Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Teraz to ciezko nam twierdzic, ze na pewno nam sie uda, bo kolejne porazki sprawiaja, ze czlowiek coraz bardziej powatpiewa. Ale uda sie....na pewno!!! Nie teraz to za kilka miesiecy. Trzeba w miedzyczasie wykorzystac efektywnie czas bez dzidzi, bo jak juz sie ona pojawi na swiecie to o wielu rzeczach bedzie mozna zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak na chwilę przed poranną kawką Madziaro po @ temp jest niska ( nie będę pisać na jakim poziomie, bo to sprawa indywidualna) kilka dni przed owu tak 3-4 spada jeszcze i dzień po owu rośnie o około 2 kreski, no i potem cały czas wzrasta, możliwy jest spadek w momentach zagnieżdzania się, i jeśli nie doszło do zapłodnienia to 2-3 dni przed @ zaczyna spadać. Po owu temp. średnio wzrasta do 37,00 - 37,20. Dla przykładu u mnie po @ tem. 36,40 przed i w owu 36,20 a po owu powoli wzrasta, dziś mam 23 dc temp. 36,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka iti:) ja juz po porannej kawce, plany na dzisiaj sa, na jutro tez i na niedziele nawet:D:D:D...a glowa mi peka, straszna migrene mam i straszliwie sie mecze:( ale zaraz pootwieram okna i wpuszcze troche powitrza i slonca do srodka to moze przejdzie:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale piękny dziś dzień, wyjątkowo do pracy szlam pieszo dzisiaj, taki poranny półgodzinny spacerek i było naprawdę bardzo przyjemnie :) Eulalia jak tam Twoje objawy???? Jak ja Ci zazdroszczę, że na poniedziałek masz termin @, ja muszę poczekać do 22.04 :( U mnie nadal brak objawów, lekko mnie bolą brodawki, i dziś troszkę brzuch, ale nie przypisuje tego ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że dosyć czytelnie to napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaro na stronie www.nmpr.bfe.pl możesz bezpłatnie robić sobie wykresy temperatury, program robi sam analizę cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także na stronie www.28dni.pl jest pierwszy m-c gratis, ale tam samemu się analizuje lub można wysąłć wykres do eksperta. Jest jeszcze ang strona, ale też płatna po pierwszym cyklu http://www.fertilityfriend.com/ tzn. można wpisywać kolejne cykle, pokazuje Ci automatycznie owu ale nie robi żadnej dodatkowej analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co, niech się przydają do tej ang strony chyba na forum.starania jest instrukcja po polsku ale mam nudy w pracy, od pół godziny zastanawiam się czy zjeść pomarańczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha dobre ja tez w miare nudno dzis mam telefony nie dzwonia ale o 12 zrywam sie do domku za to juto musze isc do pracy choc w soboty nie pracujemy ale przyjezdzaja klienci z irlandi noi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja już po badankach właśnie zjadłam śniadanko i chyba sie położe bo boli mnie głowa. Buziaki.:):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Menia kiedy odbierasz wynki??? Będziemy trzymać mocno kciuki aby były dobre. Zastanawiam się jeszcze czy iść dziś do szkoły, szczerze to mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti mam ten sam problem tylko ze ja mam szkole jutro i tak bede musiala sie urwac ze wzgledu na klientow ale czy wogole wstawac rano i isc albo w niedziele czy isc nie mam pojecia ale wiem jedno strasznie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki mam odebrać w poniedziałek ale do lekarza ide we wtorek. Dzisiaj byłam zmierzyć ciśnienie i cukier. Babka najpierw mnie zdenerwowała a potem zaprosiła na badania . Cukier mam w normie a ciśnienie 140 na 110 i się przeraziła. Cos czuje że szpital mnie nie ominie. Czekam jeszcze na morfologie , kreatynine i cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama niewiem od czego ja się tak denerwuje. A dużo mi nie trzeba abym się zdenerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekamy Menia na dobre wieści od Ciebie w przyszłym tygodniu. Z takim ciśnieneim to unikaj kawy i stresu, szczególnie przed badaniem ja jutro idę na 13-tą do szkoły a w niedzielę na 9-tą, pocieszam się że jeszcze 3 zjazdy i koniec, oczywiście pod warunkiem zaliczenia pracy końcowej, a jeszcze jej nie zaczęłam i nie chce mi się nawet o tym myśleć. Andzio, Eulalio gdzie zniknęłyście????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ostatnio spie bardzo niespokojnie. Pani doktor przepisała mi tabletki uspakajająconasenne ale i tak dobrze niedziałaja bo jestem rozdrażniona, bedzie fajnie jak się nabawie nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi kobietki że przy takim wysokim ciśnieniu to nawet niedobre jest dla ciąży i nawet niewiem czy bym ją utrzymała. Musze się uspokoić. Bo inaczej nici z dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieniu nie martw sie i postaraj odstresowac i nie denerwowac tym bardziej ze sama mowisz ze nie wiesz czym trzymam kciuki za pozytywne wyniki ale powiem ci ze cisnienie to massz zabojcze ja jestem nisko cisnieniowcem i wczoraj naprzyklad po 3 kawie odrazu jak wypilam zmiezylam sobie cisnienie i mialam 51 / 101 i dlatego ciagle jestem senna i wogole nic mi sie nie chce tak wiec niskie cisnienie to tez srednia przyjemnosc najchetniej spalabym 24 h a w dodatku teraz ograniczam kawke ze wzgledu na staranka bo wczesniej to wypijalam nawet 5 bo przy tak bardzo niskim cisnieniu to jedyny sposob zeby nie usnac na siedzaco i jakos funkcjonowac a teraz to jedna czasem dwie ale wczoraj to trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia nie wiem dokładnie o zwiążku wysokiego ciśnienia a ciążą ale chyba nie powinno być wysokie. W aptece możesz kupić sobie ziołowe tabletki uspokajające, też są ziołowe na sen. Ale wiadomo, że w ciąży łykać ich nie można, bo niektóre zioła nie są wskazane w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×