Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

jeszcze z 15 min i zmykam do domku, dziś po 18-tej jadę z moim M do dentysty. Jutro mamy gości, więc w czwartek pomyję resztę okien, w piątek skoczymy na zakupy przedświąteczne tak aby w sobotę posiedzieć w kuchni i wszystko przygotować, oczywiście jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia spróbuj dostać gdzieś próbkę, nie warto wydawać kasy na coś co komus nie służy. Weź w aptece sobie próbki też kremów Vichy do cery mieszanej. Przetestujesz w domu i się zdecydujesz. Co komuś służy nie musi służyć Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro nie martw sie, my tez dopiero drugi cykl sie staramy i sama niedawno pytalam sie o wszystko :-) Nadal wiele rzeczy nie wiem ale pomalu poznaje swój organizm :-) Powodzenia!! andziu ja mam mieszaka skóre i na dzien uzywam od dawna lotion Clinique tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - jezeli test nie pokazal zadnej kreski wczoraj to mysle ze dzisiaj nic sie nie wydazy!!! Ty zawsze owulacje masz tak k. 16 dnia, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
Eulalia dzieki bardzo i rowniez powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - wiem ze vichy to dobre kosmetyki ale mi kompletnie nie podchodza:( jedynie sztyft maskujacy opuchlizne pod oczy;)... kremy i toniki i mleczka juz testowalam i niestety skora mnie po nich piekla:( ale juz ja cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis sie wlasnie zastanawialam nad Normaderm Vichy kremem redukujacym blizny po wypryskach.. bo od przyjazdu do Anglii cera mi sie popsula znów, kiedys ja ladnie wyleczylam u dermatologa ... Luxorku jaka macie alternatywe na Wiktorie? A co jak chlopczyk bedzie?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Andzia prawda 15-16dc to moje dni :D, dziś jest 13dc i widzę, czuję że na owu za wcześnie (choć w styczniu zaskoczyła mnie w 13dc), a jakby nawet przyszła wcześniej, to zdążę jeszcze zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu jak masz wrazliwa cere to polecam Clinique, sa bezzapachowe i antyalergiczne, ja sobie kosmetyki z tej firmy bardzo chwale, i Neutrogene jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten krem tez mialam Eulaila ale nie moglam na niego nalozyc zadnego podkladu czy pudru bo tak sie kruszyl czy jak to nazwc... a z Clinique serii uzywam sporo kosmetykow, nie sa tanie ale strasznie wydajne...a juz rewelacyjny jest wlasnie podklad matujacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam, bo umówilam się z moim M. a jeszcze muszę skoczyć do domku pieska wyprowadzić. Andziu no Vichy matujące to slyszałam że silne kosmetyki i wielu osobom nie slużą, tak samo jak seria Normaden Eulalia, z nią trzeba uważać na okolice oczu, bo moja siostra miała problemy z widzeniem przez kilka godzin jak kiedyś blisko oczu sobie posmarowała. Miłych pogaduszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu - ja na Twoim miejscu z przytulankami tak do czwartku bym sie wstrzymala....dla pewnosci jutro tescik i jak by co to do ataku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia co do przytulanek to taki mam plan, aby dopiero w czwartek :D do dentysty idzie mój M., więc spoko, mnie na pewno nie będzie nic bolało :) Do juterka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez macie takie uczucie ze wlasnie juz niedlugo nam sie wszystkim uda????? ze to juz tuz, tuz.... chmmmm - chyba ze mi cos do kawy dosypali bo normalnie optymizm i nadzieja znowu zagoscily u mnie:) albo ta paczka od begi dopiero teraz dotarla;););) BEGA - gdzie Ty sie podziewasz, co...daj znac lobuzie czy wszystko ok. jak poszlo Mikusiowi!!!! chyba ze chcesz abysmy Cie z Twojego drugiego topiku sila przyciagly, co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie andziu jak tez tak mam, wierze ze bezdie dobrze, i modle sie zeby bylo jak ma byc, dla wszystkich nas :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
andzia 111 chcialabym miec taki optymizm jak ty mimo ze my dopiero zaczynamy starania to ja tylko mysle o tym ze nie bedzie sie udawac wiec moj maz ciagle mi marudzi ze jak ja juz sie tak przemuje a to dopiero pierwszy cykl to co bedzie pozniej a nawet jeszcze nie robilam 1 tesciku a tak swoja droga to robie go w sobote rano !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro spóznia ci sie @??? jak dlugo?? moze juz sie wam udalo :-) i czemu dopiero w sobote ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szybciutko do tabelki sie dopisac zebysmy wiedzialy co i jak u Ciebie madziaro:)... Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. madziaro...... PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. .................. i trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie troszke uaklualnic :-) Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. mamusia23............ madziaro............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zwijam skrzydelka i uciekam 🖐️... do wieczorka dziewczatka :) na zakupy sobie jade, moze oprocz kremu do gebusi jakies buciki sobie kupie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
EULALIA wiem ze to glupie bo @ mi sie nie spoznia jeszcze bo powinien przyjsc 12 a tescik dlatego ze nie moge wytrzymac do 12 a po drugie to chyba mozna miec @ i byc w ciazy wiec chce sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. madziaro......magda.........poznań.... ANDZIA 111 POMOZ bo nie wiem co znacza te daty ???? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
daty urodzenia a te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. madziaro......magda.........poznań...............17.11.84........29.05 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro andzia juz chyba poleciala na zakupy wiec jesli pozwolisz ja Ci odpowiem :-) Po dacie urodzenia jest ile który cykl staran i data najblizszej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli @ masz miec 12, a w sobote dopiero 7 to moze byc za wczesnie ..moze poczekaj ?? jak uwazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×