Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej Seide. To my tu będziemy dzielnie trzymać za Ciebie i Twojego męża kciuki. Niech wszystko będzie po Waszej myśli. Zaglądaj do nas i daj znać kiedy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę na chwilę, muszę załatwić jedną sprawę w urzędzie, a spacerek mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! mam dzis wolne i bede sie obijac:D:D bylam juz na teorii, zjadlam sniadanko i zadzwonilam do lekarza. moje wyniki sa ok, lekarka na mnie nakrzyczala, ze od szkoly podstawowej zadnych szczepien nie mialam, musze gdzies od mamy karte szczepien wydobyc, bo az mi glupio, ze nie wiem na co bylam szczepiona i kiedy... pojde zaraz na male zakupy kosmetyczne, pewnie skonczy sie jak zawsze tym ze kupie duzo za duzo:P:P i przejde sie po parku bo pogoda cudowna mielgo dnia zycze wszystkim!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... brydzia to super ze wyniki ok. :) pogoda piekna ale podobno ma jeszcze sniezek popruszyc:(... jak to nasza bega mowi - u mnie maly kieracik a i jeszcze musze po pracy na male zakupy skoczyc...i pewnie brydziuchna tez o duzo za duzo wydam...;) jak tam iti - poprawil sie co nieco humorek🌼????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku - seide26 ....to mocno trzymamy kciuki aby sie wszystko dobrze zkonczylo❤️...i mamy nadzieje ze niedlugo juz Was bedzie dwoje albo i troje;););)... trzymajcie sie robaczki i duzo zdrowka:) a jak masz chwilke to napisz jak te sprawy w Austrii wygladaja, tak co z grubsza - czy prywatnie zabieg mieliscie czy staliscie w kolejce a jezeli tak to jak dlugo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no lepiej, lepiej też miałam trochę roboty, ale już odliczam czas do wyjścia z biura :) jutro rano idę na dalszy ciąg badań, więc zajrzę później niż zwykle. Ciekawe jak wyjdą moje hormonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););)...bedzie dobrze iti;););) a mamusi duzo zdrowia w takim razie zycze, pomimo tego ze mamy nie znam;););)... a kiedy wyniki masz iti i sory ale najwidoczniej tak zaobsorbowana soba bylam wczoraj ze nie pamietam jakie badania robilas.... i jakie jeszcze robisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię badania do pracy i przy okazji pobierania krwi zrobiłam sobie progesteron i prolaktynę. Wczoraj był 22dc więc dobrze wyszło aby za jednym razem się kłuć. A do pracy mi robili cholesterol, glukozę i parę innych. Poza tym ekg i okulista. Jutro po wyniki i do lekarza po zaświadczonko. I z głowy. Dzięki Andzia za życzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej tez wyczytalam dzis andziu ze ma u mnie w poniedzialek snieg padac ...zarty jakies?? oto dowód: http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?world=0008 mam nadzieje ze cos sie komus pomylilo :-O andziu ciesze sie ze nastrój masz pozytywniejszy! luxor-milego ogladania dzidziusia na monitorku! daj znac co i jak i w miare mozliwosci podeslij fotke :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero złapałam chwile oddechu :) i własnie wcinając frytki pomyślałam by skrobnąc cosik do Was :P a cisza widze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) oj tak Eulailo, humorek lepszy a i czasu nie ma bo tyle ganianiny mamy przed wyjazdem...szefowa juz dzis poleciala, my w sobote.. ale strasznie sie ciesze ze i zobacze nowe miejsce, i jak takie wielkie targi wygladaja, no i w koncu bede mogla sobie jezyk polamac;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Luxor telepatia normalnie - zawsze zaskoczysz tuz przed........ no, mowisz wpasc do nas i skrobnac ??a ja ci chce przypomniec ze to TWOJ topik i prosze go nie zaniedbywac;).... no to smacznego i za duzo tlustego nie jedz ale nie dlatego ze ci kilo przybedzie tylko podobno zgaga straszna po tym:p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och , jak dobrze :D brzusio wreszcie pełne , a wręcz przepełnione :P bo jak Polak głodny to zły ;) a zgaga Andzia to i tak mnie nie opuszcza :) a tak cały dzień za mna fryty chodziły i czułam ten zapach spalonego tłuszczu :D normalnie chcica :P nie zasnęła bym inaczej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik, bo zaraz po zakupy jade. Pozniej jezcze zajrze. Powiem Wam teraz tylko tyle, ze dostalam list od lekarza do ktorego ostatnio tutaj chodzilam. Co bylo w liscie napisze pozniej, bo nie bardzo mam teraz czas. Do zobaczenia pozniej,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dominique :) wiec czekamy z niecierpliwościa na wieści....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa, Dominika nie trzymaj nas w napieciu.... ale z tonu postu wynosze ze to dobre wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie prawie cala wyplate wydalam w tym miesiacu na ciuchy i buty...chcialam kupic jakies ladne eleganckie czarne buciki a kupilam trzy pary, buuuu...juz mowilam ze mam chopla na punkcie butow!!!! áaaa, a teraz pieniazkow brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze :D też bym tak zaszalała :) ale bede musiała po niedzieli przystopować na jednej parze, bo inaczej M. by mnie do domu nie wpuścił !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor- glowa do gory;) i co prawda stopa juz ci nawet w ciazy nie urosnie ale nowe wdzianka bedziesz jednak musiala niebawem sobie zakupic;), aaaa, i tak fajno, juz cie widze w ogrodniczkach i z marchcewka w buzi:), moj M. sobie nie wiem czemu ubzdural ze jak bede w ciazy to bede marchewki wcinala...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi kazał połazić po sklepach i poszukać czegoś \"szerszego\":D:D:D z racji 2 tyg. lenistwa :P on chyba myśli,że ja bede juz za miesiac mega bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznam,ze całkiem podoba mi sie pomysł kupowania ciazowych ciuchów :) przynajmniej kompleksów sie nie ma :P a tak to , albo coś ciśnie, albo gdzies wypływa sadełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Andziu, spakowana już...?:) a gdzie reszta ferajny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale ide:p..ide sie popluskac:) a Luxor nie spakowana jeszcze bo najpierw musze jakas mniejsza walizke kupic bo mam ale strasznie duza a to w koncu tylko tydzien mnie nie bedzie...no i spodnie dzisiaj recznie podwijalam bo ja nie mam dluuuuuuugich nozek:p...i jeszcze poprasowac jutro musze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec dziewczynki wracajac do tematu lekarza... dostalam dzis list, w ktorym pani doktor informuje mnie, ze jednak ta prolaktyna trzeba sie glebiej zainteresowac (mimo, ze jeszcze trzy tyg temu twierdzila, ze nie ma czym sie martwic) i skierowala mnie do endokrynologa. Odrazu mi nawet wizyte umowila na 14 maja, czyli zaraz po powrocie z Polski. No i bardzo dobrze, bo mi te piersi juz zyc nie daja. Do @ 8 dni, a ja nie moge sie dotknac, a o spaniu na brzuszku moge tylko pomarzyc. Tyle o lekarzach...a teraz z innej beczki. Od trzech dni meczy mnie zgaga. Nie taka mocna, ale odczuwalna i nie mam pojecia od czego to. Moze od pieczywa, bo ostatnio zmienilismy je...? Nie wiem sama. Dzis poraz pierwszy od dwoch tyg pozwolilam sobie na batonika czekoladowego> Bylam w sklepie i mnie pokusilo, ale juz tego zaluje. Niedobrze mi jest jak diabli. Chyba juz sie odzwyczailam od slodkosci:) I w sumie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×