Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

o czesc Eulailo;)...nowe miejsce, fajnie...pewnie wieksze juz planujecie, co;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dominko!:) Eulalia, jak twoje objawy, do terminu @ juz chyba nie daleko u ciebie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam co napisala iti...ze ma progesteron podwyzszony i tak sie zaczelam zastanawiac jaki on jest we wczesnej ciazy. Tak na chlopski rozum to chyba wyzszy, no bo przeciez podtrzymuje kropelke:) Ale moge sie mylic wiec zaraz poszperam w necie. U mnie nudy. Jestesmy wlasnie po obiadku. Zamierzam sie lenic dzis cale popoludnie, a jutro czeka mnie niestety sprzatanko i to takie porzadne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio...nie pamietam juz czy Ci zadalam to pytanie, wiec jesli sie powtarzam to przepraszam:) Chcialam sie dowiedziec gdzie wlasciwie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu w sumie tylko troche wieksze ale przede wszystkim wygodniejsze i z wlasna lazienka :-) brydziaa @ powinna byc niedziela- pon, objawów brak, piersi bola troche przy dotyku ale nie znacznie, dól brzucha bobolewa sporadycznie...nic poza tym, tym razem sie nie udalo, czuje to ale sie nie przejmuje ,to dopiero pierwsza próboa byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czytalam o progesteronie, ze jak jest wyzszy w drugiej fazie to nic nie szkodzi i w zwiazku z tym nie nalezy sie martwic. Dobrze wiedziec na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem to doskonale dominiko, ja tez najchetniej to juz bym czytala wszystkie topiki, o wozkach, pieluchach i laktatorach, do tego zaprenumerowala wszystkie czasopisma o dzieciach...o hormonach, in vitro, niedroznosci...kurcze, ale przeciez czytajac to wszystko mozna oszalec!!!wiec moze warto powalczyc z soba i powiedziec \"poczytam dopiero jak bedzie mnie to dotyczylo bezposrednio....\" wiem jakie to trudne, ale staram sie....naprawde!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewiele wiem i tez mi dobrze :-D wiekszosc tego co Wy piszecie do dla mnie nowosc- prolaktyna, jakies nazwy hormonów.... Ja sie nie specjalnie interesowalam tematem naukowo...moze to blad??? A moze mniej sie bede martwic dzieki temu?? Nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak samo mysle brydziu, póki mam nadzieje problemy z zajsciem w ciaze mnie nie dotycza to nie czytam jakie komplikacje moglyby sie zdazyc... jak bedzie trzeba to sie doksztalce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, wystarczy poki co ze potrafisz mniej wiecej okreslic dni plodne, a jesli kochacie sie regularnie raz na 2-3 dni, to nawet tego wiedziec nie musisz.poczekaj przynajmniej pierwsze trzy cykle zanim zaczniesz czytac. to moja dobra rada, bo sama popelnilam ten blad ze za duzo czytalam zanim sie staranka zaczely...to w niczym nie pomaga a wrecz przeciwnie!!!powodzenia zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nic na to nie poradze, ze taka dociekliwa jestem:) Los mi tyle przeszkod na drodze pozostawial, ze wole sie przygotowac za wczasu...na wypadek gdyby padla kolejna kloda pod nogi. Wiem, wiem...to glupie, ale nic nie poradze na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie dominiczko to pewnie wynika tez z tego, ze nie wiele sie od lekarzy mozesz dowiedziec, to cie w pewnym stopniu usprawiedliwia slonce. ale mimo przeszkod nie mozesz wyczekiwac ciagle kolejnych klod!!!jak juz tak lubisz sie doksztalcac, to poczytaj sobie o tzw. \"samospelniajacej sie przepowiedni\"- to pojecie z psychologi, bardzo ciekawa sprawa moim zdaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie cos na jedzenie wzielo dzisiaj. Przed chwila zjadlam obiad i to calkiem sporo, a juzm mnie jakies smaki meczo. Cos bym na zab wrzucla. Warjacja jakas. Moich potwornych bili dzis ciag dalszy. Gdyby staranaka byly jak zawsze...to chyba juz bym ciaze podejrzewala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam mocna kciuki za każdą z was, uda wam sie napewno, mnie sie udało i Luksorkowi i Poziomeczce i zobaczycie po kolei tu będzie nas przybywać 🌼 Dostałam dzis od lekarza taki darmowy zestaw książki próbki kremów, gazety i takie tam różne zeby się dokształcić wiec juz jestem po obiadku, ide teraz poleżeć i poczytać troszkę, bo tak właściwie to niewiele wiem, i dla odmiany zrobię sobie herbatkę malinową bo ciagle tylko miętową piję a wyczytałam dzis ze malinowa też łagodzi mdłosci, dzis czuje się dobrze, rano trochę mdliło ale juz jest ok Kobitki tylko się nie poddawajcie, trzeba byc wytrwałym mimo wszystko bo jak już ustrzelicie jajo to zapomnicie jak to było ciężko i będziecie sie cieszyc maleństwem Do boju kochane!!!! będzie dobrze ja to wiem, niedługo wszystkie będziemy pisać o rosnących brzuszkach zobaczycie he he 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 przesyłam wam ciążowe fluidki!!!! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 i jeszcze trochę na zachętę!!!! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kobiktki za was wszystkie pomodle w niedziele w kosciółku, żebyscie tak jak ja mogły juz mieć swoje kropelki w brzuszkach i mogły je kochać do woli!!! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taj juz myslalam dominiczko, ze podstawy psychologii masz juz obcykane;) przy twoim pedzie do wiedzy kochana to juz nic mnie nie zaskoczy;) madra z ciebie kobietka🌻 musimy myslec ze robienie dzieci to najnaturalnieszy proces na swiecie i na pewno nam sie w koncu uda!!!:D:D olciu, dziekujemy za fluidki. wspieraj nas swoja energia i entuzjazmem, bo jak widzisz troche z tym u nas cienko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytac jak sie czegoś ciekawego dowiem to wam napiszę, pora odpocząć, w końcu weekend od tego jest więc zamierzam dziś leniuchować do wieczora !!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje przytulam was wszystkie starające sie, tylko się nie załamujcie bo najpiekniejsze na świecie to zobaczyć swoje dziecko w monitorze ja wyszłam dziś ze łzami szcześcia z gabinetu, więc głowa do góry bo WSZYSTKIM się uda!!!!!!!! poprostu każde dziecko czeka na najlepszy moment dla siebie, dla was: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze trochę wam wysyłam, uśmiechnijcie sie i do boju jajo czeka co miesiąc i tylko jednego plemnika potrzeba żeby stał się cud ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×