Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a co do lenia to mam strasznego n ic mi sie nie chce a tyle roboty wziełam do domu oj oj.!:classic_cool:, nie dziwie sie kobietom które mając cieżką prace biorą L4 na całą ciąże, albo prace fizyczną, ja sobie nie wyobrażam stać 8 godzin albo biegać nie dałabym rady, nawet w kosciele ciężko mi godzinę wystać też tak masz? a Luksorku czy mdłosci ci choć troche mjinęły? chciałabym sie pocieszyc bo moje nie odstępują niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a potem tą wodę z tłuszczem zlewam do osobnego garnka i robie sos do ziemniaczków a roladki rozwijam z nici, i pycha są!!!polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie porzadniste mdłosci miałam ze 2 tygodnie :) tylko...takze póki co szcześciara jestem :) choć M. mi mówi,że zna przypadek gdzie \"żyganie\" zaczeło sie w 5 miesiącu!! jakaś znajoma jego tak miała....:o teraz mdłosci tez sa...ale dają w miare normalnie funkcjonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle że jak nie masz wymiotów to juz nie bedzie, ja mam sporadyczne teraz, wiec jest w miarę ok, ale mdli mnie najgorzej rano, ale też mam wrażenie ze jest jakby lepiej i ze najgorsze mam za sobą, dziś /jutro zaczynam trzeci miesiąc ale fajnie! jeśli to prawda co gin móił to jeszcze tylko miesiac tego mulenia w żołądku a potem będzie lepiej (moja mama wymiotowałam do 7 miesiaca codziennie, nawet kilka razy, ja tak na szczęscie nie mam źle):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy znowu o jedzeniu jak mnie z głodu skręca, dobrze że za chwilkę do domu, tam czeka na mnie schabik w pomidorach. Może jutro będę bardziej rozmowna. Do juterka Ps. a szczerze Olka to myślę, że nic z tego i za 1,5 tyg dostanę @, jakoś mam takie przeczucie i wcale mi nie jest z tym źle, przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iti! brzmi pysznie:) i dobrze że masz takie podejście, bedzie co ma być w razie gdyby @ zawitała to znów będzie jajo nowe, piekne i gotowe do wycelowania prosto w niego!my tu wszystkie będziemy trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iti! brzmi pysznie:) i dobrze że masz takie podejście, bedzie co ma być w razie gdyby @ zawitała to znów będzie jajo nowe, piekne i gotowe do wycelowania prosto w niego!my tu wszystkie będziemy trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
czesc sloneczka wczoraj mialam bardzo ciezki dzien i nie mialam ani czasu ani ochoty siadac przy kompie @ powinnam dostac jutro czyli 12 bo zawsze mam regularnie a w sobote czyli 6 dni przed @ dstalam plamienia i tak przez 3 dni do wczoraj wiec juz sie ucieszylam tzn mialam cich nadzioeje ze moze moze ....no bo nigdy wczesniej nie mialam plamienia wiec wczoraj rano zrobilam tescik no ale niestety :-( jedna kreseczka a za pol godzinki dostalam @ i to tak bolesna jak nigdy nie moglam sie ruszac straszny bol wiec juz bylam zla ze nic z tego a naprawde przez te 3 dni wiezylam ze sie udalo wiec wynik bardzo mnie posmucil i jeszcze ten straszny bol a jak doszlam do pracy to przylecial kolega pochwalic sie ze jego zona jest w ciazy przeszczesliwy oczywiscie :-) oczywiscie ciesze sie ze sie im udalo ale zdolowalo mnie to jeszcze bardziej jak wracalam do domku zmoklam i zmarzlam i bylam tak przygnebiona ze zaczelam wyc !!!! to byl straszny dzien !!! czulam ze wszystko mi nie wychodzi i wszystko jest do du..i mialam wszystkiego dosc wiec naprawde podziwiam was ze wy juz tak dlugo sie staracie i sie nie poddajecie i macie tylke sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaro tylko spokojnie i głowa do góry, 2 jest wredna my to wszystkie wiemy , ale zaraz ani sie obejrzysz a bedzie nowe jajo, właśnie pisałam o tym ITI, wiec nie załamuj sie, tylko do przodu!!!!:):):)bo wszystkim sie uda tobie tez, my wiemy ze najgorsze jest torozczarowanie, cżłowiek mysli ze jest do niczego ale tak to jest trzeba próbować dalej! no i nie załamywać mi się tu!!!!będzie dobrze, wpisz sie do tabelki , uaktualnij i wpadaj czesciej jak sobie z nmi pogadasz będzie ci lzej, my wszystkie wiemy co czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz muszę znikać kobitki moje kochane, Mężus z pracy wraca, no i obiadek muszę kończyc i sąłatkę doprawić , ale jeszcze chwilkę tu pozaglądam, miłego dnia, popołudnia dla wszystkich pracujących i poleniuchowania po pracy:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
olka wlasnie najgorsze jest to ze to dopiero 1 cykl a ja juz ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaro, kochana nie panikuj , spokojnie za pierwszym razem to cieżko zeby się udało, mnie sie udało za trzecim, ale po kazdym razie płakałam w ramie męża i roztaczałam wizje ze nigdy sie nie uda, teraz wiem ze moze nie koniecznie dobrze wyliczłam owu, i gdyby nie testy owulacyjne to pewnie do dzis bym próbowała, głowa do góry uda sie nastepnym razem, a jesli nie to innymnastepnym razem, przykre jest rozczarowanie ale trzeba do przodu, zobaczysz za kilka dni bedziesz wypatrywać owu i bedzie juz ci lepiej bo w duszy zawita nowa nadzieja:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
dzieki olus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się troszkę napracować żeby stworzyc nowe życie, ale ten okres wspominam jako najpiękniejszy w moim życiu, szczególnie teraz gdy wogóle nie mam ochoty na przytulanki, ale fajnie wtedy było, mimo rozczarowań, romantyczne kolacyjnki, świeczuchy, i winko, podejdź do tego w ten sposób i bedzie Ci łatwiej:)i sie nie załamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
tylko ze my przez 4 lata wogole sie nie zabezpieczalismy i wtedy to bylo fajnie ze sie nie przytrafilo a teraz jak o tym mysle to bnoje sie ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
bo moze sie raz nie udac drugi i piaty a nawet 30 ale przez 4 lata to troszke dlugo razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz bo mężuś tuż tuz, dzis i tak dużo naprodukowałam, Olka spadaj bo zanudzisz wszystkich!!!!:classic_cool: he he, pa kobitki Madziaro dla ciebie trochgę fluidków na rozweselenie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez te 4 lata w owu nie celowaliscie co? bo my tez sie nie zabezpieczalismy, tylko unikalismy owu skutecznie przez dużo lat, nie martw sie zobaczysz co przyniesie przyszłość, oby jak njszybciej malutkiego skarbeczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewczynki!!!! my tez sie z mezulkiem staramy o niunie. A jak czytam madziarke to jakbym o sobie czytala.my tez sie nie zabezp. przez ostatnie 3 lata a dop teraz sie naprawde staramy. to nasze 2 staranko. @ powinno sie pojawic za jakies 1.5 tyg. moze sie nie pojawi???? mam nadzieje ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dziewczyna a jak to jest z tymi testami owulacyjnymi? bo moze to ulatwi sprawe z dzidziusiem tzn zeby sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
rossignolka witaj o testach to ja nie powiem ci jeszcze dokladnie bo ich nie uzywalam dziewczyny radza zeby na poczatku zdac sie na nature a potem jak nic nie wyjdzie mozna z testami probowac ale to ona sa bardziej zorientowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
madziarko a to twoj 1 raz tak? ja po pierwszym razie zrobilam 2 testy!!! zrobilam ja w dniu swoich urodzin bo pomyslalam ze bede miec fajna niespodziewjka jakby sie udalo, a tu nic! jedna marna kreseczka wiec dla pewnosci zrobilam drugi test. ale ja jestem chora, chyba powinnam sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eulalia pisz nam szybciutko jakie to dowody a @ kiedy powinnas dostac ??? trzymam kciuki zeby to bylo to buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro @ ma termin na poniedzialek.... od razu napisze ze staram sie nie nakrecac ale nie moge o niczym innym myslec.. mdlosci zaczely sie w piatek... meczyly mnie do popoludnia i bylam nawet zla troche bo to przed swietami, latanie po zakupy, gotowanie itp. a mi niedobrze.... piersi zaczely mnie bolec jakies 2 dni temu, sa ciezsze i jakby wieksze (chociaz to akurat ciezko ocenic bo od kiedy przytylam wszystko mam wieksze :-P ) bóle w dole brzucha, takie jak na okres.. szyjke sprawdzalam tylko raz i byla inna, mieksza... no i ma przeczucie..... ale to Wam tak cichutko na ucho mówie, zeby nie zapeszyc...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×