Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxor nie oto chodzi tylko u mnie zawsze odkad pamietam @ raniutko byla, nigdy nie przychodzila wieczorem...i zawsze takie bam - plamienia i za godzinke sie rozkrecala na dobre...no bo u mnie nie ma czasu na plamienia za dlugie bo ja mam bardzo skapa ta @... a najbardziej to mnie meczy bol taki jak podczas @... ale masz racje Luxorku - co ma byc to bedzie a sluz iti - wlasnie taki jak powinien byc plodny teraz juz... nie mleczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu jak pamiętasz moim pierwszym symptomem ktory mnie zastanowił był włąśnie ból brzucha jakby @ nadeszła...:) takze nic straconego.... śle fluidki :) 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxor - kochana jestes ;) ja za pol godzinki uciekam na te zakupy bo jescze sie cos wydarzy znowu dzisiaj i nic nie kupie... a po powrocie to nie wim czy wytrzymam bez testu....po raz pierwszy od paru miesiecy tak sie boje, buuuuu😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jak nie wytrzymasz i zrobisz...to pamiętaj,ze bede cały czas myślami z Toba ;) jeśli faktycznie tak bardzo Ci ciężko, to moze lepiej zrobić już dzis...jak uwazasz :)❤️ jakby cuś, czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jeśli już zrób test rano, rano jest większe stężenie tego hormonu h...coś tam u mnie śluz mleczny, ale ja jestem tydzień za Andzią, w przyszłym tygodniu będę się stresować. Ateraz trzymam mocno za Andzię kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dopiero zauważyłam, że zmieniłaś stopkę :D Bardzooo fajowskaaaaa, też bym tak chciała napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna mam stresa jakbym to ja miała testować :D cholewka, trzymam kciukasy mocno Andzka ;)❤️ i za reszte staraczek też :) 🌻 a stopka narazie taka tylko... :) zobaczymy jaka bedzie po wizycie piątkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj meczarnie przechodze a trzese sie jak osika... uciekam dziewczatka a testu oczywiscie dzisiaj nie zrobie - nauczylam sie przez te wszystkie miesiace byc stala w postanowieniach... tyle ze powiedzialam ze test zrobie w dniu @ a czy on byl 27 dc, 28 dc czyli dzisiaj czy 29 czyli jutro to nie wiem.... ituniu - dzieki ❤️... brydziuchna - a kolezanka gdzie sie podziewa, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak Andzia zmykam już, tyle że ja prosto do domku, bo kurier ma przyjechać i muszę być dziś wcześniej aby odebrać przesyłkę. Potem obiadek, spacerek, po drodze jakiś bankomat, muszę wypłacić kaskę na jutrzejsze badanka. Acha w związku z tym, że rano mam badania: krew, ekg, okulista i takie tam to będę na forum dużo później niż zwykle. To tak abyście się nie martwiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ituniu za uprzedzenie :) bedziemy w takim razie w spokoju popijały z rana kawke ;) 🌻 miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja gdzies do 18 musze uwazac, bo wczoraj mnie szef w necie przylapal.....;) ale was czytam i trzymam moooocno kciuki za andzie. badz dzielna!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Brydzia uwazaj ;) i lepiej nie narazaj sie zbytnio :) a potem jak dopadniesz net to ho ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Mialam dzis piekny sen! Urodzilam slicznego synka!! Byl strasznie malutki i slodki, poród byl lekki ale nie bylo w tym snie mojego meza... Jakbym byla samotna matka.. Dziwne, ale piekne uczucie nawet w snie trzymac w ramionach wlasne malenstwo... :-) Wierze ze nadejdzie dzien gdy realnie wszystkie tego doznamy, niektóre wczesniej, inne pózniej ale wszystkie!!! andzia bedzie dobrze, nie zalamuj sie. Mam nadzieje ze sie udalo i marzenie sie spelnilo..ale jesli nie to uda sie napewno nastepnym razem. Glowa do góry a cud nadejdzie :-D mamusia23 nie zadreczaj sie czarnymi myslami.Malenstwo rosnie i jest zdrowe, tak masz myslec !! ;-) Nic zlego sie nie stanie dzis znów sliczna pogoda.. wiosna...ach to ty... :-) ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 szkoda ze nie mozna zrobic sloneczek.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ja właśnie wruciłam od małego. U nas już wiosna, dzisiaj odebrałam od szewca moje letnie pantofelki. porostu jest ślicznie.:):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim, nie było mnie bo fatalnie sie czułam, mdłosci miałąm o każdej porze dnia i w nocy, myślałam ze nie dam rady, teraz mam juz na to sposób jem malutko ale często, zanim wstanę w nocy do ubikacji to zagryzam sucharka i rano tez, w sumie to najgorzej mam rano, wszystko mi śmierdzi!!!, ale jakoś sobie radzę no i miętowa herbatka ratuje mi życie, w piatek mam wizyte u gina wiec mam nadzieje ze potwierdzi ciążę Wczoraj sie tak koszmarnie czułąm w pracy ze nie mogłam juz tego ukryć przed koleżanką ale ona jest godna zaufania i nikomu nie powie, chcę sie upewnic u gina i potem sama wszystkim powiem Andziu trzymam kciuki!!!!!!!!!! Menia głowa do góry będzie dobrze , dobrze że poszłaś do gina!!!! to sie szybko wchłonie a potem zabierzecie sie do tworzenia ślicznego bobasa!!!! idę do łazienki i powoli do łóżka bo słabi mnie jak niewiem co, Boże mam nadzieje ze mi to minie po I trymestrze bo jeśli nie to obawiam sie zę nie będę miałą siły urodzic maluszka pa kochane, buziak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo :) ja też bym już chętnie poszła spac .oczka sie kleją :P ale nie chce potem zrywac sie o 5 i grasować po mieszkanku :D:D:D wole trochsze przeczekac :) a z tymi mdłościami to masz nieźle..współczuje, alez te niektóre uroki ..;) a moze warto wypróbowac polecana przez Andzie herbatke imbirowa :) Alez Wy dziewczyny macie sny! Jak nie Dominique to Eulalia :D zazroszcze Wam troche...bo ja rzadko je miewam...a jeśli już to do rana uciekają z główki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia , zostaw tą szufladę w spokoju!! :P:P;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, a ja myśle,że rączka ją świerzbi ...;) choc pewnie da rade..:) a Ty Brydzia pozbyłaś sie szefa?:P a moze w szafie go zamknęłas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Brydzia teraz hulaj dusza :D:D:D po stronkach szpera:P a jak tam maszynka?:) naprawili, czy dalej wyrzuca 2 batoniki w cenie jednego?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdzalam od tamtego czasu:P:P:P ja tak w ogole to za slodyczami nie przepadam, tylko czasami mam jakis maly napad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ale za to jaki konkretny :D to tak jak mój M. ...on zwykle nie jada słodyczy, ale jak juz dopadnie,to potrafi i 3 czekolady naraz wszamac!! :P Andzi nie ma jeszcze...:) a moze dzis znowu prad wyłaczyli, ale tym razem w metrze i bidulka dojechac nie moze do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci Luxor, tak strasznie chce mi sie spaaaaaaaccccc, ze nie moge. a tu dzisiaj jeszcze przytulanki wypadaloby uskuteczniac, w razie gdyby ten test z wczoraj byl jednak pozytywny;) nie wiem czy starczy mi sil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia pewnie zajela sie czyms zeby za duzo nie myslec. przynajmniej ja bym tak zrobila na jej miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brydzia, to faktycznie nie ciekawie :) jeszcze uśniesz w trakcie aktu :P:P:P:P dajcie spokój, ja wczoraj były to plemniczki dadza rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale bym spalaszowala tego loda na reklamie obok, takie cos powinno byc zabronione!!!!wykoncza czlowieka:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj nie bylo Luxor, tylko przedwczoraj, wiec musimy sie spiac troszke:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Brydzia, i te reklamy w tv też wykasować! :D bo nieraz slina ścieka jak widze jakieś pysznosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja nie jestem dobrym kompanem do dalszej pogadanki :D bo już mi sie z senności literki rozmazują i latają po całym monitorku :P dobranoc :)🌻 zaraz któras wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×