna ,jak to któs inny uciekł, to znaczy ze kolega przyniósł telekamerę a ja tak mówię" :D:D:D:D To bylo coś w tym stylu, ale strasznie sie zamotał i ja do końca nie wiem o co mu chodziło, :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampuka
jak ogólnie nienawidze dody śpiewającej osobno jak i w zespole tak ten występ na telekamerach poprostu mnie zadziwił! :) niedość że "like a virgin" w jej wykonaniu znakomicie wyszło to jeszcze superowsko poruszała się na scenie - to chyba jedyn piosenka w jej wykonaniu która mi się podoba, ona to wykonała znacznie lepiej nić madonna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki _______
gdyby doda sie tak nie szmacila, to moze bym ja polubila....ale u mnie jest juz zaszufladkowana...ma wizerunek ku*** i dlatego jej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna Babaaaaaaaa
Co tam Doda ja Doda. Mnie za to wkurza Cichopek z tym kolesiem. Niech sobie ma tą szkołę i niech tam siedzi, a nie nagle gwiazda tańca na telekamerach. Po co to komu?? No i pani Torbicka, nie wiem czy zauważyliście, jak przy kategorii serial kryminalny wycedziła do Biedrzyńskiej, hahaha I na koniec nasze rodzime gwiazdy przeciskające się przez szpaler fotoreporterów pstrykających Andie, buahaha nie chcieli ich wpuścić. Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×