Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej dziewczyny, ja sie obijam nadal:P:P:P leze przed TV, zjadlam ogromnyyyyyyy obiad, a wlasciwie to kolacje juz, na deser kupilam sobie pyszne lody...:P:P:P , tak sie rozpedzilam , ze z litrowego pudelka ponad polowy nie ma, ups...a teraz nie brzuch rozbolal. przed kazda @ jest to samo. Eulalia, udanej imprezki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ty łakomchchu Brydzia:P:P:P bys sie podzieliła ze sprgnionymi koleżankami a nie sama wcinasz!! :P:P:P moje obecne posiłki do tych wczesniejszych są mikro....;) nie moge nawet przełknąc mandarynki😠 a lodówki juz staram sie nie zaglądac ....jak to miało miejsce wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo kolezanki kochane.... wpadlam zobaczyc co u was dobrego??? u mnie bez zmian.... jak zwykle w pedzie troche ogarnelam domek i jakos tak leniwie czas minal tylko ta pogoda suuuuuper i to mni etrzyma w euforii..poza tym wydoilam juz butle wina i juz...moi panowie ogladaja mecz w tv a ja przy kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porównaniu do tych wcześniejszych...miało byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Begus :) no to zdrówko ;) Kochana.... coby te zycie lzejszym było :D ja też bym sobie coś zaserwowała...ale póki co, to nie moge nawet patrzec na moje dotąd najukochańsze zimne piwko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega...cala butle?:) Cos bys zostawila dla kolezanek:) A mnie dzis caly dzien podbrzusze boli. Nie wiem co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej begus, widze ze nie tylko ja umiaru dzis nie mam P:P:P Luxor, ja tez bym tak chciala na jakis czas apetyt stracic, bo tyle walkow mi sie narbilo krcze, ze niedlugo zywa reklama michelina bede:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o jedzonko to ja dzis sobie dwaie male tarty owocowe wscunelam:) A na kolacyjke steki byly:) Jest jeszcze tort bezowy, ale chyba na jutro go zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie skoczylam po winko do pokoju, kolezanka mi jakies z portugalii przywiozla. mecze sie jak zwyle z korkiem, taka zdolniacha ze mne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Dominiko, chyba nas wlasnie przebilas. a Luxor pewnie juz do toalety poleciala:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tylko, ze ja dzis caly dzien glodowalam, bo to zatrucie jeszcze dawalo sie we znaki, wiec wieczorkiem jak juz mi sie polepszylo to poprawilam sobie humor ciachami. Teraz to juz nawet nic bym do ust nie wlozyla, bo jestem tak przejedzona, ale niewykluczone, ze cos mi sie odmieni za godzinke lub dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze dziewczynki, ze oprocz luxorka to my niezle dajemy...ja dzis tez nawrzucalam w ten gruby kaldun...taka zla jestem ale...cio zjadlam to moje! :) a powaznie to musze wziac sie za sioebie bo jak tak dalej pojdzioe to nie bede miala co zalozyc niedlugo i to nie jest kokieteria z mojej strony to fakt!!! ja nie zartuje!!!! kochane lece bo moj mikus chce mnie wlasnie sie kapie i ma bardzo wazna sprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE, jeszcze sie trzymam :D ale do kuchni wchodze w wyjatkowych sytuacjach ;) najgorzej jak M.lata cały dzień i wymyśla jakieś smakołyki :P a jeśli chodzi o ludka z Michelina to mój M. wczoraj właśnie mnie do niego porównywał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przed @ nie znam czegos takiego jak pelny brzuch, jem jem jem, robie przerwe jak boli zoladek, ale zaloze sie ze za pol godzinki minie i znow plece do lodowki pedem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle Luxor, ten Michelinek to calkiem slodki stworek;) tylko ze ty masz teraz prawo tak wygladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie raczę pestaki z dyni :P tyle mi zostało z dobrodziejstw ;) Beguś, to leć...:) i oczywiście wróc do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Begus...nie przesadzasz Ty aby troszku?:) Dziewczyny...jestesmy piekne, zgrabne i powabne!!!! I nie chce tu czytac wiecej takich rzeczy...zrozumiano?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestki z dyni powiadasz.....pyszne :P:P:P no coz Luxor, nie mozna miec wszystkiego, zamiast jedzonka i pysznego zimnego piwka masz dzidzie:P:P:P kurcze, mnie podbrzusze tak strasznie boli juz od wczoraj ze sie juz nad ibupromem zastanawiam. fajnie by bylo gdyby @ jeszcze 3-4 dni poczekala, bym przynajmniej sie nie martwila ,ze po owu za malo czasu jest, ale 4 dni tego bolu nie znioslabym. co chwile mam wrazenie ze juz przylazla. moze dzis wnocy zaleje mnie krwawy przyplyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój mi tam!! zalać to Cie może , ale kubeł zimnej wody na głowe! :P:P:P:P a ból przetrwasz...w końcu taki dobry znieczulacz obok w kieliszku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tam, ja tak na serio to sie teraz tluszczykiem nie przejmuje, w koncu i tak wszystkie bedziemy mialy wielgachne okraglutkie brzucholki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie powinnam juz pic, po tym ile wczoraj w siebie mieszanek alkoholowych wlalam:P ale co tam, z korkiem sobie poradzilam, niestety do uzycia sie juz nie nadaje, wiec nie mam wyjscia, musze obalic cala flache:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, brzucholki sa piękne :D a i tłuszczyku nigdy za wiele....chociaż M. mają za co złapać :D:D:D a nie sam szkielet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa...spokojnie czekaj...a noz sie okaze, ze nie przyjdzie??? Z tym ibuprofenem to bym poczekala, bo to silny lek i niewskazany w czasie ciazy...a z nami-staraczkami to nigdy nic nie wiadomo. Moze paracetamol...ja wiem, ze to slabe, ale moze chociaz troszke pomoze. Ja zawsze na bole glowy bralam silne leki, bo nic innego nie skutkowalo, ale od jakiegos czasu biore tylko paracetamol. Czasem pomaga bardziej, czasem mniej, ale jakas ulge zawsze przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze w polsce zaopatrzam sie w ibuprom max, ale chyba jak teraz pojade musze sobie cos lagodniejszego sprawic, bo rzeczywiscie nic nie wiadomo. tzn. teraz wiem NAPEWNO ze @ przyjdzie, ale za nastepny miesias juz nie recze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPEWNO to zaraz mozesz kopniaka dostac!!:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie Kochane.... nigdy nie mów nigdy...:D a tak wogóle to nie znamy dnia ani godziny....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxor, ja chyba zaraz poszperam i ci troche twoich starych postow zacytuje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam pij lepiej, a nie w szperanie sie chcesz bawić :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×