Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

nie pozostaje nic innego jak do \"roboty \" sie brac brydziaa;););) ja juz zadnego wiesiolka i zadnych medykamentow nie lykam od 3 tygodni i mam nadzieje bedzie jak ma byc czyli dobrze;) z tego co ja wiem to ten plodny sluz powstaje wtedy gdy jajeczko peka ale w takim razie z kad u mnie byl ten sluz w poniedzialek czy niedziele skoro jajeczko jeszcze nie peklo...??? gin mi na to ze moze tych jajeczek bylo wiecej i dlatego wlasnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) -wlasnie sie dowiedzialam ze moja starsza siostra sie zareczyla;););) i slub najprawdopodobniej w lipcu albo sierpniu... a mama cos dziwnie nabokiwala ze zaczyna sie dobrze dziac i ze teraz po koleii idzie i nie wiem czy nie chodzilo jej o to ze siostra w ciazy;)...i ze mama ma 12 marca urodziny i ze wnuczka tylko jedna i ze my juz ponad rok po slubie itd. itd. .... ale sie ciesze nawet jesli bede musiala z brzuszkiem tancowac na jej weselu;););)...bardzo skromna andzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tez co sie z m0kka dzieje... i czy seide sie udalo in vitro bo zabieg miala jakos poczatkiem marca miec❤️...seide mam nadzije ze dobrze wszystko i ze sie powiodlo slonce🌼... dajcie znac dziewczynki co tam u WAS:) Menia - a Ty gdzie sie podziewasz...chyba paznokietkow nie powyrywalac potencjalnym klijentkom, co...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Luxorku teraz mozesz odetchnac jak juz wiesz napewno ze dzidzia jest i rosnie pieknie :-D andziu uda Ci sie kochana, wierze w dobra passe, wszystkim nam sie uda!!! czekam na fotki wasze, odesle moja twarz, obiecuje :-) adres pod nikiem slonko cudnie swieci trzeba robic dzieci :-D :-D :-D tak jakos mi sie zrymowalo...a slonko rzezcywiscie sudne, wiosna w pelni...tylko czekac na cud, niech sie zdarzy!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie?? Tak sobie wlasnie uswiadomilam ze dzieci poczeta w tym cyklu to beda dzieci swiateczno- noworoczne... :-) Chyba nie chce zeby moje dziecko mialo urodziny w okolicy swiat...bo co chytszejsze ludzie beda mu dawaly tylko jeden prezent- na ur i gwiazdke jednczesnie, jako ze to prawie razem by wypadalo ... :-O O czym jak mysle... Jakos nie czuje bo by nam sie udalo.. wiec pewnie bedzie i tak z rocznika 2008 ;-) :-) Oby nie pózniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam i zrobilam dzis jeszcze 2 testy roznych firm i wyszly na nich za kazdym razem bladziutkie drugie kreseczki... nie wiem co myslec ale postaram sie nie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio, mnie tez tego typu tok myslenia przesladuje:D wmawiam sobie ostatnio, ze nie chce miec porodu na listopad ani grudzien...dopiero na styczen a juz najlepiej na marzec!!;)moze jak w to uwierze to sie uda. w koncu ponoc najlatwiej poczac dzidzie jak sie nie chce;) bardzo chce....ponawiam wczesniejszy apel dziewczyn o zmiane nicku bo nawet nie wiadomo jak sie do ciebie zwracac..do roboty!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaz wpisz swoje imie do tabelki.....bedziemy sie do ciebie po imieniu zwracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi nie w glowie sie wpisywac czy zmieniac niki zreszta to przeciez nie jesttakie wazne... mozecie sie do mnie zwracac bardzochce lub jak sobie zyczycie. do tabelki sie nie wpisze bo prawde mowiac nie wiem jak to zrobic i nie wiem o co w niej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro bardzochcebycjuzmama nie chcesz, to nie ma sprawy, to rzeczywiscie nie takie wazne.. a jesli kiedys zmienisz zdanie to po prostu skopiuj tabelke do swojej wypowiedzi i zmien co trzeba. albo podaj co i jak to zrobimy to za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka małolaty :P ale miałam cieżki dzień :( nie dosc,że o \"bakach\" możnabyło zapomnieć , to jeszcze wyszedł kwas sprzed miesiaca...i niewiem czy dam rade to teraz jakos odwrócić :(😭 nie wiem juz nic...czy mnie obciaża czy może zakandajkują :P ale pikawa mi jeszcze skacze :( i głowa pęka 😭 do dupy ,do dupy, do dupy...:P musze chyba na poprawde nastroju chlapnąć szklaneczkę maślaneczki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide przytulić sie do poduszki :P no tak , na starosć z kurmi chodzi się spać :D Słodkich snów dziewczynki 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku Ty sie nie denerwuj niczym... Tobie nie wolno :-d Trzymaj sie bardzochcejuzbycmama- jesli nie jestes pewna najlepiej idz do lekarza, przestaniesz sie zamartwiaci upewnisz ze to ciaza!! brydziaa moze to jest sposób... mówic sobie ze teraz nie chce (no bo ten poród w grudniu) a wtedy na przekór sie uda... :-) Zobaczymy.. milego wieczorku kochane.... poczynajcie wesolo i skutecznie :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka ;) wpadlam tylko dobrej nocy zyczyc❤️...okropnie sie czuje, a i w szkole bylam i ledwo dysze;) Eulaila - wysylam ci pare fotek i czekam na Twoje;) slodkich snow i do juterka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Ja właśnie niedawno wróciłam z kursu. 🌻❤️. no za dwa tygodnie moge już robić pazurki. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) a co tu taka cisza ...? :P:P wpadłam pogawędzić, a tu pustki ! :P cholera jasna....:( spać nie mogę, mało mi głowy nie rozsadzi :o i gardziołek boli...😭 mam nadzieje,że ta wstretna zaraza nie zrobi nic mojej kropeczce!!😠 ide po miodek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorku Ty to nocne spacery preferujesz z łóżeczka do komputera i odwrotnnie :D Jak już mowa o terminach porodu, to mi jeśli uda się w tym cyklu to wypada na 29 listopada. Jak dla mnie może być :) Po 8 m-cach starań nie zwracam na to uwagę, na początku i owszem, bo nie chciałam rodzić w lipcu i sierpniu ale teraz to jest mi wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nocny marek jestes Luxor...:) kuruj sie kuruj a miodzik czy cytrynka kropeczce nie zaszkodza;)... a jak najbardziej to Wy snu potrzebujecie:)... a ze mna cos dziwnego sie dzieje - straszne mdlosci mnie dopadly, w ustach mam posmak syropu czy tabletek wstretnych .... mam nadzieje ze to dobre znaki jednak a nie zatrucie jakies bo przed wczoraj przesiedzialam w kibelku kawal czasu:p.... czesc ituniu;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Menia sie zjawila❤️... to jeszcze tylko pare zagubionych owieczek do odnalezienia nam zostalo....;) beguniu - co by nie bylo jestesmy z Toba❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa dzisiaj ale postaram sie zagladac czesto;););) i dzisiaj ja ide sobie fryzurke zrobic a raczej tylko sie sciac bo juz pokazna kitke mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny......dzis nie mam za bardzo dobrego nastroju bo przez @ nie spalam cala noc.....ale za to wczoraj.......ehhh...czulo sie wiosne w powietrzu....ze mozna zmienic swiat i ze wszystko sie uda.....myslalam ze wskocze zaraz w samochod i pojade scigac meza w trasie by sie troszku w lasku na wiosne poprzytulac :D Fajnie czytac jak jednej podrugiej sie udaje..bo moze zaniedlugo przyjdzie moja kolej :D od lekarza dostalam \"duphaston\" i mam zaczac stosowac w 16 dc...wiecie jakie on ma dzialanie?? w czym mi ma dokladnie pomóc? A tak wogole jak sobie mozna porodzic z rodzinka ktora\"nalega\" i caly czas sie pyta kiedy w koncu zostaniemy szczesliwymi rodzicami...czy musza mi wciaz przypominac ze mama jednak nie jestem?? Ok koniec uzalania sie :) Poprostu potrzebowalam sie wygadac....trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki przyjemnego dnia w końcu to Nasz Dzień 🌻 jak już codziennie zdaję relacje z tego co u mnie, to dziś też zdam, a co tan :P tempka skoczyła troszeczkę z 36,4 na 36,5 śluzu dziś zero, przynajmniej rano, przytulanek nie było :( a nawet colę kupiłam. Dziś pewnie też nici z przytulanek bo wychodzimy wieczorkiem na imprezkę, no chyba że przed imprezką. Andzia spokojnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kobitki. Ja wlaśnie zachwile uciekam bo disiaj pilnuje małego. jak nie zostne na noc to jeszcze do was wpadne. Pozdrowionka dla Wszystkich Kobitek. :):):) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc asiorek;););) fajnie robaczku ze wpadasz czasami do nas a wlasciwie do siebie;) hmmmmm, rodzinka, rodzinka i jeszcze raz kochana rodzinka....z mojej strony to w sumie mam sie tylko dopytuje ale ona wie ze sie staramy...maz nie ma zadnej rodziny w Polsce ani tutaj tylko brata ale brat prawie 10 lat mlodszy tak wiec nie jest zle...za to znajomi ktorzy juz maja dzieci albo sie spodziewaja aluzjami rzucaja... nie pomysla ze to moze zabolec czasami ale juz tak jest asiorkaa...jedyne co mozna powiedziec to \"ZE I NA NAS PRZYJDZIE POA\"...❤️;) co do tego leku to nie mam pojecia..moze dziewczyny ci pomoga a wiem ze Dominique to albo brala albo bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki iti....ja zupelnie zapomnialam ze 8 marca jest....wiec wszystkiego naj kobietki....i duzo fasolek....a przyszlym mamusiom duzo pociechy z dzieciatek....w koncu upragnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu111 masz racje na nas przyjdze pora :D, oby jak najpredzej....narazie sobie sprawiamy pieseczka...rasy husky...ale szukamy w miare taniego w okolicach....a potem bedzie dzidzi i rodzina w komplecie:) Zazdroszcze ze u ciebie nie ma tych wscibskich spojrzen i głupich pytan od rodziny....u mnie ojciec to az krzyczy\" aska....daj mi wnuka....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×