Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

;) no cieko bedzie brydziaa, co;););)????? mnie M. na zakupy wyciaga bo biedny nie ´ma w co sie ubrac...tez mu brzusio urosl..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie teraz musze zwijać bo Misiek czeka na mnie. Później jeszcze was odwiedze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Menia, wracaj szybciutko bo z kim ja bede gadac??;) milego popoludnia!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jeszcze;) jakies plany na swieta brydziaa??? a wogole jak spedzacie swieta i te i inne? niemcy maja takie same zwyczaje czy tradycje jak my czy cos sie rozni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie moglam sobie w glowie poukladac jak bardzo Boze Nrodzenie jest tutaj inne, jak inaczej sie ludzie zachowuja i jak w zupelnie inny sposob spedzaja ten czas... gdzie tam 12 potraw, pasterka czy kolede - nie ma czegos takiego:( dla nich to czas wolny, prezenty i tyle... a Wielkanoc - tak mi sie teskni za smiguem, jajkami malowanymi...i jakos staramy sie to podtrzymywac, jest swieconka itp. ale to nie to samo jednak... a niesty nie pojedziemy na swiatka do mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jest podobna czesc sie rozni, np. to ze w wigilie mieso jedza...lanego poniedzialku nie ma i pewnie jeszcze duzo wiecej o ktorych nie wiem. ja bede pewnie pracowac:( jak wiesz moj maz jest kucharzem z zawodu i on ZAWSZE w swieta pracuje. poniewaz bez niego do domu jechac nie chce, sama swietowac tez nie bede, zglaszam sie na ochotnika do pracy, niech sobie chociaz inni poswietuja jak sie nalezy skoro ja nie moge. smutne to troszke, ale poki nie ma dzieci to swieta nie sa zbyt wielkim przezyciem, kiedys to sie napewno zmieni....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje brydziaa, swita bez meza to tez dziwne;)... my pewnie pojedziemy do Danii do znajomych nie w same swieta ale zaraz po na weekendzik jak sie uda oczywiscie bó planowac sobie mozna a i tak nic z tego przewaznie nie wychodzi.. a w swiatka to dobrze ze troche znajomych rodakow jest to mozna razem cos wykombinowac, zawsze razniej...:) mama miala przyjechac ale babcia tez zle sie czuje i nie chce jej samej na dluzej zostawiac, a rodzenstwo mamy-chmmm???jest ich sporo ale kazdy sie tlumaczy rodzina i tak to jet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ujmowac niczego tutejszym swietom i tradycjom. moze nie sa one tak scisle okreslone jak przez kosciol katolicki, tutaj sa w sumie tylko protestanci, ale tez jest to przepiekny czas. i z tego co zaobserwowalam kazda rodzina ma swoje niepowtarzalne tradycje. oczywiscie moze to byc tylko czas wolny i okazja do wyjazdu, ale ja osobiscie baaardzo chetnie rowniez pojechalabym na swieta np. do zakopanego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pospieszyc z tym prawkiem kurcze..:D kiedys byly tanie loty z berlina do krakowa,niestety juz ich nie ma. a pociagiem to okolo 15-17 godzin :( ja chce samochod!!!!;) zeby wozic moja gruba dupe dokad tylko mi sie zachce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););)...brydziuchna ta twoja dupa na zdjatkach niczego sobie, juz nie przeadzaj bo jetes fajna kobietka..i masz bardzo nietypowa urode, naprawde ;) no i Ty fakt-rzut beretem do domciu;) ja to jeszcze morze musz przeplynac;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, samochod dobra rzecz ci powiem...ale jak sie juz go ma to nigdzie sie na nogach nie chce chodzic...i dupka jeszcze bardziej rosnie;););) ja jak nie bylo samochodu do szkoly przewaznie z buta chodzilam albo na rowerze a teraz...a tlumacze sie tym ze sie boje sama wieczorami chodzic:) do sklepu??? samochodem, na zakupy???samochodem???a dupka corza wieksza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rowerek odkurzylam juz:) ale jeszcze wieczorami za ciemno niestety i nie da sie tak smigac.... i postanowilam sie w koncu za siebie zabrac bo naprawde sie wystraszylam ostatnio jak chcialam sobie cos owego kupic...zastanawialam sie czy rozmiary jakos pozmieniali czy naprawde \"uroslam\"....i doszlam do wniosku ze jednak to pierwsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, samochodem to 4-5 godzinek, a tak to pociagiem z przesiadkami kolo 8 sie tlucze... a plywanie jest zdrowe Andzia, hehe :D:D:D oj nie wiem na jakim zdjeciu ty cos nietypowego w moim wygladzie dostrzeglas, ale dziekuje🌻..jestem tak typowa ze...az mnie osobiscie mdli:P ale to nie wazne, nie jestem jakos przesadnie skupiona na swoim wygladzie.ostatnio u fryzjera skrocilam sobie wloski, mam platynowe i blond pasemka, wlosy na zewnatrz podwiniete i ogolnie wygladam w miare ok:P stosownie do mozliwosci oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na rowerku w zeszlym roku do pracy smigalam, krotka spodniczka, buty sportowe, torba przez ramie i jazda!!:D i nawet to ze podwiewa wcale mi nie przeszkadzalo, tu nikt sie takimi pierdolami nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz mialam maly wypadek w centrum, jechalismy w nasza 2. rocznice slubu do teatru na rowerach....no i wjechalam w szyne tramwajowa na zakrecie, tutaj sa takie rowki....no i wyladowalam na aucie, na szczescie akurat stalo na swiatlach.... skonczylo sie na paru mega siniakach i zadrapaniach, a z teatru juz nic nie wyszlo, mimo wszystko nie zapomne tej rocznicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna!!!!!jestes ladna kobieta a za duzo skromnosci to tez nie dobrze;) wiec sobie wbij do glowki ze niczego ci nie brakuje;););) i naprawde masz taka slowianska, niewinna urode i to jest oczywiscie komplement;) a pewnie i w niemczech za duzo blondynek nie ma,co??? bo u nas to ja rudzielec chyba jakis muzealny okaz jeden z nielicznych;) bo blondynki wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d:d:d:d:d:d hi, hiiii brydzia niezli jestescie;););) teatr byl na ulicy za to ale dzieki Bogu nic ci sie nie stalo..... oj mi to ciezko by bylo w rocznice slubu na rowerze smigac;) w styczniu i to jeszcze w szwecji;););) a i maz za teatrem nie przepada i jak twierdzi ma go na codzien i w pracy i w domu;););).... i marzy aby zaloga teatru tylko z czasem sie powiekszyla...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj naruralny blond nie jest ladny, rozjasniam pasemkami:) w berlinie niczego nie brakuje, ze wzgledu na wszystkie mozliwe narodowosci znalesc mozna naprawde wszystko. ale rzeczywiscie przewaga wlosow czarnych wydaje mi sie, glownie u mezczyzn... ludzie tu nie dbaja o siebie, wiec rzeczywiscie moje swiezo zafarbowane pasemka wybijaja sie z tlumu;) wstarczyly dwa dni w polsce i od razu poczulam sie jak kopciuch wiec popedzilam do fryzjera:D i mimo ze nie planowalam w efekcie koncowym bardzo mi to samopoczucie poprawilo! tez sie rozroslam, mam pod lozkiem cala walizke ciuchow do sprezentowania komus kto nosi rozmiar 36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie czasami cos innego zrobic, ciezko sie zebrac ale staram sie!!!trzeba korzystac poki mozna ze wszystkiego!!!moj M jest otwarty na wszelkie propozycje;) jedyny przeszkoda sa ceny, kultura sporo kosztuje (nie mowie tu o kinie, bo kosztuje tyle samo co w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetnie wychodze i gdzie tylko mozna ale niestety - ostatnio to przewaznie kino bo raz bylismy w teatrze ale niestety - w jezyku szwedzkim dziwnie to wygladalo i moze gdybym byla dluzej tutaj to moze by sie podobalo ale poki co...nie !!! za to sportowe imprezy czesto zaliczamy - hokej, pilka nozna .... zdazylismy na paru koncertach byc i marylion i him... jest dobrze tyle ze faktycznie od czasu kiedy sie staramy o dzidzi jakos to wszystko na drugi plan spadlo ale zawsze mozna to nadrobic;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, brydziaa nie wiem - dzis po przebudzeniu powedrowalam do lazienki z mysla ze juz @ zawitala, mialam taki typowy dla niej bol... ale nie i to zdecydowanie za wczesnie bo ma byc sroda, czwartek...no i chcialam test zrobic zle nie chcialam sobie dobrego nastroju zepsuc.... poczekamy, zobaczymy ale im blizej @ tym mniejsze nadzieje, nie wiem czemu - moze automatycznie organizm sie broni przed rozczarowaniem.... piersi dalej bola ale zawsze bolaly, sutki wrazliwe ale to nic nie znaczy...dziwny bol brzucha i dziwne kombinacje w potrawach...tez o niczym nie swiadcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory andzia, co ma byc to bedzie!!!:D:D i my sie doczekamy..a dobre przeczucia juz kilku z nas przyniosly oczekiwany skutek wiec kto wie kto wie....;) trzymam kciuki andziu z calej sily!!! begus, a gdzie ty jestes kochana???zaczal sie twoj miesiac!!!wiec czekamy na relacje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam brydziuchna kochanie...🖐️.. spokojnego popoludnia zycze i do wieczorka;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wiem wiem brydziaa i tylko sie zastanawiam dlaczego nie ma jednego normalnego objawu swiadczacego o ´ciazy...tylko czlowiek sie tak meczy???? no i gdzie reszta brygady sie wlasnie podziewa????wracac i brydzi prace umilac:p.... pa brydzia🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki andzia za uprzedzenie moje apelu:D:D:D powtarzam wiec jeszcze raz\"gdzie jestescie czarownice??????\" pewnie milo czas spedzacie, w koncu w taka pogode co innego byloby grzechem!!:P:P bawcie sie dobrze a jak juz sie zmeczycie to wpadnijcie tu do mnie!!!;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem , ale boli mnie głowa. i niewiem co ze sobą mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przespij chwilke Menia.a na spacerku juz bylas?to pewnie przesilenie wieosenne daje sie we znaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×