Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dla ciebie Andziu na podniesienie głowy do góry :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, glowe w gorze Olka:D:D:D no, chyba ze wino pije albo piwo to czasami spada:D:D:D... ja na nic nie liczyla w tym miesiacu bo przeciez abstynencja byla, ciche nadzieje ale...zawsze jakies byly... ja tak za caloksztalt moj dola zlapalam .... pewnie jak sie dowiemy ze z plemniczkami ok. jak juz pewnie reszte badan zrobimy to jak gdyby nigdy nic zajde w ciaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwilkę jeśli chodzi o temp napisze coś jutro, a jak są jakieś konkretne pytania to poproszę, będzie mi łatwiej :) Andziulek główka do góry. Jesteście wszystkie bardzo kochane i cieszę się strasznie, że Was mam. a TERAZ ZMYKAM DO MOJEGO CHOREGO PSIACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie , i tak trzymać, nie można sie martwić tym na co się nie ma wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguniu:) brakuje cie tutaj, wiesz o tym - prawda??? i super nastawienie znowu, zazdroszcze po cichutku takiego podejscia:D:D:D a co to , do juz synowe drzwiami i oknami wala czy jak??:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu slonko chodzi o to czy w czasie owu. tempka rosnie ? moze inaczej kiedy jak jest nizsza co to oznacza i co oznacza kiedy rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️-pa iti, fajno ze psiaczka masz, rozwazamy ostatnoi za i przeciw zeby sobie tego czworonoga sprawic:D:D:D...ale nie wczesniej jak po wakacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu ja jestem pewna ze ty niedlugo bedziesz miala malenstwo i napewno nie bedziesz maiala na czworonoga :-) ha ha ha bedziesz jeszcze snic o chwili spokoju i odpoczynku i tak masz myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za wsparcie ja też trzymam kciuki za wszystkie . I wierze że wam się uda. choź miesiąc marzec raczej niebył najleprzy dla nikekturych z nas. Ale mam nadzieje że gorsze dni juz mineły i teraz bedzie tylko lepiej.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madziaro...:D nie wczesniej niz za 9 miesiecy:D:D:D...hi, ale tez mam taka nadzieje... a o psiaczku to ja marze od zawsze, takim duzym....tyle ze czekamy az jakis maly domek bedzie, jakis ogrodek bo poki co to mieszkanie duze mamy ale dla psiaka to meczarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
andzia porozmawiaj ze swoim m. moze on sie obawia ze jego wyniki beda nie za bardzo. na dobry poczatek powiedz ze go kochasz a potem ze jest najwazniejszy na swiecie dla ciebie. mam nadzieje ze bezie wszystko dobrze. trzymam kciuki. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
wiesz andzia jak to jest z facetami. cos ich meczy a nie puszcza pary z ust i tylko robia dobra mine do zlej gry i mowia ze wszystko ok. z moim W. tak jest ale jak go troche przycisne to sie spowiada az milo a potem przyznaje mi racje . ach ci faceci...andzia a widze ze macie piekne marzenia - domek, ogrodek. my tez takie mamy, niedlugo kupimy ziemie pod nasz domek ale budowac zaczniemy chyba za 100 lat hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu aniolku zobaczysz najpierw bedzie dzidzia potem domek z ogrodkiem a potem piesek :-) i zobaczysz jeszcze mi powiesz ze mialam racje a ja cie wtedy kopne w tylek za te dolki sluchaj sie mlodszej kolez ha ha ha ha ide robic obiadek bo M wraca za godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami usta mowia co innego a czlowiek w emocjach robi cos zupelnie odwrotnego...ja nie potrafie sie gniewac, tak najdluzej pare godzin sie nie odzywamy i zawsze sie przyczlapie do niego i przytule...:D ciezki okres przechodzimy i ja wiem ze przetrwamy ....ja poprostu na ten dzien co dostaje @ powinnam z domu znikac i tyle... Menia - kochana u Ciebie tez bedzie dobrze, mlodziutka kobietka jestes i jeszcze nie jednego malca bbedziecie mieli,:D rossignolka - a moze dopisz sie do tabelki bo nie wiemy nic o Tobie, gdzie mieszkasz, ile latek masz pisalas juz, tak???? i fajnie ze do nas przylaczylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, madziaro to bedziesz musiala do sztokholmu przyleciec zeby andzi w tyleczek dac:>D:D:D... ale zapraszam, jak najbardziej zapraszam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trzeba bedzie to i tam zagoszcze zeby miec ta satysfakcje ze mialam racje i zobaczyc twoje malenstwo i piekny domek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dopisze sie baardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1980..8....1 3.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6...... 26.01 OLKA M...... poziomka..... Eulaila... rossignolka...Monika...Dublin...18.03.1979...28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......magda.........poznań.............17.11.84. ....1.....12.04 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1979.........28.02 ❤️PRZYSZLE MAMY❤️ Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. cos nam sie poplatalo ale juz jest ok.:D witaj rossignolka 🌻 :D:D:D.... musialam sie ewakuowac po maz po mnie przyjechal...:) a teraz lece na zakupy, czas jakas salate, owoce kupic i za siebie sie brac!!!!!! a, i widze ze nas tu duzo emigrantek, fajno:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dziewczynki kochane a moze wy mi podpowiecie jak odczytac dziwne objawy ktore mam od kilku dni. mianowicie od niedzieli czuje w podbrzuszu jakbym miala powietrze, cos takiego mam 1y raz. ale obliczylam sobie ze za tydz powinnam dostac @ wiec to pewnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę nasz topik troszkę do góry, zaraz pędzę zrboić sałatkę na kolację, a póki co pozdrawiam wszystkie kobitki, skoro nikogo nie ma to chyba wszystkie wypoczywacie, więć życzę miłego popołudniowego wypoczywania i leniuchowania, buziaczki :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie moglam oprzec i sie oddalam slodkiej drzemce :-D ile podgrzewac obiadek bo maz w progu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a ja powoli koncze pracke i niedlugo pojade do domu gotowac obiadek. co by tu upichcic-moze miesko w sosiku? mniam mniam ale mnie tu dzisiaj w pracy przytrzymali-jutro sobie odbije i wyjde wczesniej a co!! milego leniuchowania!!!! buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys zgadla olka popoludniowas drzemka musi byc ewentualnie ogladanie tv w lozeczku :-) standard zawsze po obiadku z M robimy sobie sieste albo usypiamy albo cos ogladamy to najmilsza pora dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko🌻 Andziu...nic nie doradze, w zaden sposob nie pociesze:( Z jednej bardzo prostej przyczyny... Przechodze przez dokladnie to samo co Ty. Klocimy sie z powodu kazdej blachostki. Ciche godziny to u nas na porzadku dziennym. Czlowiek w nerwach mowi wiele przykrych rzeczy. Sama nie umiem sie z tym uporac, wiec tymbardziej nie moge nikomu radzic. Moge Ci jedynie powiedziec, ze wiem az za dobrze jak to jest. Ta nasza (Twoja i moja i begi, bo my tu najdluzej sie staramy:( ) sytuacja jest bardzo frustrujaca i ciezko z nia sobie radzic. Pamietaj jednak, ze nie jestes sama, ze nam sie zawsze mozesz tutaj wyplakac i pozalic. to dla Ciebie slonce bys znalazla w sobie jak najwiecej sily i pogody ducha... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Eulalio...ja bym test juz pojutrze zrobila:) Ale to ja tak mowie, bo bardzo niecierpliwa osobka jestem. Arla....gratuluje!!!! A ja coraz bardziej sie ciesze, ze tak dobrze zaczynam sobie radzic ze swoimi emocjami. Wyjatkowo spokojny cykl. Objawow zadnych!!!! Nawet tych malpowych. A co najbardziej mnie zaskoczylo to to, ze piersi nie bola. Normalnie o tej porze szalalamn z bolu. Nawet nie wiem, ktory to dzien cyklu, hihi :) Musialabym policzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D humorek lepszy bo dwie lampki wina juz w brzusiu fermentuja:D:D:D...jak myslicie - alkoholizm mi grozi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzedzilas mnie Dominiczku:D...dzieki, naprawde dobre slowo duzo pomaga...❤️... u mnie na te sytuacje jaka mamy w domu obecnie wiele sie zlozylo!!!! i nasze starania a raczej brak ich skutku....do tego okropna sytuacja w domu w Polsce...powoli zaczyna sie wszystko prostowac...i mam nadzieje bedzie juz tylko lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×