Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ale na krotka mete nie zaszkodzi na pewno, wiec sie nie martw:) ale jakos stala antykoncepcja odradzam wam dziewczyny tak na przyszlosc, bo jest duzo nowoczesniejszych minipigulek. lepiej sie dobrze samemu rozejrzec, poczytac sklad, lekarze czesto ida na latwizne badz maja popodpisywane jakies glupie umowy z producentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam zadowolona Poziomko. bylam w szoku po tej wizycie u gina.ponoc dwa lata temu wycofali...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na krótką mete powiadasz..no ja jeszcze wcześniej brałam 2 lata diane 35, to jest dopiero dawka hormonów..Ale nic innego mi na pryszcze nie pomagało, dopiero diane i to dopiero po ok. roku stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wogóle niemoge brać dłużej tabletek anty ale ze względu na ta torbiel się zgodziłam . No i mam nadzieje że tylko miesiąc. I będzie wszystko ok. Troche mnie to pobolewa. I lekarz powiedział że jak bardzo będzie mnie bolało i nic niebędzie pomagać to mam jechac prosto do szpitala. Ale jutro wszystko wykupie, zaczne brać. Czasami taka szkoła w życiu sie przydaje. No a jak bedzie później wszystko ok. to bierzemy się za dzidzie. A miała z was ktura juz torbiel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wsystkie dziewczynki poszły spać więc i ja id. Papa Dobrej nocki wam życze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!! Menia doberze ze poszlas do lekarza, wszysrko bedzie dobrze :-) Kolorowych pieknych snów wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Brydzia i Dominika dzięki za zainteresowanie i pomoc w wyjaśnieniu \"dręczących\" mnie kwestii 🌻 Wczoraj jak moje kochanie poszło na rozdanie certyfikatów, to wrócił o 22-giej!!!! No bo musieli iść na imprezkę :) a ja w tym czasie zrobiłam obiadek na dziś, ciasto (serniczek z brzoskwiniami pyyychota) i sałatkę. Robiłam wszystko naraz, niezłe zamieszanie miałam w kuchni a jeszcze piesek się włączał czasami licząć że mu coś skapnie :P U mnie nadal żadnych objawów, więc standard, tempka ładnie rośnie :) Brydzia jak Twój dzisiejszy test owu ????? Andzia Ty masz przygody, niezła panika pewnie była w tym centrum. Mam nadzieję, że nie skusiłaś się na test. Teraz idę na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ituniu.. Menia widzisz slonce, no tak to czasem jest ale juz wiesz co bylo przyczyna opozniania sie @ i dobrze ze to wyjasnilas...teraz brac sie za siebie a wlasciwie za ten torbiel i zanim sie obejzysz bedziecie sie o dzidzie starac....i bedzie dobrze❤️.. nie iti nie skusilam sie na test, w nocy mialam bole zawsze takie jakie przed @ i teraz to tylko pewnie kwestia godziny, dwoch... co zrobic????takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia dobrze, że w końcu byłaś u gina. Teraz wiesz jak mogłoby się to nieciekawie skończyć. Torbiele z tego co słyszę to bardzo częsta przypadłość :( kobiety które zlekceważą mogą stracić jajnik, więc super że w końcu byłaś u gina. Torbiel na pewno się wchłonie, wyregulujesz cykl i przygotujesz się do staranek o dzidzię. Andzia dobrze, że test został w szufladzie dzielna dziewczyna 🌻 Co ma być Andzia to będzie, nie warto myśleć pesymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jest tak cudna pogoda ze az wstyd w zamknietym pomieszczeniu siedziec, cudnie przez te pare ostatnich dni...🌼.. juz drugoa kawke popijam ale nie mam czym zagryzc ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie jest Andzia, słonko mocno świeci i aż chce się żyć ❤️ choć u nas mroźno dzisiaj, rano był lekki mrozik, uszy mi zmarzły na rowerku :D teraz też jest chłodno na dworze mimo słonka. Po obiadku pójdziemy sobie na spacerek do lasu z pieskiem. A tak apropo mojego psiaka, to ostatnio rozpruł pluszowego misia i go przezywam kubą rozpruwaczem, misio został pozbawiony twarzy, zostały tylko oczka :( och ten mój psiak, ale i tak go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! ide do szkolki wlasnie... test nie pokazal dzis juz pratycznie nic, cien cienia..wiec teraz nie wiem czy ten wczorajszy gdzie dwie krechy PRAWIE rowne intesywnoscia zaliczyc jako udany, czy nie...juz nic nie wiem:( no coz, przytulanka jeszcze dzis beda tak na wszelki wypadek bede pozniej dziewczynki, milego przedpoludnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brydzia miłego spacerku do szkółki. Idę umyć sobie jabłuszko aby móc je schrupać. Codzienna porcja witaminek 🌻 Kawka już wypita, a Andzia Ty nie za dużo tej kofeiny pochłanisz, żeby o 8 rano już druga kawka, oj nieładnie, nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziuchna.... iti - ja popijam mleko z kawa rozpuszczalna mozna powiedziec...:) ja poprostu lubie ten smak, jak mam czas to nawet mleczko podgrzewam i mikserkiem mieszam zeby pianka byla...:) czekam jak na sciecie, brr....oropnie sie czuje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mleko z kawką to ok, wybaczam, takie proporcje dozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że Poziomeczka narzekała na powiększenie się piersi, jak ja bym tak chciała, żeby moje A wskoczyło na B, jedyne właśnie pocieszenie, że może właśnie w ciąży nacieszę się fajnym biustem. Marne to pocieszenie, bo po ciązy podobnoż wraca do rozmiaru przed a nawet stają się mniejsze :( Pewnie wpływ ma też czas karmienia dziecka piersią, ja szczerze mówiąc nie chciałbym karmić albo bardzo krótko. I tak nie będę karmić dłużej niż do 5 m-ca, potem powrót do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam moje drogie w ten cudowny dzien pelen wiosny i slonca...u mnie nadal porcja optymizmu w duzych ilosciach i tak bardzo bardzo wam tego samego zycze...andziulek to dla ciebie ❤️ iti...z tym karmieniem to sie tak nie zazegnuj...bo nie ma nic piekniejszegi i ZDROWSZEGO dla dzidziulka niz biuscik mamy....a jak wygoda...i wiem co mowie....stara matka jestem...a biust wrocil mi do formy i wszystko ok, wiec spoko!!!! kochane jak zwykle ja jak blyskawica, ale postaram sie jeszcze wopasc, teraz musze swoja trzode pozgarniac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :) Ależ cudnie na dworze..:D od razu lepszy humorek ;) i jakoś tak lekko i wesoło....och...jak przyjemnie..:) a bąki jakie lataja przy tym ;););) wielkoludy jakieś...:P miłego dnia zycze :)🌻 Andzia i nie daj sie tym krwiopijczyniom ;) i nie rób testu! :D badz dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Begus nasza jak zwykle , wpada niczym strus pędziwiatr :) spokojnych \"prac domowych \" :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszly mnie dzis czarne mysli i takjakos smutno mi sie zrobilo:( zanim jeszcze zaszlam w ciaze a raczej kiedy sie o nia staralismy bardzo duzo czytalam i tez naczytalam sie wiele o poronieniach ich przyczynach itd. przeczytalam ze najbardziej niebezpiecznym czasem dla dzidzi jest kazdy miesiac w ktorym normalnie wystepowal okres ...wiem ,ze napisalam nielogicznie wiec powiem inaczej- jesli mialam okres zawsze 18 dnia kazdego miesiaca to ten dzien jest najbardziej niebezpieczny i teraz gdy juz jestem w ciazy:( czasami bylo tak ze okres przychodzil 14 a czasami 14 wiec 14 juz jutro a ja zaczynam panikowac:( tak bym chciala zeby juz bylo po tych dniach bo bardzo sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki drogie, ja sie zastanawiam co mi jest .... no bo w nocy mialam bole takie jak na @..dzis 28 dc...rano dostalam tylko jakies rozowe plamienie a brzuch napitala za przeproszeniem a @ nie ma....a u mnie zawsze jak w zegarku z samego rana... no nic, poczekamy i zobaczymy... Luxor- no to pac baka i niech sie poblaka;) i nie mow mi nic o pszczolach, osach bo ja tych stworzonek nie znosze...😭, raz mialam cala reke do lokcia poturbowana przez te owady jak u babci na pozeczkach bylam a tam bylo gniazdo w tym krzaku...brrr, do dzis to pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - nie wolno ci sie zamartwiac i mysle co by bylo... bedzie dobrze , trzeba dbac o siebie, duzo wypoczywac i przede wszystkim za duzo madrych pism nie czytac... ja wiem ze wszystko sie moze zdazyc ale nie wolno myslec o najgorszym!!!!! duzo spokoju dla Ciebie i malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia....a Ty zwykle masz krótkie te cykle...a to już w końcu 28 dzień :) więc może te plamienie....heh....nie chce Cię tu nakrecać...ale mam wielka nadzieje,ze wstrętna @ Cię juz nie bedzie męczyc!!!!!!! :D mi to tu pachnie tylko jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a widzisz - ostatnio cykl trwal 29 dni i to przylazla @ z rana jak zwykle i to jeszcze bez zapowiedzi bo zazwyczaj to mnie noca brzuch pobolewa... a teraz - juz mi rankiem lezki polecialy jak do kibelka polecialam sluz zabarwiony zobaczylam...tyle ze nie z krwia tylko rozowy taki...a teraz brzuch boli normalnie jak by @ byla a nie ma, caly czas latam do toalety i sprawdzam, brr...juz nie moge.... a cykle zawsze mialam 27-28 dniowe i dlatego sie tak miesiac temu zastanawialam co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi mamusie - Luxorku i mamusia23... jak Wy sie czulyscie tego dnia kiedy miala przyjsc @...TyLuxorku to w sumie nie wiedzialas dokladnego dnia, ale mamusia23....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Ty wypytujesz bo chyba masz przeczucia,co....? :) Kochana spróbuj się uspokoić, wyciszyc i poczekac do jutra...:) co ma byc to bedzie, sama wiesz...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś boli podbrzusze, takie skurcze mnie dopadają. A jak Andzia u Ciebie wygląda śluz? Beguś ja wiem, że po urodzenia dziecka może mi się przestawić z tym karmieniem, ale narazie jestem na anty. Sama nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×